girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (176)
  • medya (11)

176. sanki konuşmadığı sürede daha cool bir kadın. Çok hızlı ve heyecanlı konuşuyor genel olarak, bu özelliği pek hoşuma gitmiyor. Hoş bende de aynı bu özellikler var. Ama kendimde de sevmiyorum.

20 nisan 22:22

175. yeryüzüne düşen ilk kurumsal tanesi...(gizlinot: bizim youtuberlar neden böyle?)

20 nisan 17:57

174. Daha önce hiç videosunu izlememiştim,tanımam etmem. başlıklarda ismini görünce merak edip bir kaç videosunu izledim ve geldim.

Eski hallerini falan bilmem ama tavırları bana cok yapmacık ve zorlama geldi. 

Videolarinda da dizilerde oynayan vasat oyuncular gibi bir havası var.

Tulu ile olan videoyu izleyince anlayacaksiniz demek istediğimi. Tulu daha doğalken o tavırları tepkileri,sesinin tonlaması bana aşırı yapaymış gibi geldi.  

Kısacası samimi gelmedi bana. Daha da izlemem.

19 nisan 03:27


173. eskiden nasıl beğenip takip ettiğimi anlamıyorum.

uzun zamandır videolarını izlerken şu yüz ifadesine bürünüyorum istemsiz. (link: https://media.giphy.com/media/1jDvQyhGd3L2g/giphy.gif )

UNUTMADAN ŞUNU DA ŞURAYA EKLEYEYİM. ->

ilgili medya:
1
4 nisan 22:05 4 nisan 22:16

172. altlık mevzusu.... bazı kelimeler resmen iğrenç bir anlatıma bürünüyor. Tamam cansu dengey, farklı bir olaylar anlatsan? altlıksız çıkmam adlı video çek direk söyleyeceklerini orada söyle ve bitsin bu melodram.

3 nisan 22:50

171. cansu dengey vlogları özeti:

1) zınk diye kalkmak

2) altlık

3) avokadolu yumurta-somon füme

4) çok işim var

5) güzellik merkezi ziyareti

6) bi event'e davetliyim oraya gidiyorum

7) bakın burda kim vaaaaaaar (gizlinot: hiç tanımadığımız biri) (gizlinot: diğer olasılıklar cansu akın, ece targıt, tulu erden)

8) yemek yemeğe geldik. işte yemeklerimiz bıdı bıdı

9) eve geldim durun size plak koleksiyonumu gösterip moby dinleteyim.

10) makyajımı "beyle" temizliyorum.

11) uyku ve kapanış.

3 nisan 13:48

170. Cansu'da beni rahatsız eden şey de (gizlinot: diğer her şeyde olduğu gibi) müzik konusunda da otoriteymiş gibi davranması. Tamam cansu bütün grupları biliyorsun. Hepsi zaten sana sorararak grup oldular. Çünkü en çok ve en iyi sen anlarsın müzikten. Cansu akın'ın da müziğe bayağı ilgisi var ama gruplar hakkında falan gereksiz bilgi vermeye çalışmıyor yani. Paylaşıyor geçiyor. Ama dengey kısa ve öz konuşamaz. İlla çok bildiğini bazı detaylarla göstermeli asdfgsh

3 nisan 10:27


169. Sürekli edilgen fiille konuşma hevesi nedir? Yapıldı, edildi, gidildi, gelindi... valla baydın. Bir şeyi de abartmasa ölecek bu kadın

3 nisan 03:25

168. Jet sosyete de ilayda karakterine benzetiyorum.

en çok ben biliyorum havası beni rahatsız ediyor.

2 nisan 22:15

167. bence kendisinin tek ihtiyacı olan şey r a h a t l a m a k.

gerçekten, bu kadar düzen ve plan manyağı olmak bazı insanları daha da stresli birine dönüştürüyor bence. kararında olanı en güzeli. bir laf yerleşti ya artık dilimize ''işlerimizi halletmek'' diye. osuruktan teyyare şeyleri de kapsamasına gerek yok bunun. koltuğunun rengini değiştirince ''vaooovvv işlerimi hallettim ve bu yüzden bu gün harika bir gün çünkü planlar yapıyorum ve bunları uyguluyorum. disiplinli biriyim.'' olunmaz.

ayrıca her şeyin en iyisinden anlarım tavrı da hoş değil. ''eğer x yapılacaksa cancuya sormalıyızzzzz'' gibi bir etki yaratmak mı istiyor nedir... ortalama bir müzik, yemek, moda vs. zevkine sahip onlarca insandan biri, fazlası değil.

bence hamama falan gitsin sık sık, koşuya çıksın ne bileyim. biraz rahatlasın ama.

2 nisan 18:03