yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (639)
  • medya (44)

  639. Dostlarıyla mantık dışı kaş tatili çok komik olan kız. 'Mantık dışı tatil' nedir ya haha cansu'nun güldüğü şeyler ve mizah tarzında kendimi görüyorum. Tatlısın cansu. Tatilleri de hakikaten mantık dışı haha

  16 eylül 22:56

  638. 1-tivitırda biri sade ve sadece "cansu akın yutupdan ayda 40k kazanıyormuş. okulu bırakıp yutuba giriş yapıyorum" yazdığı için hanfendiden "ayyy yazık sen de bunu tivit atam diyorsun yani fdfd" demiş ve konuşmanın devamında bulunduğu influencer statüsünü hazmedemeyen hazımsız hazımsız menşınlaşmaya devam etmiş.

  tivitır kullanıcısı her hangi bir aşağılamada bulunmamış ki? "bu kadın haybeye kazanıyor" dememiş? "cansu akın kim ki bu kadar kazanıyor" dememiş? sadece bir durum bildiriminde bulunmuş. hani negatif bir yorumla böyle bir şey yazan biriyle bile böyle seviyesiz bir tartışmaya girmemesi gerekirken normal düz tivit atan birine acayip yükselmesi... işte insan kendi yetenekleriyle değil başkasının ittirmesiyle influencer olunca öyle hazmedemiyor durumu.

  2- şu got makyajı. hadi ortaya çıkan makyajı es geçiyorum. sonuçta bir makyaj kanalının böyle kötü bir makyaj yapması aslında es geçilecek bir durum değil ama zorunda değil falan filan diye es geçiyorum. ammaa duygu üniversitenin son senesini okumadığı için "benim altın bileziğim var, ben itülüyüm" diye gönderme yapan bu hanfendinin şu videodaki konuşma şekli, mimikleri, hal ve hareketlerine bakarak kim üniversite mezunu olduğunu söyleyebilir allah aşkına? bence sen o üniversiteyi boşa okumuşsun. diplomanı iade et.

  3- neden yeterince konuşulmadığını anlamadığım en az oy rezaleti kadar ve hatta bence daha önemli bir rezalete daha imza atmış hanımefendi. hastane reklamı yapmak nedir ya? lan duygu yapsa 10 gün konu başlığının en üstünden indirmezdiniz. hastaneyi otel gibi gezip, dekorasyonunu övüyor. ha bir de "kan aldırıdım acımadı" diye övüyor. parametreye bakar mısınız? kaldı mı bu devirde kan aldırırken can acıtmayan hemşirelere sahip hastahane?

  üstüne bir de inkar ediyor. tabi yine "reklam falan değil" diyemiyor "olay çıkmış" diyor. olay çıkmış dedikten sonra da önceki 1323 storysinde olduğu gibi hem konum olarak hastaneyi eklemeyi hem de taglemeyi ihmal etmiyor fdsfsd bir hastahaneye gidip memnun kalınca 10 tane konumlu ve tagli story atmak eminim reklam değildir eminim. bu kadar mı düştün yani. hastane reklamı yapmak nasıl bir karaktersizliktir?

  hastahaneye mail attım bu arada bir sağlık kuruluşunun influencerlar aracılığıyla "hastahanenin dekorasyonu ve hastanın kolundan kan alınırken hastanın canının acıtılmaması" parametreleriyle reklamını yaptırtması etik değil diye. yok biz hanfendiye reklam yaptırmadık nerden çıktı o diye dönüş gelmedi tabi fdsfd lol

  sude alkışı çılgın, cansu dengeyi komik bulanlar bu kızı da samimi buluyor işte. yersen.

  ilgili medya:
  1
  16 eylül 11:38 17 eylül 08:04

  637. bu hanımla ilgili sanırım sadece oy rezaleti olayında girdi yazmıştım. çünkü burası türkiye. bir insanı negatif anlamda dahi dile getirisen o bundan ekmek yer ve ünlenir. yani prim vermek istemiyorum ama 2 girdi yazacağım maalesef evet.

  yine yokluğumda büyük bir olay olmuş.

  duygu'ya iftafen "yapmasaydın" minvalinde bir tivit atıp silmiş hanfendi.

