yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (638)
  • medya (50)

  638. az önce merak edip instagramını stalkladım. tabi ki kişisel beğeni meselesi saygı duyuyorum ama ev konusunda hayatımda bu kızdan daha zevksizini görmedim. storylerde bile göz yoran pazar yeri gibi bir ev, kendisi her gün nasıl yaşıyor acaba orada. az minimalist olmayı deneyin ya nedir bu her şeyi alayım eve istifleyeyim aşkı. bunun bir diğer örneği de damla altun.

  25 mart 13:31

  637. her şeyden çıkar ve kazaç sağlamaya çalışan sevimsiz dişli youtuber.

  14 mart 11:50

  636. Corona krizini bile fırsata cevirmis elektrik süpürgesi linkini araya sıkıstırmıs, gerçekten bu kadarına da pes dedirtmis kişi.

  14 mart 00:04


  635. yine önüme çıktı dayanamadım baktım. inatla engellemiyorum bakalım daha neler görebilirim diye. en son dyson olayında bakıp kapamıştım. bu kadın kendi evine çıktı diye biliyordum hakikaten çıkmış renkli renkli masa halı falan çekiyor. hikayesine bastım, kedi seviyor bi yandan annesine "anne 2 yumurta yerim" diyor? bu yaşta hala anneye yemek yaptırmayı sorguladım boş boş bakarak telefona. gayet aile evine gelmiş yemek istiyor acıktım diye. niye eve çıktın ki o zaman neden yani kime ne ispatı? merak ediyorum çamaşırları da hala annesine yıkatıp ütülettiriyor mudur diye. belki de ben 18imden beridir ayrı yaşadığım için bunlar bana çok abes geliyor. değişik yaşamlar dur bakayım iki ay sonra tekrar bakarım bana tlc gibi geliyor artık.

  13 mart 01:23

  634. Bunlar çektikleri videoları önce dyson un ajentasına yollamıyorlar mı öncesinde teyit ya da revizyon almıyorlar demek ki. Ya da cansunun ooo kaç takipçisi var zaten gerek yok ooooo tamam diye mi yürüyor bu reklam işleri. Çok özensiz buldum. Ayrıca üniversite zamanımdan beri yves rocher dan düzenli alışveriş yaparım, cansudan beri kapısından girmediğimi farkettim. Bu influencer kızımızın milleti markaya bağlamak yerine uzaklaştıran bir etkisi var.

  10 şubat 17:58

  633. Takip ettiğim biri değil ama ekstra antipatim de yoktu. Ancak dyson storysi skandal resmen. Hani sadece gerçekten sevdiği kullandığı ürünleri tanıtıyorlar ya buna pek inanmıyoruz zaten ama resmen ispatlamış oldu.

  Bu arada ürünü başından beri merak ediyorum ve tr ortalamasına göre iyi maaşım var ancak fiyatı dolayısıyla hep erteledim almayı. Bundan sonra almak konusunda tereddütlerim var benim düşünüp taşınıp bütçe planlayıp alacağım ürünün tanıtımına gösterilen özene bakın. Bu Cansu akın kadar dysona da güvenimin sarsılmasına neden oldu. O kadar süper bir ürün olsa daha seçkin bi tanıtım yapılırdı diye düşünüyorum. 

  Tanım: daha önce takip edip reklamlara boğunca takipten çıktığım insan. Ne doğru karar vermişim. İşiniz bu anlıyorum ama işini çok özenle yapıyor musunuz sizce. 

  10 şubat 10:40

  632. Komik, şoka bile giremedim sadece komik geldi bir de ilgili ürünle alakalı merve özkaynak'ın videosuna bakın aradaki farkı görebilirsiniz. Sevgili cansucum 4000 lira bir saç maşasına verecek olsam senin storyni izleyip elle saracağım şeye mi bu kadar para veririm der geçerdim. Negatif yönde bir ürün tanıtımı yaptığı kesin( güzel influencerlık :P )

  10 şubat 00:56


  631. dyson'ın o story için para vermesini geçin, dyson bu kıza o ürünü yolluyor, sadece o ürünü de değil daha bir çok ürünü yolluyor hanım kızımız zahmet edip beleşe aldığı elindeki ürün nasıl kullanılır ona bile bakmıyor bir de üstüne o üründen para kazanıyor. daha önce de yazmıştım yine yazıyorum, hiçbir influencerın ne kazancında ne pr paketinde gözüm var ama bu kız hiçbirini hak etmiyor ya hele bir de dyson nike gibi güzel kaliteli, çoğumuzun kolaylıkla alamadığı markaları hiç hak etmiyor 

  edit: dyson süpürge hayallerime bu rezilliği unutana kadar veda edeceğim. (gizlinot: dyson’ın da çok umrundaydı)

  9 şubat 22:34 10 şubat 02:02

  630. arkadaşlar allah aşkına diyorum, sadece allah aşkına şu görsellere bakın ve düşünün, bu kadının influencer olabilme gibi bir ihtimali olabilir mi?

  bilmediği beceremediği bir şeyi kitlelere mi pazarlayacak. geeeeeeeeç. yallah jeolojiye.

  ilgili medya:
  2
  9 şubat 18:01

  629. Dyson Airwrap ile ilgili sözde reklam storysini sevgili süslünün girdisinden sonra izledim ve şok oldum kim bilir o reklam storysi için ne kadar para almıştır. gerçekleten yazıklar olsun. bir ürünün tanıtımı için reklam alıyorsun ve zahmet edip o ürünün nasıl çalıştığına bakmıyorsun bile. bu kıza reklam veren firmanın da böyle çalışan bir insana para kazandıran sistemi de....

  9 şubat 17:45