girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (223)
  • medya (14)

223. kendisinin hiçbir videosunu izlemedim bu zamana kadar. Ece targıt’ı takip ettiğim dönemlerde grup şurup zımbırtısından ve sözlükte yazılanlar kadarıyla tanıyorum. Bu kadarıyla bile kendisinden ve hareketlerinden pek hazzettiğim söylenemez, o yüzden takip de etmiyorum. Ancak insanın sevmediği ot burnunun dibinde bitermiş dedikleri gibi her ne hikmetse her yerde karşıma çıkıyor, sinirlerim bozuldu artık.

Nordik simit hesabını bilenler vardır oradaki festival postlarında kocaman sırıtan dengey, insta fenolarından burak altındağ’ın en yakın kankisi dengey, geçen gün youtube’da emir yargın’ın kanalını keşfettim tesadüfen allah’ım orada da dengey :( korku filmine dönüştü varlığı benim için, bir rüyalarım kaldı girmediği umarım orayı da keşfetmez...

dün 19:31

222. keşfetime düşmesiyle kahkahalara boğuldum. cansu dengey külot- yarım atletle denize atlamış gibi değil mi ya hhdjshdkw (link: https://www.instagram.com/p/BlN62CenhDf/?taken-by=cansuakinn buyrun dkj)

14 temmuz 23:12

221. ne zaman kahvaltıdan önce bir şeyler atıştırsam zihnimde kendisinin sesi çınlıyor.

"altlıklar yapılsın, altlıklar yapıldı mı, altlıksız asla, altlık altlık...."

ben izlemeyi bırakalı çok oldu ama o beni bırakmıyor.

ayrıca bir önceki süslünün de girdisinden hareketle, sanırım bilinçaltını etkileyen bir yönü olan youtuber.

13 temmuz 07:56


220. bu kadını görünce artık bilinçaltımda ne varsa burnuma ter kokusu geliyor, allahım affet

8 temmuz 02:18

219. bi samimiyetsizlik, bi olmamışlık seziyorum. beni ilgilendir mi ? hayır.

4 temmuz 23:14

218. Hani bazem annelerimiz biz küçükken bizi "şşş o çocuğa öyle deme, yaşıtlarından azıcık geri o" diye. İşte bana tam olarak onu çağırıştıran biri. Hakaret anlamında asla kullanmıyorum, ama 30 yaşında biri için fazla gürültücü, abartılı ve de abartılı. Unutmadan ekleyeyim bir de abartılı. O storylerde, milletin vloglarinda falan ilgi çekmek, komik olmak için ölüyor resmen. Bi videosunda görmüştüm baya zaman önce. "bon tom bo kodoköy kozoydom orgonkon" falan diyordu. Ahh tatlim benim. Aynen indie prenses aynen.

4 temmuz 19:35

217. Antidepresan gülüşüne sahip kişi. Loreal pro'nun yüklediği videoda kendini yeterince belli etmiş kişidir. Ece targıt'la mesajlaşmaları, saygısızca tavırları zaten benim gözümde düşürmüştür. Ailesine mesaj atılmasına sonuna kadar karşıyım izahı yok, fakat bir vatandaş olarak görevini yerine getirmemesi güzel bir piyasadan silinme nedenidir. Bilmiyorum kimler bu tipleri ciddiye alıp, önerilerine kulak asıyor ama gerçekten 17 yaş üzerine hitap etmeyen kişidir.

4 temmuz 15:06


216. Cansu Dengey de diğerleri gibi dünyanın kendisi etrafında döndüğünü düşünüyor. Çok komik.

4 temmuz 12:58

215. Bomboş bir kanal. bu kızın tam olarak neye yeteneği olduğunu ve ne içeriği ürettiğini anlayabilmiş değilim. Tesadüfen bir şekilde belli bir kitleye ulaştığını düşünüyorum. ne yaptığı belirsiz "influencer"ımsı.

3 temmuz 20:39

214. Altlık piremsesi,beleşçilik abidesi 2,mağdurlar mağduru.Seçim zamanında takipçi kaybı korkusuyla taaaa Amerika’lardan geri dönüp sonrada kendini babandan miras aldığın sorumluluk sahibi cici kız olarak gösterdin ya helal olsun.Yavuz hırsız ev sahibini suçlu çıkarırmış diye ben buna derim.Sonrada paylaştığın fotoğraf altına takındığın mağdur piremses tavırların ve çift yumurta ikizin “Cans”ın yaptığı yorumla bu yılki sahtekarlık oscarı kesinlikle size verilmeli.

3 temmuz 19:41