girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (267)
  • medya (14)

267. Emir yargin videolarinda boy gösterdiği için emir'i unfollow etmeme ramak kaldı. E ablam ne oldu senin healthy life işleri? Bira yancilari,cipsler mipsler. İşte ben böyle yaptığı ve söylediği şeyler  tutarlı olan youtuberlari severim.

dün 20:44

266. yet another çok konuşup boş konuşan. Diğeri de simla'ydı. Gerçi birini seçsem simla'yı seçerim, bu han'fendiye kıyasla aristoteles çünkü. 

dün 11:35 ed.dün 17:42

265. Duygu’nun başlığı hep böyle aktifti herkes söverdi ama izlerdi şimdi 1 milyon oldu.  

17 eylül 17:27


264. beleşcilik külubu eş başkanıdır kendisi.. diğer başkanda cansu akındır. sokak kedisi krizinden sonra bugün sokak kedisi storyleri atmış. bunlar kimi neyi kandırmaya çalışıyor anlamıyorum ya.

17 eylül 15:41

263. Uzun zamandır takip ettiğim, hayata bakışını ve enerjisini kendime yakın bulduğum kişilik. Elimde spesifik bir sebep yok, ama eskisi kadar gönülden bağlı izlemiyorum videolarını. Cümleye döktüğümde kendime sebep gibi gelmeyen ama içten içe beni etkileyen bir kaç olayın birleşimi sanırım. 1- 24 Haziran seçimlerinde, her ne kadar güzel bir açıklama yapsa da ve gelen yorumlara biliyorum ki üzülse de, seçime katılmak yerine Amerika'da olmayı tercih etmesi, her ne sebeple olursa olsun, özür diliyorum ama içime sindiremedim. 2- İlk izlemeye başladığım zamanlarda sponsorlu ürünleri "sponsorlu" diye belirtmediği için ürünü sayesinde satın alıp sonrasında sponsorlu olduğunu öğrendiğimde, kandırılmış hissi sanıyorum beni artık eskisi gibi kendisine bağlamamasına sebep oldu.

17 eylül 14:01

262. espri dediği, gora'da komutan logar'ın kırmızı elbiseli adama söylediği "kimsin sen, çık dışarı" repliği. o şakayı yapmaya çalışıyor, ama daha önce de söylendiği gibi kedi espiriyi anlayamıyor ve cansu'yu zor duruma düşürüyor ve sonunda kalbi kırılan cansu oluyor. sebep? sebep kedi'nin mizah anlayışının yetersiz olması ve maalesef gora'yı izlememiş olması. benim bununla aynı yaşlarda kedim var, allah sizi inandırsın ricky gervais referanslarımı bile havada kapıyor. o yüzden sen kendini çok yıpratma cansu.

16 eylül 23:38

261. sol framede adını görünce kesin gene bir haltlar yapmıştır dedim ama açıp izleyerek kendisine tik kazandırmamak için alttaki yorumları okudum. ve şimdi kendisine diyeceklerim var.

kedi anladı mı espriyi bari cansu? belki espriyi anlayacak kadar zeki ?! değildir veya kedi espri kaldıramıyor da olabilir. sen bunu yaptın, çok normalmiş gibi kayda aldın, montaj vs yaparken izledin ama hala normal geldiği için çıkarmadın videodan, sonra yükledin, insanlar tepki verince yaptığın açıklama da espriydi gibi zeka dolu bir açıklama oldu, öyle mi?

cansu akın, cansu dengey ve ece targıt. üçünüzün de kanalı kapatılsın diye changeorg.ta kampanya çıksa yeridir. fatih yasin, atakan özyurt ve bilal hancı üçlüsü bile sizden daha vasıflı youtubeta. en azından daha yalan söylediklerini görmedim daha.

16 eylül 22:51


260. Insanlar kamera karsina gecerken hareketlerine ekstra dikkat ederler.Baska bir videosunda musluktaki suyu acik birakmisti. Orda da bir suru elestiri alip ''unuttum , normalde boyle bir sey yapmam ''demisti. Videolarini editlerken bu kareleri bile cikarmiyorsa bu ona cok normal geliyor demek. Isin kotu yani bunlarin ona normal gelmesi. Ilgili videonun yorumlarda yazan dksina baktim sadece normalde izlemiyorum kendisini. O sahneleri cikartacagini yazmisti . Kendimi onun yerine koyuyorum . O yavru o sekilde kapiya kadar geliyorsa ac ya da sussuzdur. Vicdan sahibiyseniz suratina kapi kapatip bir sey olmamis gibi kendi yavrunuzu sevmeye devam edemezsiniz.

16 eylül 22:29

259. Videosunu izlemedim izlemem de asla. buradan öğrendim yaptığı hareketi. Mide bulandırıcı. Şu an gerçekten mideme öküz oturdu. Sizin nasıl bir vicdanınız var ? Anladık her şeyiniz gösteriş. Hayvan sevginiz de gösteriş. Ama neden bu kadar kötüsünüz?

" hiç şiir okumamış gibi kötüsünüz.

bir köpeğin başını hiç okşamamış,

hiç bayram şekeri dağıtmamış,

çocukla çocuk olmamış gibi kötüsünüz!

sevinince kötüsünüz,

korkunca kötüsünüz,

korkunçça ve korkakça kötüsünüz! "

16 eylül 22:23 16 eylül 22:29

258. eksilenmeyi göze alarak yazıyorum. seçim zamanında yaptığını asla onaylamasam da erken seçim söz konusu olduğu için ve reklam anlaşmasını çok önce yapmış olabileceği için, sözleşmesinde ağır bir cezai şart da olabileceğini düşündüğümden seçim zamanında bu kadar yükselmemiştim ben kendisine. ben tek bir seçimi oy kullanmadan geçirmedim, çekirdek ailem de öyle. ancak bir çoğumuzun çevresinde iş vs. için hatta tatil planı için bile oy kullanmayan vardır, olmuştur. kesinlikle doğru bulmuyorum ve asla yapmıyorum, tekrar belirteyim. ama bana, tepkileri sözleşme imzaladıkları şirketle paylaşıp, sponsorluk anlaşmasının da işlevini yitireceğini söyleyip firmayı o şekilde ikna ettiler ve cezai şarttan kurtuldular gibi geliyor. belki de yanılıyorumdur ama ben böyle hissettim. bu sebeplerle seçim zamanı fikir beyan etmemiş, diğer süslüler kadar kızmamıştım. yani o kızıp kızıp sonra tekrar videosunu izleyenlerden değilim, hatta ilk çıktığı zaman severdim bile ben. ancak bir süredir ufak ufak irite olmaya başlamıştım ve bugün gördüklerimden sonra artık işin tadı iyice kaçtı. tepkilere cevabı daha da tatsızdı, her seferinde çıtayı daha yükseğe taşıyor resmen.

16 eylül 20:43