girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (182)
  • medya (11)

182. instagram paylaşımlarında da youtubeda da önerdiği bazı şeyleri beğendiğimi, hesabını ilk açtığı zamanlar paylaştığı Kaş'ta ne yapılır, Antep'te ne yenir, organik alışveriş siteleri gibi videolarını başarılı bulduğumu itiraf etmeliyim. düzenleme ve organizasyon videolarını genel olarak sevdiğim için bu tür videolarını da beğeniyorum. hediye önerileri videosu da gerçekten çok özenli, çok başarılı bir videoydu.

ancak tavır ve üslup konusunda yazılanlara katılıyorum. içerik kalitesinde de ciddi bir düşme var. "bir günümü vlogladım" tarzı şeylerden zaten oldu bitti keyif almıyorum da , istanbul gibi bir şehirde yaşıyorsunuz, işinizden ayrılmışsınız bu mu yani bir gününüz? ben taşrada yaşıyorum, çok yoğun çalışıyorum ama sizden daha kaliteli zaman geçiriyor olabilirim. tabii ki herkesin kendi seçimi de, vloglayınca bir beklenti yaratıyor ister istemez.

ortak videolar falan da ilgimi çekmiyor, müthiş sıkılıyorum. özellikle grup şurup videoları, aman yarabbim. resmen kaotik bir ortam var videolarda, kafam kaldırmıyor. sadece eşiyle çektiği sevgililer günü challengeında epeyce eğlenmiştim.

özetle, bence başta bahsettiğim videolara ağırlık vermeli. o zamanlar gerçekten severek takip ediyordum. hala takip ediyorum, bir umut.

edit:imla

13 mayıs 18:05 20 mayıs 14:43

181. Kendisini çok kafa çok eğlenceli falan görüyor bence,ama o çığırtkanlığı sadece biz izleyenleri değil etrafındakileri de sinir ediyor gibi bazen.

Yani sürekli lafa girmesi yüzünü sesini degistirerek konuşması ve "altlık savunuculuğu" (gizlinot: swh) beni öldürüyor.30 yaşında kadın hala ergenlikten çıkamamış gibi davranıyor.

12 mayıs 14:58

180. Ben bu kadını seviyorum, ama neden? Öncelikle duygu ve benzelerine göre çok daha olgun bir duruşu var, ayrıca “sabah kahvaltısında smoothie tüketiyorum” yapmacıklığı da yok. Ben makyaj değil de lifestyle videolarını izliyorum. Makyaj tavsiyesi alacak olsak hepimiz yabancı youtuber’lardan, makyaj ilahlarından alıyoruz sonuçta. O yüzden Arada kafa dağıtmak için youtube açtıysam videolarına tıklıyorum. Şımarık ve yapmacık değil, doğal birisi ve pozitif bir enerjisi var. 

11 mayıs 21:52


179. sıkıldım artık böyle insanlardan. izlemiyorum. ne duygu, ne cansular. kozmetik adına bir şey öğreneceksem ayşenur yazıcı çok bilgilendirici. gerek temiz içerikler gerek etiket okuyarak tanıtma açısından. ha siz yeni ürünleri görmek istiyorsanız eminim objektif vloggerlar vardır. ama bu insanlara para kazandırmanın dışında yüzümde ekşimsi bir ifade ile izleyip irrite olmak istemiyorum. evet cansu dengeyden irrite oluyorum. her şeyi ben yaptım, keşfettim havalarına değinmiyorum bile. ne ara vlogger oldu onu da anlamış değilim.

11 mayıs 17:22

178. Bugün ne yedim, bugün ne başardım, hakkımda bilinmeyenler gibi bomboş içerikler üreten bir youtuber. Arada sadece birkaç tane izlenmeye değer video koyuyor ama zerre güvenmediğim için artık onu da izlemiyorum. Özellikle uygun fiyatlı favorilerim tarzındaki videolarında gösterdiği hiçbir şeyi kullanmadığını düşünüyorum. Bir duygu özaslan, iki cansu dengey. Garnier bb krem kullandığınıza asla inanmayacağım. 

11 mayıs 17:09

177. Tatlı dillilerim, güler yüzlülerim, ceylan gözlülerim siz bu kadının abuk videolarından gelip eleştiri yazıyorsunuz ya işte böyle böyle tık kazandırıp (gbkz: altlık)ları (gbkz: influencer) yapıyorsunuz. 

Tanım: türk youtube camiasının kanayan yaralarından altlık reis. 

11 mayıs 14:12 11 mayıs 14:34

176. tulu'yla olan videosunu sırf tulu'nun hatırına açtım izledim ama offf gerçekten cansu nesin sen ya? ne yapmaya çalışıyorsun? gerçek hayatta böyle bir insan olmamanı umuyorum ama öylesin sanırım.

sürekli tulu'nun lafını kesti ya sürekkkkli. ben kriz geçirdim izlerken. hatta bir yerde tulu birşey anlatırken "yağmur yağıyo" dedi? ne alaka? bu kadar dikkati dağınık ve saygısız bir insanla arkadaşlık etmezdim sanırım ben.

ayrıca dünya üzerinde tek evlenen sen değilsin cansu bir sakin olur musun? iki lafın arasında "kocişim, gökiii, ayyy aşkıığm yhaa" diye çığırıp duruyor, ya abi hadi yaa öff. neyse.

11 mayıs 13:45


175. Son videodan geldim. Bu kızı ilk zamanlarından beri takip ediyorum, tamam hicbir zaman super bi diksiyonu yoktu. Ama suanki hali nedir ya? Tirmaliyor resmen. Ergen tavırlar, söz kesmeler, bir şeyi ilk o kesfetmismis gibiler. Ay neyse.

Bide herseye "noooo, wooooah, waow" ne ya.

11 mayıs 09:14 11 mayıs 15:03

174. çok ciddiyetsiz biri bence. komiklik şakalar falan iyi de ciddiyetsizlik başka bir şey. iki dakika dikkat toplayamamak ciddi bir konudan bahsedememek nedir ya.

11 mayıs 02:41

173. Tulu ile son videolarından geliyorum,kız tripleriyle ilgili olan. Cansu sen nasıl bir arkadaşımızsın? Omuzlarından tutup hunharca silkelemek ve nedennnn diye bağırmak istiyorum. Gerçekten neden ya? 

10 mayıs 23:08 10 mayıs 23:08