girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (196)
  • medya (10)

196. Cansu akın’la bedava tatil için geleceklerini ve oylarını sattıkları son virallerine bayıldım. Ama ne influence oldu, o kıytırık yurtdışı eğitim kurumunun kapısından ölsem girmem heralde.

Kime bakıp dolu galiba bu kız desem ışık hızıyla fezaya fırlatıyor imajını. He altlık be cansu, aynen tişörtlerini beyazdan siyaha diz ama oy kullanma olur mu. 

2 saat önce

195. Yallah arabistana 

dün 19:24

194. Cansu Akın başlığından hemen buraya geldım yazmasam içimde kalır.belirli yaşam standartlarındayken bile herşeyin bedavası bu kadar isteniyormuş görmüş olduk.Kendisini takipten çıktım. birseylerin değişimi için oy kullanarak hakkını savunabilecek tüm vatandaşlara önerim budur.

20 haziran 19:40


193. diğer gereksiz arkadaşı cansu akın ile beleş tatilde olan ve bu sebeple oy kullanmayacak olan youtuber. eskiden severdim ve yorumlarını yararlı bulurdum, özellikle yağlı cilde sahip olması önerilerini dikkate almama sebep olurdu. ama tabiki her parayı bulan youtuber gibi denemediği ve kullanmadığı ürünleri işbirlikleri yüzünden övmeye falan başladı, epeydir izlemiyordum.

son olay sebebiyle ben de ınstagram postuna yorum yazdım acaba oy kullanacak mısınız şeklinde soru sordum. sanırım yorumumu silip beni engelleyecek ama umrumda değil :)

tanım: benim gözümde beleş tatil için geleceğimizi yönlendiren bu seçimde oy kullanmayacak olan bir insan müsveddesidir bu kadar net.

19 haziran 11:30

192. ''nasıl itici olunur?'' isimli bir kitap yazsa vallahi imzalı alırım kendisinden. 2 3 etkinlikte aynı ortamda bulundum, o kadar yapay bir insan ki o yapaylığı enerjinizi emiyor. ''ayy bi sus lütfen'' deyip ağzına terlikle vurma isteğiniz oluşuyor. kankası cansu akın ile oy kullanmayıp yurt dışında, bedava ya da paralarıyla fark etmez, çıktıkları tatile devam edecek olmaları da kendileri hakkında bir fikir edinmenizi sağlar diye düşünüyorum. bundan sonra bu ruh emicileri düzenli izleyecek olan varsa da akıl fikir diliyorum. 

19 haziran 10:03

191. dayanamadım, cansu akının başlığına yazdığım halde buraya da yazacağım. belki orda görmeyip burdan okuyan olur diye. 2 haftalık bedava kurs için 24 haziranda olacak belki de geleceğimiz için tek bir oyun bile çok çok önemli olduğu seçimde en temel vatandaşlık görevi olan oy kullanmayacak olan insan. sonra da dönüp onlarca vlog yükleyecekler.. gerçekten yazık demek istiyorum. beleş buldukları her şeye koştukları gibi birde bu imkanları sağladıkları türkiyenin en önemli gününde yine beleş tatilde olacaklar. cebinden verdikleri paranın yanmasına aldırmadan seçim için tatilerini yakan insanların olduğunu bildiğim için bunun hiçbir bahanesi olduğunu düşünmüyorum. bundan sonrada hiçbir şeye şikayette bulunmaya hakları yok.

oy kullanmayan milyonlarca kişi olduğu ülkemizde yüz binlerce takipçili bu insanların örnek olmaları gerekirken yaptıklarını asla içime sindiremem ki bunlar bir de kendilerine 'influencer' diyorlar. artık gittikçe artan samimiyetsizliklerine katlanamayarak takipten çıkıyorum.

edit: veee cansu dengey de yazılan yorumları sildi ve engelledi.şaşırmadım ve zaten yorumda da söylemiştim '..bunu da silirsiniz şimdi.' diye ve  'pazar günü dijital detoks yapın, story atmayın belki insanlar anlamaz da yutturursunuz..'

18 haziran 22:11 19 haziran 00:48

190. (gbkz: alp kavasoğlu)'yla makyaj şehirde youtube reklamlarında yine (gbkz: kurumsal)da kullanılabilecek harika bir makyaj yaptıklarından bahsediyor. Kız sen youtube'a başlayınca işini bırakmadın mı hâlâ mı kurumsalsın djhgkdk

14 haziran 14:47


189. bu kavuştay öpüştay bebektanesi tarzı laflar 2012 civarı twitterda başlayan bi furyaydı bitti ama cansu aynı espriyi yapmaktan bıkmayan, çok ses çıkararak gülen, fazla konuşması ve enerjisiyle sizi de yoran arkadaş protipinde olduğundan dolayı gözümde; bitiremiyor bitmiyor.

13 haziran 16:14

188. Tdk'nin, hakkında suç duyurusunda bulunmasına ramak kalan kelime türetici.

12 haziran 04:20 12 haziran 04:31

187. son 28 dakikalık "minnoş" vlogunun takriben 12. dakkasında rimel landın reklamı olduğunun ortaya çıktığı rezaleti der ve susarım.

11 haziran 16:13