girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (199)
  • medya (10)

199. Açıkçası ben tamamen aldıkları tepkilerden dolayı döndüklerini düşünüyorum. Çünkü daha yeni vlog'unda 21 gün burada olacağız dedi. Sadece ocak ayında davet ettiler gibi bir şey söyledi. Yani çok önceden planlanmıştı demeye getirdi. Kurs bu ay içinde kapanmayacağına göre siz pekala bu planı/daveti/iş birliğini vs ne ise, seçim sonrasına erteleyebilirdiniz. Ha tabi ertelemek istememiş ve uçak parası vermeyi "ülkenizin gelceği" için göze almış olabilirsiniz, ki göstermeye çalıştığınız da oydu sanırım hikayeye dönüş biletini ve bavulları koyarak. *capslock alın dönüyoruz işte! capslock* Baya agresif bir tutum gibi ahsdafj

Aa ya da şey olabilirdi "oy vermek için ülkeye erken kavuştayyyy!" !

Şimdi çıkıp zaten dönecektik falan diyeceklerdir. Madem öyle ilk aldığınız tepkiye cevap olarak "Hiçbir şey bilmiyorsunuz!" yerine "Hayır oyumuzu kullanmak için döneceğiz!" deseydiniz. Böylece kimse sizi eleştirmezdi.

Not: Girdimi sevgili Fatih Portakal'ın çok sevdiğim bir sözüyle bitirmek isterim dostlarım: Siz bizim aklımızla dalga geçemezsiniz!

bugün 09:51

198. kankasıyla birlikte aldığı tepkiler üzerine ülkeye dönüyor olması süslülerin kendi güçlerinin farkına varmasını sağlamıştır diye umduğum kişi. zamanında tepki alıp ekranlardan kaybolan güner ümit gibi, bu kişiler de gerçek yüzleri ortaya çıktıkça böyle böyle ortalıktan kaybolacak. bitmeyecekler belki ama, bu kadar prim de yapamayacaklar. çünkü bu gibiler aslında kendi yaşamını paylaşıp araya da sponsor alıyormuş gibi dursalar da aslında yeni nesil reklamın ta kendisi. ve onların değerini belirleyense tüketiciler olarak bizleriz aslında. örneğin, çoğumuz eve ekmek götürmek zorundayız; öyle kolay kolay iş bırakamayız hoşumuza gitmeyen şeyler olunca. ancak bu insanları takip etmek zorunda değiliz. işin güzelliği de burada. takip ediyorsak da istediğimiz gibi yön verebiliriz yapacaklarına, görünen o ki. çünkü bize bağımlılar. bizim takibimiz, laykımız, yorumumuz sayesinde varlar. var olmaya devam etmek için tatillerini yarıda kesip dönmek zorunda kalıyorlar. düşününce bu da zor iş aslında. gönül isterdi ki tutarlı bir duruş sergilesinler, dobra dobra çıkıp “evet, seçim falan umrumuzda değil.” diyebilsinler. ama diyemediler. bir an kitlelerinin sadece gezmek; almak, almak ve almak odaklı yaşadığını düşünme gafletine düştüler. kitleyi iyi analiz edemediler. oysa kitlenin gezebilmek ya da gezmeye devam edebilmek için önce geleceğine karar vermeye, oy kullanmaya ihtiyacı vardı. kendilerinden de beklenen buydu. bir an ne yapmaları gerektiğini şaşırdılar. hayatta denge çok önemli. dengey’i bulabilmeleri dileğiyle. 

bugün 09:19

197. bir cansu dengey mottosu

''nereye beleş oraya yerleş.''

dün 20:32


196. umurumuzda değil snaplari atıyorlar.

dün 17:15

195. para için, sponsor için nelerden vazgeçebileceklerini gördük. Lütfen bütün platformlardan takibi bırakın, izlemeyin. 

dün 16:59

194. Oy vermesinler boşverin. Reisleri youtube u kapatir. Vpn bilmeyen on yaşındaki takipçileri izleyemez muhteşem yararlı videolarını. Bakalım o zaman beleş tatil bulabilecekler mi??

dün 12:30

193. bu vurdumduymazlıkları için yapabileceğimiz en güzel şey takip ediyorsak takipten çıkmak ve bir daha bir tek videolarını bile izlememektir. lütfen bunu yapın. böyle böyle biteceksiniz. şu an nereden neyi beleşe getirsek kardır diye düşündüklerini biliyoruz ama biteceksiniz. o ''altın bilezik''lerinize geri döndüğünüzde anlatırsınız birbirinize ''ya zamanında yurt dışlarında fink atarken umrumuzda olmadı oy kullanmak ama kullansa mıydık yaaa aşkısııı?'' diye. ne bundan ne de cansu akın reklamcısından işe yarar dişe dokunur ne gördük allah aşkına, doğru düzgün makyaj veya cilt bakımı gibi konularda tavsiye isterseniz çok güzel yabancı kanallar var. gezi videoları seviyorsanız buna yönelik güzel kanallar da var. bunların reklam dolu videolarına kimsenin ihtiyacı yok. yazmayacaktım bir şey ama tutamadım kendimi ya. yurt dışında yaşıyorum ve yurt dışı seçmen profili malum, oy kullanmadığımı düşünemiyorum bile. vicdan azabından uyuyamazdım. bir oy bir oydur, bir oy sizin bu düzen için sahip olduğunuz en önemli güçtür.

dün 12:10


192. Cansu akın’la bedava tatil için geleceklerini ve oylarını sattıkları son virallerine bayıldım. Ama ne influence oldu, o kıytırık yurtdışı eğitim kurumunun kapısından ölsem girmem heralde.

Kime bakıp dolu galiba bu kız desem ışık hızıyla fezaya fırlatıyor imajını. He altlık be cansu, aynen tişörtlerini beyazdan siyaha diz ama oy kullanma olur mu. 

21 haziran 22:01

191. Yallah arabistana 

21 haziran 19:24

190. Cansu Akın başlığından hemen buraya geldım yazmasam içimde kalır.belirli yaşam standartlarındayken bile herşeyin bedavası bu kadar isteniyormuş görmüş olduk.Kendisini takipten çıktım. birseylerin değişimi için oy kullanarak hakkını savunabilecek tüm vatandaşlara önerim budur.

20 haziran 19:40