sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (294)
 • medya (17)

294. çok avam bir kadın gibi geliyor bana. çok rahatız uu relaxız wowowo haram içiyoruz ooo eğleniyoruz genşler hareketleri, kalçaya yapılan dövmeler kısa şort ve adidaslar ve ekran yüzü olarak maşalı saçlı cansu dengey.

ülkemizde o kadar çok avam insana değer veriliyor ki, iki tane zara gömlek alan stil influencerı, iki kilo veren 36 beden oluyor. cansu dengey makyaj yapamıyor, zaten ürün yorumlamaktan makyaj yapmasına fırsat kalmıyor ya da ekran karşısında lahmacun götürmekten.. ekran karşısında yemek nedir ya cansu?

dün 12:23

293. Bu kadının genç duracağım diye 2014-2015'in sosyal medya dilini kullanıyor olması komik görünüyor. Wowowo rezillique

dün 09:17

292. Tanım:güzellik(?),yemek(?),lifestyle(?) bloggerı.

Aynen wowww abiii wowowow.

ilgili medya:
1
dün 00:58 dün 18:17


291. Yaptığı reklamlar ile bana sürümden kazandığını düşündürten youtuber.Bu kadar çok marka ile çalışmasının sebebini anlayamıyorum 

17 aralık 17:50

290. yazınki malum olaydan beri kendisini izlemiyordum fakat son videosunun çok kıymetli olduğunu düşünüyorum, özellikle bizim ülkemiz için. sosyal medyada etkisi olan, çok fazla insana ulaşabilen insanların böyle yararlı içerikler üretmesi ve onları izleyen kişilere gerçekten bir şeyler katmaya çalışması beni mutlu ediyor. çünkü artık bu yıllarda çok büyük bir kesim, özellikle yaşı daha küçük olan kesim (ortaokul ve lise öğrencilerini kastettim), zamanının büyük çoğunluğunu youtube izleyerek harcıyor ve bu mecrada karşılaştıkları herşey onları çok etkiliyor.

şuan videoda anlattıkları tüm bilgilere hakimim fakat ortaokul, lise yıllarımda ve hatta üniversitenin ilk zamanları da dahil, ben videoda açıkladıkları şeylerin büyük çoğunluğunu bilmiyordum. benim ailem karşısına alıp bana cinsellikle ilgili doğru düzgün bilgi vermedi. çok kısa şeyler anlatmışlardı ki o anlattıkları da tamamen yanlış, kulaktan dolma bilgilerdi. ülkemizde çoğu kişinin de benden farklı olduğunu sanmıyorum bu konuda.

cinsellikle ilgili doğru bilgiye sahip olmanın insanı ahlaksızlığa (??) yönlendireceği gibi bir düşünce hakim insanlarımızın bir kısmında. o nedenle konuşulmuyor. konuşulmadıkça bu bir sorun halini alıyor. ülkemizdeki en büyük tabulardan birini konuşma cesareti bulup, insanların bilgi sahibi olmasına vesile olduğu için kendisini tebrik ediyorum.

14 aralık 12:31 14 aralık 12:36

289. yiğidi öldür hakkını yeme demişler. son videosuyla kocaman bir tebriği haketti. burada bile görüyoruz insanlar cinsellikle ilgili ne kadar bilgisiz. yaşla da alakası yok bence. toplumumuzda cinsellik eğitimi yok çünkü. el yordamıyla öğreniyor herkes. o yüzden yanlış bilinen şeyleri açıklığa kavuşturmak ve hedef kitlesi olan gençlere birşeyler katmak istemesini takdir ettim.

14 aralık 09:12

288. videolarını konusunu beğenirsem ve işe yarar bir şey olacağını düşünürsem izlediğim youtuber. bence türk youtuberlar arasında işini en düzgün yapanlardan biri. rayka kumru ile olan videosunu izlemedim ama yermeye çalışmaya gerek yok. hala cinsellikte tabular var ve bu tür videoların bu tabuları birileri için az birileri için çok kıracağını düşünüyorum. en basitinden, yağmur vardar'ın da regl gibi kadınların doğasının bi parçası olan bi konu ile ilgili çektiği videosunun altına hala saçma sapan yorumlar da geliyorsa, marketlerde pedlerin yanına siyah poşetler konuyorsa bu tür videolar her açıdan iyidir. videonun tek muhattabı büyük şehirlerden birinde yaşayan ve cinselliğini özgürce yaşayan kadınlar olduğu sanılmıyordur umarım.

13 aralık 20:11


287. Rayka kumru'yla olan videosu için kendisini tebrik ettiğim youtuber.

13 aralık 17:39

286. bence devamlı bir şeyler vermeye çalışıyor. belki her zaman takdir edilmiyor ama iyi niyetle çalıştığını düşünüyorum.

13 aralık 16:14

285. cinsellikle ilgili çektiği videonun herkesin bildiği şeyler olmadığını burada bile soru cevap aparatina bakarak anlayabiliriz. Ancak bunlarin Herkesin bilmesi gereken temel bilgiler olduğuna yüzde yüz katılıyorum. Fakat maalesef toplumumuzda okulda bile doğru düzgün bir cinsel egitimimiz olmadığı gibi bir de ailelerde üstü kapatılan, ayıp bir şeymiş gibi gösterildiği çok oluyor. Videonun başında söylenildiği gibi regle hastalanmak diyen okumuş öğretmen olmus arkadaşım var örneğin. O nedenle ne olursa olsun, bir uzmani getirip bu konuda konuşması kıymetli bir davranış. Kitlesinden belki de bilinçli olmayan 10 kişiye bile bilgi ulaşsa kârdır diyorum.

13 aralık 14:20 13 aralık 14:29