girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (285)
  • medya (15)

285. buzdolabı raflarını taharet musluğunda yıkasaydın kral :)

dün 15:42 dün 15:42

284. Son videosunda buzdolabı raflarının duşakabinde yıkanıyor oluşu olay olmuş da temizlik evet, herkes temiz olup görünebilir. Fakat şart şurt kavramı olan insanın midesi almaz.

18 kasım 22:22

283. Herbokoloji dalında uzmanlaşmış birisi.

18 kasım 19:44


282. grup gereksiz ile yaptıkları mukbang videosunda yanlış görmediysem ki umarım yanlış görmüşümdür, cansu ve ece konuşurlarken nefessiz yemek yediği için ağzından düşen bir parça ortak yedikleri kaba düşmüştür ve kendisi geri almamıştır bile. acaip mide bulandırıcıydı. kamera rahatlığı böyle bir şey herhalde.

18 kasım 19:20

281. Bugün nişantaşı civarında elinde “dev indirim” mi artık yoksa “büyük indirim” mi neyse bir şey yazan uyduruk bir pankartla yolun ortasında bir fotoğrafçı bir de asistan beyle yersiz bir çekim yaparken gördüğüm çakma youtuber, tatlısu aydını kişilik.

Yok cansu ceketi çıkarıyor böyle ağzı kapan gibi açık samimiyetsiz samimiyetsiz gülüyor, o esnada asistan ceket elde hazırolda bekliyor foto çekilince koşa koşa cansu’ya ceketini görütüyor falan. Bunu da bayağı şakır şakır akan bir yolun ortasında yapıyorlar, önümdeki taksi neredeyse cansuya çarpacaktı, asistan adam son anda cansu’yu çekti. ya akıl fikir yani.

Neyse, Ben o saçma fotolarını kocasına ya da grup şalap’ın diğer yalap şalaplarından birine çektiriyor sanıyordum, üstünde uyduruk görünümlü bir rengarenk kazakla boş beleş sokak arasında dolanırkenki hallerini bile ekiple çekiyormuş. Ee kurumsalı bilmek bunu gerektirir demek ki, korpırıt layf haniy delegasyon delegasyon iş bölümü sdjklsdjsl

9 kasım 18:47 9 kasım 18:49

280. cos’un massimo’nun kazaklarından vazgeçip ne hikmetse trendyol’unkileri yumoş diye olumlamaya başlamış influunsır. hem de ne.

8 kasım 19:26

279. izleyicilerine bir öğretmen edasıyla çocuklar diye hitap edip durması ve sürekli sergilediği bilirkişi tavırları çok itici olan youtuber. 

5 kasım 13:09 5 kasım 18:12


278. videolarını izleyemiyorum bile. çok samimiyetsiz. gerçekten insana bir şey katmayan kanallarda polina chursanova ile yarışır.

4 kasım 20:35

277. son videosunda simple markasını göstermek için ruju bilerek mi döktü yoksa ben mi çok kötü niyetliyim? öyle bir “yanlışlıkla” dökmek yok çünkü....

29 ekim 04:10

276. şu ülkede avam insanlara verilen değerin bayrak taşıyıcısı beleşçi, kedi itekleyen youtuber. bu insanların titri nedir, çok mu güzeller de beauty guru olabilecek özellikleri var, çok mu entelektüel bu insanlar? bu insanlara paye verip takip falan etmiyorum zaten de... ufacık kedi sana ne yaptı be cançu? 3 senedir kendi kedim var; bahçe balkonumda bir kedi daha bakıyorum; ufacıktı bahçeye attıklarında. kar yağdığında küçük pati izlerini aradım her gün yaşıyor mu diye, içi kazaklarımla dolu sıcacık çadır yaptım ona, kendi kedimden de ayırmadım, bir araya da getirmedim hastalık vs kapmasınlar diye... ama sen insan değilsin cansu, seviyesiz esprilerinle sana başarılar bol kazançlar yutupçu.

26 ekim 10:25