girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (224)
  • medya (14)

224. bu kadını gördüğüm an “kavuştayyyy” diye bağırıyor resmen beynimde.

he unutmadan bir de “altlıklar yapıldı,işler halledildi” skkdkfl 

tanım:youtube’un en meşgul vloggerı.

20 temmuz 18:42

223. valla cansu akın hariç dengey de, yer düşen son crystal healer tanesi ececik de gayet etli butlu tosuncuk gibi kızlar, ama allahına kadar photoshop basıp kendilerini "sirikli ivikidi vi sımuti bowl ile beslenen" kızlar gibi gösterdikleri için haliyle aradaki fark şaşırtıcı oluyor.

sözlerimden vs mankeni olduğum düşünülmesin, ben de gayet gürbüz kızlardanım. ama en azından danaysam danayım diyorum ;)

17 temmuz 14:53

222. Böyle insanlara sevimli, über iyi, melek gibi görünen bir hanım efendidir. Fakat ben bu kızın ve kankalarının çok masum olmadığını düşünüyorum. Böyle egolu, asssla eleştiri kabul etmeyen bir insan. Bakın eleştiri diyorum. Hakaret değil. Eleştiri insanı geliştirir, iyi bir şeydir ama bu kız nedense dayanamıyor. “Cansu şunu şöyle yapsan daha iyi.” Çat blok yedin. “Cansu o kıyafet olmamış sanki” çat blok yedin. Arkadaş sen kimsin ya? Herkes sizi beğenmek zorunda mı? Koymuşsunuz kendinizi pembe bir fanusun içine, ne hayattan haberiniz var ne de insanlardan. Gerçeklikten uzak bir renkli rüyalar diyarında yaşayan ablamızdır cansu. Oy bile kullanmaya tenezzül etmemiştir en önemli nokta buydu. Zorlamayla sonradan yalandan bir şey sallayıp geldiler. Bu kadar ki kopuklar. Para her şeyleri olmuş. Ne diyeyim yaşasınlar o pembe fanuslarında güle oynaya.

17 temmuz 14:34


221. kilolu olduğunu veya kilo aldığını yazan herkesi anında engelleyen, kendini youtuber ve influencer olarak tanıtan bomboş insan. insanlar hakaret etmemişler, saygısızlık yapmamışlar. "cansu kilo mu aldın sanki biraz" gibi yorum yapanları bile engellemiş. resmen takıntılı kişilik.

bu arada her konuda herşeyi çok bildiğini sanar ama yurtdışına kölesi olduğu ölüp bittiği para için ingilizce kursuna gidince oy kullanmayacağının anlaşılabileceğini bilmez. linç yediği ve takipçi kaybettiğinden dolayı gelecek projeleri kaçırıp, popülerliği düşüp, salyalarının aktığı paracıkları daha az kazanacak diye ödü koptuğu için gelip oy kullandığını kimsenin anlamayacağını düşünecek kadar da akılsızdır aslında.

17 temmuz 13:46

220. kendisinin hiçbir videosunu izlemedim bu zamana kadar. Ece targıt’ı takip ettiğim dönemlerde grup şurup zımbırtısından ve sözlükte yazılanlar kadarıyla tanıyorum. Bu kadarıyla bile kendisinden ve hareketlerinden pek hazzettiğim söylenemez, o yüzden takip de etmiyorum. Ancak insanın sevmediği ot burnunun dibinde bitermiş dedikleri gibi her ne hikmetse her yerde karşıma çıkıyor, sinirlerim bozuldu artık.

Nordik simit hesabını bilenler vardır oradaki festival postlarında kocaman sırıtan dengey, insta fenolarından burak altındağ’ın en yakın kankisi dengey, geçen gün youtube’da emir yargın’ın kanalını keşfettim tesadüfen allah’ım orada da dengey :( korku filmine dönüştü varlığı benim için, bir rüyalarım kaldı girmediği umarım orayı da keşfetmez...

15 temmuz 19:31

219. keşfetime düşmesiyle kahkahalara boğuldum. cansu dengey külot- yarım atletle denize atlamış gibi değil mi ya hhdjshdkw (link: https://www.instagram.com/p/BlN62CenhDf/?taken-by=cansuakinn buyrun dkj)

14 temmuz 23:12

218. ne zaman kahvaltıdan önce bir şeyler atıştırsam zihnimde kendisinin sesi çınlıyor.

"altlıklar yapılsın, altlıklar yapıldı mı, altlıksız asla, altlık altlık...."

ben izlemeyi bırakalı çok oldu ama o beni bırakmıyor.

ayrıca bir önceki süslünün de girdisinden hareketle, sanırım bilinçaltını etkileyen bir yönü olan youtuber.

13 temmuz 07:56


217. bu kadını görünce artık bilinçaltımda ne varsa burnuma ter kokusu geliyor, allahım affet

8 temmuz 02:18

216. bi samimiyetsizlik, bi olmamışlık seziyorum. beni ilgilendir mi ? hayır.

4 temmuz 23:14

215. Hani bazem annelerimiz biz küçükken bizi "şşş o çocuğa öyle deme, yaşıtlarından azıcık geri o" diye. İşte bana tam olarak onu çağırıştıran biri. Hakaret anlamında asla kullanmıyorum, ama 30 yaşında biri için fazla gürültücü, abartılı ve de abartılı. Unutmadan ekleyeyim bir de abartılı. O storylerde, milletin vloglarinda falan ilgi çekmek, komik olmak için ölüyor resmen. Bi videosunda görmüştüm baya zaman önce. "bon tom bo kodoköy kozoydom orgonkon" falan diyordu. Ahh tatlim benim. Aynen indie prenses aynen.

4 temmuz 19:35