yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (632)
  • medya (49)

  632. Takip ettiğim biri değil ama ekstra antipatim de yoktu. Ancak dyson storysi skandal resmen. Hani sadece gerçekten sevdiği kullandığı ürünleri tanıtıyorlar ya buna pek inanmıyoruz zaten ama resmen ispatlamış oldu.

  Bu arada ürünü başından beri merak ediyorum ve tr ortalamasına göre iyi maaşım var ancak fiyatı dolayısıyla hep erteledim almayı. Bundan sonra almak konusunda tereddütlerim var benim düşünüp taşınıp bütçe planlayıp alacağım ürünün tanıtımına gösterilen özene bakın. Bu Cansu akın kadar dysona da güvenimin sarsılmasına neden oldu. O kadar süper bir ürün olsa daha seçkin bi tanıtım yapılırdı diye düşünüyorum. 

  Tanım: daha önce takip edip reklamlara boğunca takipten çıktığım insan. Ne doğru karar vermişim. İşiniz bu anlıyorum ama işini çok özenle yapıyor musunuz sizce. 

  10 şubat 10:40

  631. Komik, şoka bile giremedim sadece komik geldi bir de ilgili ürünle alakalı merve özkaynak'ın videosuna bakın aradaki farkı görebilirsiniz. Sevgili cansucum 4000 lira bir saç maşasına verecek olsam senin storyni izleyip elle saracağım şeye mi bu kadar para veririm der geçerdim. Negatif yönde bir ürün tanıtımı yaptığı kesin( güzel influencerlık :P )

  10 şubat 00:56

  630. dyson'ın o story için para vermesini geçin, dyson bu kıza o ürünü yolluyor, sadece o ürünü de değil daha bir çok ürünü yolluyor hanım kızımız zahmet edip beleşe aldığı elindeki ürün nasıl kullanılır ona bile bakmıyor bir de üstüne o üründen para kazanıyor. daha önce de yazmıştım yine yazıyorum, hiçbir influencerın ne kazancında ne pr paketinde gözüm var ama bu kız hiçbirini hak etmiyor ya hele bir de dyson nike gibi güzel kaliteli, çoğumuzun kolaylıkla alamadığı markaları hiç hak etmiyor 

  edit: dyson süpürge hayallerime bu rezilliği unutana kadar veda edeceğim. (gizlinot: dyson’ın da çok umrundaydı)

  9 şubat 22:34 10 şubat 02:02


  629. arkadaşlar allah aşkına diyorum, sadece allah aşkına şu görsellere bakın ve düşünün, bu kadının influencer olabilme gibi bir ihtimali olabilir mi?

  bilmediği beceremediği bir şeyi kitlelere mi pazarlayacak. geeeeeeeeç. yallah jeolojiye.

  ilgili medya:
  2
  9 şubat 18:01

  628. Dyson Airwrap ile ilgili sözde reklam storysini sevgili süslünün girdisinden sonra izledim ve şok oldum kim bilir o reklam storysi için ne kadar para almıştır. gerçekleten yazıklar olsun. bir ürünün tanıtımı için reklam alıyorsun ve zahmet edip o ürünün nasıl çalıştığına bakmıyorsun bile. bu kıza reklam veren firmanın da böyle çalışan bir insana para kazandıran sistemi de....

  9 şubat 17:45

  627. son attigi instagram storylerinde son zamanlarda her yerde olan dyson'in yeni sac sekillendirme aletini tamamen yanlis kullanarak yaptigi yapik yapik saci kendi yaptigini gururla soyleyerek tanitim yapiyor. bir de sonraki storyde cool veya tatli bir seymis gibi yanlis kullanmisim ogrenicem hihi falan yapmis. saka misin sen ya. insan internete yazip ya da kullanma talimatini okuyup oyle video cekmez mi. bu kadar basit bir isi becerememek de basari. hadi senin disiplinin ve yaptigin seye saygin yok da sana bu saatten sonra pr yaptiran firmanin da iki gram akli yoktur.

  8 şubat 23:01

  626. Tarz meselesi ama sürekli maskülen ve ergen çocuklar gibi giyinen hanım.

  28 ocak 19:46


  625. ben markaların yerinde olsam bu kıza pr paketi göndermeden önce bir durup düşünürüm; ne kendisine ne videolarına özen göstermeyen cansu doğru bir seçim mi? diksiyonu anlaşılmaktan uzak, içerik olarak bir tarzı zaten yok, video montaj ya da editi yapılıyor mu tartışılır çünkü videolarda akış yok, tıkanıklık söz konusu. "influence" etmesi beklenen güruh neyini görüp izlesin, neyini örnek alsın da tanıtımını yaptığı ürünü satın alsın muamma.

  24 ocak 15:16

  624. Duygu şeyma ile takıldı, cansu da şeyma'nın arasının bozulduğu arkadaşı dila ile takılıyor. Bir araya gelip birbirlerini çektiştirirler artık. İyice komik olmaya başladı influencer ortamları. 

  17 ocak 01:04

  623. saçlarının kıvıcık olduğunu 28-29 yıl sonra keşfetti sanırım, son fotolarda saclarinin o eski tiftikliği kalmamış, kıvırcık kullanmaya başlamış. eh daha iyi olmuş.

  16 ocak 12:54