girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (271)
  • medya (15)

271. hahahahahahah cansu nasıl komiksin gül gül ölüyoruz mesela bisiklet yerine "pisiklent" diyorsun ya abi müthiş esprili bi kızsın ya..

yok olup gitse keşke. her gün hakkında en az birkaç entry girildiğinden yeni duygu özaslanımız dediğim youtuber. hayır merak etmiyorum, yanda gördükçe girip bakıyorum. suç bende.

14 ekim 22:15

270. Sevgili (yazar: nihan16)'nin bi üstteki girdide bahsettiği videoyu izledikten sonra aynı şeyleri düşünmüştüm ve bugun öylesine girdigim bir gratiste (gizlinot: Beşiktaş çarşı ) Simple markasının ürünlerini gördüm :) gerçekten bu denli aptal yerine konulmayı hakaret kabul ediyorum artık

14 ekim 21:26

269. Amsterdam vlogu karşıma çıkınca bakayım dedim, kruidvata girip simple makyaj çıkarıcı almış gibi yapmış. Videoda sponsorlu olduğu belirtilmemiş ama yakında türkiye’ye gelebilir gibi bir şey dedi, artık eminim reklam olduğuna. Neden reklam olduğunu bu kadar ısrarla saklıyorlar, paket geldi simpledan, yakında ülkemize geliyorlar demek çok mu zor? İllaki aptal yerine mi koymak gerekiyor bizi?

11 ekim 19:56


268. instagram keşfette düğün fotoğrafı ile karşıma çıkmış youtuber. fotoğraf altında yine 'rezillique' yazışını görmemle sabah sabah tüylerimi diken diken etti.

8 ekim 10:01 8 ekim 17:26

267. seneler önce yanılmıyorsam yıl 2012 ya da 2013 olması lazım bu kızımızın üniversiteden kanka olduğu ve beraber 2012 ya da 2011 de mezun olduğu bir arkadaşı vardı. arkadaşı okula geç girdiğinden kendini üç dört yaş küçük tanıttı bize. meğer bu kızımız da o arkadaşı da bizimle aynı yaştalarmış. bu da böyle bir anımızdır.

sonradan gelen: onlarla aynı bölüme hatta aynı okula gitmedim. arkadaş ortamında bir kere karşılaşma. şimdi sözlükte yaşı da tartışılınca ekleyeyim dedim. allah izleyeni geçtim takip edebilene sabır versin. en iyi en süperi maşallah.

6 ekim 21:52 6 ekim 22:05

266. Eskiden arada bir izlerdim, oy mevzusundan sonra asla izlemedim, izlemeyeceğim. Şimdi de bir sokak kedisine ters davranmış galiba. Burada okudum, deli gibi de merak ediyorum şimdi naptı diye flgkdmld ama izlemeyeceğim (gizlinot: Zaten galiba o kısmı videodan çıkarmış). Bence kimse bu kadını ya da grup şurup'u izlemesin. Etkileşim aldıkça daha da çirkinleşecekler. ama gündeme de bu kadar meraklı varsa bir kişiyi görevlendirelim, o kişi izlesin ve yine bir rezalet varsa bize detaylıca anlatsın dkfjdlkdş şaka bir yana, izlenmemesi ve izlettirilmemesi gereken bir youtuber. Meşgul hissetmeyi pek seviyor, ajandalar tutuyor ama kıyafet düzenlediği, somon-kuşkonmaz-poşe yumurta pişirdiği, cansuş-ecuş-tuluş ve türevleriyle buluştuğu, ha bir de o sırada neutrogena mı olur, maybelline mi olursa artık, onun reklamını yaptığı bommboş günler geçiriyor.

23 eylül 12:58

265. kendisinden ve şurupkızlarından hiç hazetmem ama dayanamıyorum haftada bir negatif enerjimi kanalize etmek için bi instoşuna (yapmacıklığın had safhada olduğu videolarına tahammülüm yok) bakmaktan kendimi alamıyorum :)

bir foto paylaşmış, 29 yaşına girmiş kendisi. ay ben şok!! küçükmüş yahu!!

halbuki o haller, tavırlar, dünyayı kendi yaratmışcasına bilmişliklerle 38 deseydi inanırdım sözlük.

bir de yılların kült nemlendiricisi embryolisse'i ilk defa duymuş ya.

o kadar yurtdışına çıkıyorsun, güya araştırıp geziyor görüyorsun, hatta bunun için oy vermeyip verdim diye yalan söylüyorsun.

hiç mi lisa eldridge'in videolarında, yurdışından ne alınmalı listelerinde görmedin ya da duymadın? bi de eline sürüyosun bepanthol gibi, dirseklerine de sür bari :)) para verilmedikçe yeni bişey keşfedip, deneyip göstermemeye o kadar alışmışlar ki bu tembel "influencer"lar, deneyin dedikleri birşey varsa ekseriyetle sakınıyorum :)

eskiden bi grup vardı; yurtdışına gitmeyi oreo alıp en sevdiğim bisküvi diye paylaşmaktan ibaret olduğunu zanneden vizyonsuzlar. sonra oreo türkiyeye geldi bi anda paylaşımlar kesildi. işte cansu dengey ve saz arkadaşları tam onlardan bence.

özetlemek gerekirse vizyon %0, sevimsizlik %100, fırsatçılık %100, bilmişlik %100, cahillik %100

edit:imla

23 eylül 02:55 23 eylül 03:47


264. Cansu bu kadar antipatik olmayı nerden öğrendi

20 eylül 14:43

263. Kendisinin ‘kedi iteklediği’ videoya baktım da diğer kediyi göremedim videoyu mu sildi yeniden yükledi orayı kesip naptı,tam olarak tepki gösterdiğiniz yeri anlamadım,kapıyı açıyor ay kedim gerilecek diyor kediyi kucağına alıp öpüyor ve kapanış,diğer kedi şuanki videoda görünmüyor yani

 Edit: Videodan o kısmı çıkarmış kendisi,hiç sempatik olmayan reklam bağımlısı bir youtuber.

20 eylül 12:48 20 eylül 13:14

262. yet another çok konuşup boş konuşan. Diğeri de simla'ydı. Gerçi birini seçsem simla'yı seçerim, bu han'fendiye kıyasla aristoteles çünkü. 

18 eylül 11:35 18 eylül 17:42