girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (268)
  • medya (14)

268. kendisinden ve şurupkızlarından hiç hazetmem ama dayanamıyorum haftada bir negatif enerjimi kanalize etmek için bi instoşuna (yapmacıklığın had safhada olduğu videolarına tahammülüm yok) bakmaktan kendimi alamıyorum :)

bir foto paylaşmış, 29 yaşına girmiş kendisi. ay ben şok!! küçükmüş yahu!!

halbuki o haller, tavırlar, dünyayı kendi yaratmışcasına bilmişliklerle 38 deseydi inanırdım sözlük.

bir de yılların kült nemlendiricisi embryolisse'i ilk defa duymuş ya.

o kadar yurtdışına çıkıyorsun, güya araştırıp geziyor görüyorsun, hatta bunun için oy vermeyip verdim diye yalan söylüyorsun.

hiç mi lisa eldridge'in videolarında, yurdışından ne alınmalı listelerinde görmedin ya da duymadın? bi de eline sürüyosun bepanthol gibi, dirseklerine de sür bari :)) para verilmedikçe yeni bişey keşfedip, deneyip göstermemeye o kadar alışmışlar ki bu tembel "influencer"lar, deneyin dedikleri birşey varsa ekseriyetle sakınıyorum :)

eskiden bi grup vardı; yurtdışına gitmeyi oreo alıp en sevdiğim bisküvi diye paylaşmaktan ibaret olduğunu zanneden vizyonsuzlar. sonra oreo türkiyeye geldi bi anda paylaşımlar kesildi. işte cansu dengey ve saz arkadaşları tam onlardan bence.

özetlemek gerekirse vizyon %0, sevimsizlik %100, fırsatçılık %100, bilmişlik %100, cahillik %100

edit:imla

bugün 02:55 bugün 03:47

267. Cansu bu kadar antipatik olmayı nerden öğrendi

20 eylül 14:43

266. Kendisinin ‘kedi iteklediği’ videoya baktım da diğer kediyi göremedim videoyu mu sildi yeniden yükledi orayı kesip naptı,tam olarak tepki gösterdiğiniz yeri anlamadım,kapıyı açıyor ay kedim gerilecek diyor kediyi kucağına alıp öpüyor ve kapanış,diğer kedi şuanki videoda görünmüyor yani

 Edit: Videodan o kısmı çıkarmış kendisi,hiç sempatik olmayan reklam bağımlısı bir youtuber.

20 eylül 12:48 20 eylül 13:14


265. Emir yargin videolarinda boy gösterdiği için emir'i unfollow etmeme ramak kaldı. E ablam ne oldu senin healthy life işleri? Bira yancilari,cipsler mipsler. İşte ben böyle yaptığı ve söylediği şeyler  tutarlı olan youtuberlari severim.

18 eylül 20:44

264. yet another çok konuşup boş konuşan. Diğeri de simla'ydı. Gerçi birini seçsem simla'yı seçerim, bu han'fendiye kıyasla aristoteles çünkü. 

18 eylül 11:35 18 eylül 17:42

263. Duygu’nun başlığı hep böyle aktifti herkes söverdi ama izlerdi şimdi 1 milyon oldu.  

17 eylül 17:27

262. beleşcilik külubu eş başkanıdır kendisi.. diğer başkanda cansu akındır. sokak kedisi krizinden sonra bugün sokak kedisi storyleri atmış. bunlar kimi neyi kandırmaya çalışıyor anlamıyorum ya.

17 eylül 15:41


261. Uzun zamandır takip ettiğim, hayata bakışını ve enerjisini kendime yakın bulduğum kişilik. Elimde spesifik bir sebep yok, ama eskisi kadar gönülden bağlı izlemiyorum videolarını. Cümleye döktüğümde kendime sebep gibi gelmeyen ama içten içe beni etkileyen bir kaç olayın birleşimi sanırım. 1- 24 Haziran seçimlerinde, her ne kadar güzel bir açıklama yapsa da ve gelen yorumlara biliyorum ki üzülse de, seçime katılmak yerine Amerika'da olmayı tercih etmesi, her ne sebeple olursa olsun, özür diliyorum ama içime sindiremedim. 2- İlk izlemeye başladığım zamanlarda sponsorlu ürünleri "sponsorlu" diye belirtmediği için ürünü sayesinde satın alıp sonrasında sponsorlu olduğunu öğrendiğimde, kandırılmış hissi sanıyorum beni artık eskisi gibi kendisine bağlamamasına sebep oldu.

17 eylül 14:01

260. espri dediği, gora'da komutan logar'ın kırmızı elbiseli adama söylediği "kimsin sen, çık dışarı" repliği. o şakayı yapmaya çalışıyor, ama daha önce de söylendiği gibi kedi espiriyi anlayamıyor ve cansu'yu zor duruma düşürüyor ve sonunda kalbi kırılan cansu oluyor. sebep? sebep kedi'nin mizah anlayışının yetersiz olması ve maalesef gora'yı izlememiş olması. benim bununla aynı yaşlarda kedim var, allah sizi inandırsın ricky gervais referanslarımı bile havada kapıyor. o yüzden sen kendini çok yıpratma cansu.

16 eylül 23:38

259. sol framede adını görünce kesin gene bir haltlar yapmıştır dedim ama açıp izleyerek kendisine tik kazandırmamak için alttaki yorumları okudum. ve şimdi kendisine diyeceklerim var.

kedi anladı mı espriyi bari cansu? belki espriyi anlayacak kadar zeki ?! değildir veya kedi espri kaldıramıyor da olabilir. sen bunu yaptın, çok normalmiş gibi kayda aldın, montaj vs yaparken izledin ama hala normal geldiği için çıkarmadın videodan, sonra yükledin, insanlar tepki verince yaptığın açıklama da espriydi gibi zeka dolu bir açıklama oldu, öyle mi?

cansu akın, cansu dengey ve ece targıt. üçünüzün de kanalı kapatılsın diye changeorg.ta kampanya çıksa yeridir. fatih yasin, atakan özyurt ve bilal hancı üçlüsü bile sizden daha vasıflı youtubeta. en azından daha yalan söylediklerini görmedim daha.

16 eylül 22:51