girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (278)
  • medya (15)

278. Bugün nişantaşı civarında elinde “dev indirim” mi artık yoksa “büyük indirim” mi neyse bir şey yazan uyduruk bir pankartla yolun ortasında bir fotoğrafçı bir de asistan beyle yersiz bir çekim yaparken gördüğüm çakma youtuber, tatlısu aydını kişilik.

Yok cansu ceketi çıkarıyor böyle ağzı kapan gibi açık samimiyetsiz samimiyetsiz gülüyor, o esnada asistan ceket elde hazırolda bekliyor foto çekilince koşa koşa cansu’ya ceketini görütüyor falan. Bunu da bayağı şakır şakır akan bir yolun ortasında yapıyorlar, önümdeki taksi neredeyse cansuya çarpacaktı, asistan adam son anda cansu’yu çekti. ya akıl fikir yani.

Neyse, Ben o saçma fotolarını kocasına ya da grup şalap’ın diğer yalap şalaplarından birine çektiriyor sanıyordum, üstünde uyduruk görünümlü bir rengarenk kazakla boş beleş sokak arasında dolanırkenki hallerini bile ekiple çekiyormuş. Ee kurumsalı bilmek bunu gerektirir demek ki, korpırıt layf haniy delegasyon delegasyon iş bölümü sdjklsdjsl

9 kasım 18:47 9 kasım 18:49

277. cos’un massimo’nun kazaklarından vazgeçip ne hikmetse trendyol’unkileri yumoş diye olumlamaya başlamış influunsır. hem de ne.

8 kasım 19:26

276. izleyicilerine bir öğretmen edasıyla çocuklar diye hitap edip durması ve sürekli sergilediği bilirkişi tavırları çok itici olan youtuber. 

5 kasım 13:09 5 kasım 18:12


275. videolarını izleyemiyorum bile. çok samimiyetsiz. gerçekten insana bir şey katmayan kanallarda polina chursanova ile yarışır.

4 kasım 20:35

274. çok uzun süre severek takip ettiğim, birçok sebepten kendisinden inanılmaz soğuduğum ve artık takip etmediğim youtubeçu. merak edenler ilk videolarına göz atabilir, geri kalanları izlemezseniz pek bir şey kaçırmazsınız. kendisi hakkında takdir ettiğim ve beni oldukça şaşırtan ender şeylerden birisi eşiyle ve anne babasıyla olan ilişkisi, 30 yaşında bir bedene sıkışıp kalmış 13 yaşında bir kız çocuğundan farkı yok zira.

1 kasım 01:06

273. şu ülkede avam insanlara verilen değerin bayrak taşıyıcısı beleşçi, kedi itekleyen youtuber. bu insanların titri nedir, çok mu güzeller de beauty guru olabilecek özellikleri var, çok mu entelektüel bu insanlar? bu insanlara paye verip takip falan etmiyorum zaten de... ufacık kedi sana ne yaptı be cançu? 3 senedir kendi kedim var; bahçe balkonumda bir kedi daha bakıyorum; ufacıktı bahçeye attıklarında. kar yağdığında küçük pati izlerini aradım her gün yaşıyor mu diye, içi kazaklarımla dolu sıcacık çadır yaptım ona, kendi kedimden de ayırmadım, bir araya da getirmedim hastalık vs kapmasınlar diye... ama sen insan değilsin cansu, seviyesiz esprilerinle sana başarılar bol kazançlar yutupçu.

26 ekim 10:25

272. Bence simple markası da cansuyu sevmiyor. Gizli reklam için anlaşılmış, ama iki gün sonra her yerde reklam verilmis. Cansu patlamış :(

Ben de senin gibi edilgen konuştum oldu mu cancu?

Aşırı itici, hangi tür video çektiği bilinmeyen youtuber.

25 ekim 22:02


271. ah cansu ya daha bir kaç gün önce sözde yurt dışından bir sürü simple getiriyordun. neyseki artık kimse bu numaraları yemiyor.

25 ekim 18:28

270. bu kadın yüzünden çok sevdiğim hihieved'den soğumak üzereyim. arkadaşlar sanırım, cansu ne paylaşsa beğeniyor kadın. büyük hayal kırıklığı.

edit, tanım: kendinden "cançu" diye bahseden bir yutuber.

25 ekim 12:26 25 ekim 12:31

269. gülüşü ve mimikleri o kadar itici geliyor ki sürekli bi şaşırma, ağız açma hareketi denk geliyor ne zaman storylerine denk gelsem, kendisi şu oy verme muhabbetinden sonra azalarak biter umarım dediklerimdendir.

25 ekim 10:23