  şöyle bir kıyaslamayla durumu özetleyeyim.

  cansu o zamanlar bir hiçti.

  duygu o zaman da bir numaralı influencerdı.

  cansu'nun kendisine baya büyük bir altın bilezik hediye eden, yani bir vefa borcunun olması gereken yakın arkadaşının markasının ürününü giymesi do için büyük bir kazanım değildi.

  seenpieces küçük ve gelişmekte olan bir marka.

  seda'nın markasının ürünlerini duygu'nun paylaşması, duygu'nun fotoğraf çekiminde yer alması seen markası için büyük bir kazanım.

  seenpieces gibi küçük bir markanın duygu'ya ödeme yapacağını düşünmüyorsunuzdur heralde?

  cansu do ürünlerini giydiği için duygudan bedel ister ama storylerde "dostyy, peryyy, dostlaaar" ayaklarında yattığı, tüm influencerlarla kanka olduğu için samimi, arkadaş canlısı, sektörün sevilen influencerı.

  duygu bu hanımdan yediği kazık sonrası özellikle bloggerlarla arkadaşlığını kestiği, her buluştuğu bloggerla "bakın bunla da kankiyim" diye story yağmurları yapmadığı, sektördeki her o abudik gubidik influencerla arkadaş olmadığı, değişik bir dille(gizlinot: kesinlikle türkçe olmayan) storylerde "samimi influencer" ayakları yapmadığı için "hiç arkadaşı yok, kimse tarafından sevilmiyor, bencil"

  seçim senin türkiye!(gizlinot: fdfdxf)

  16 eylül 11:17

  636. İnsanı motive ediyor. Bu kadar vasat eğitim, güzellik ve fiziğe sahip bir kız vasat altı nitelik ve meziyetlerle ufak bir şans şle buralara gelebiliyor ise ben ohoo diye insana olumlama yaptırıyor. Bir gün o şans beni bulacak diye umut ediyorum. Ama Samsung Türkiye sana hala bu konuda kırgınım.

  13 eylül 22:57

  635. başıma bir iş gelecekse de güzel bulduğum youtuber.(gizlinot: swh) sadece dış görünüş hakkında konuşacak olursak: duygu özaslan'ın yıllar önce bir vlogunda görmüştüm cansu akın'ı. grup halinde masada oturuyorlardı ve dikkatimi çekmişti farklı güzelliğiyle. kaş yapısı, saçları falan hoşuma gitmişti allah için. berbat açılardan çekilmiş tuhaf fotoğraflar bir insanın "çirkin" olduğunu kanıtlamaz.

  13 eylül 22:29

  634. Saçını tepeden topladığı özensiz bir anının görüntüsünü alıp hiç güzel bulmadığımızı söylemememizin saçma olduğu youtuber. Normal bir fotoğrafını koyup bu yorumu yapmayı bu şekilde karşılamazdım fakat kimse gününün her anında, her hareketinde, her açıdan güzel görünmek zorunda değil.

  12 eylül 23:52

  633. Başıma bir şey gelmeyecekse hiç güzel bulmadığım youtuber. Sorry not sorry

  ilgili medya:
  1
  12 eylül 13:34

  632. Çok kaba bir konuşma tarzı var. Tahammül edemiyorum aslında hoş bir kız tonlama ve diksiyon öğrense çok iyi olur. Günümüzde ağzını yaya yaya ve Türkçe’yi garipleştirerek konuşan neden “samimi” zannediliyor anlamıyorum.

  12 eylül 11:22

  631. ‘Boş beleş’ kavramının karşılığı olduğunu düşünüyorum. 

  12 eylül 10:19

  630. Son girdiye kessinlikle katılıyorum. Uzunca bir zamandır cansu hakkında hiç iyi şeyler okumuyordum. Ne zaman sevgilisiyle ayrıldılar, o zaman sözlük ahalisi sevgi sözleri döşemeye başladı. Çok ilginç.

  27 ağustos 21:26 27 ağustos 21:26