yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (312)
  • medya (30)

  312. her seyden ama her seyden bu kadar keyif almazsin ya. bu iste bi tatminsizlik seziyorum.

  21 kasım 15:01

  311. storylerine bakarkan medyaya eklediğim görselini görüp cringe tabirinin yetemeyeceği başkası adına utanmak durumunu bana sonuna kadar yaşatan nadide youtuber. samimi olmayı biraz abarttığını ve samimiyet/şaklabanlık çizgisiyle ip atladığını düşünüyorum. 

  ilgili medya:
  1
  21 ekim 21:16

  310. Bunun bir demotivasyon girdisine dönüşmesini istemiyorum asla ama köpekleri mobi'nin nedense mutsuz olduğunu düşünüyorum. Umarım öyle değildir ve yanılıyorumdur. Her köpeğin karakteri farklı tabii ama sahibine derin sevgi besleyen köpeklerdeki tavırları neredeyse hiç görmedim. Kuyruğunu salladığına bile çok az şahit oldum story'lerinde veya vloglarında. Hiç Yapmıyor değil tabii ama işte, ne bileyim...

  Mesela son vlog'da cansu mobi'yle dışarı çıkacak. Kapıyı açınca otomatik olarak mobi kapıya geliyor. Ne bir kuyruk sallama, ne yüzde bir heyecan... cansu'yla oynarken bile çoğu zaman isteksiz gibi. Hatta bir köpekten beklenecek tüm hareketliliği mobi yerine cansu gösteriyor :)

  Cansu'nun ve gökhan'ın elinden geleni yaptığına eminim. Bu girdi kesinlikle onlara yöneltilmiş bir suçlama falan değil. Bazen sen ne yaparsan yap, minnoşların psikolojisi bozulduysa olmuyor Ki zaten her an görmüyoruz çocuğu. Günün diğer zamanlarında çok farklı tavırları olabilir Veya karakteri tamamen böyle de olabilir. Hatta ve hatta gün içerisinde oyun oynamaktan çok yorulduğu için mecali olmadığı hallerini de görüyor olabiliriz. Ama bana geçen mutsuz olduğu yönünde. Bazen "acaba kedileri dali'nin varlığı onu korkutuyor ve bu yüzden mi hep bezmiş ve hareket etmekten korkar hâlde?" diyorum.

  Görümcesi (bu kelimeyi cümle içinde kullandığıma inanamıyorum) zaten köpek bakımı konusunda bir şeyler bilen biri. varsa öyle bir şey bizden önce fark etmiştir o, eminim. Ama n'olur n'olmaz ben yine yazayım da, öyle değilse sorun yok ama öyleyse bi' hekimle görüşsün çocukcağız.

  9 eylül 17:48


  309. Herkesin psikolojik sorunları var ama cansu kadar modern delileşme serüveni yaşayanı görmedim. Bütün o beden olumlama, böğürerek yazma, deliyim ben pozları verme zor bir süreci işaret ediyor. Ve bu kız ilk videolarında böyle değildi, influencer olma yolunda psikolojisi uçtu. Çalış be Cansu, bırak bu fenomenlik işini. Her sabah mesaiye git akşam eve gel. Kendine geleceksin bak garanti veriyorum.

  7 ağustos 19:45

  308. Bu kadına haksızlık yapıyorsunuz gibime geliyor evet birkaç sene önce biraz fazla reklam yaptıgını biliyorum fakat bence bu durumu değiştirdi sosyal medya için yaşamıyor kaliteli bir hayat sürüyor ve hayatını bizimle paylaşıyor kaydırmalı storyler de bence bu instabloggerlar içerisinde en kalitelisi günde beş yüz tane story atmıyor o yüzden ben cansuyu seviyorum ece de aynı şekilde yalandan bir hayat yaşamıyorlar bence 

  23 temmuz 14:28

  307. beden olumlamayı bile "ooo popüler, like falan geliyor, yükleneyim" şeklinde yorumlayan youtuber. (gizlinot: bakın göbeğim ehe ehe)(gizlinot: göbeğim var )(gizlinot: samimiyetsu)

  22 temmuz 16:52

  306. Taco bebek diyerek paylaştığı postta boy boy göbek fotoğrafı ekleyip. Altına da ee buna da hamile misin diye sormazlar diye yazan ve tek amacı dikkat çekmek olan influencer. Hepimiz bazen dayanamayıp haddimizden fazla yiyebiliyoruz ve şişebiliyoruz ama kimse de göbeğinin fotoğrafını çekip bilmem ne bebek diye paylaşmıyor. 

  21 temmuz 21:59


  305. Linkedin'e okuduğu seneleri yanlış yazdığını ifade etmesi acayip kurgu olmuş. Linkedin karşim o iş ağı kurduğun site, kimse burada hata yapmaz. İşin değişik kısmı lise 2004 girişlilere 4 yıl olmuşken 2003 girişlilere 3 yıldı. Bu hesapla ya hazırlık okumuş ya da sene tekrarı yapmıştır.

  30 haziran 10:00

  304. Kendisini sadece YouTube videolarından takip ediyorum instagramda nasıldır bilmiyorum o yüzden ama bana samimi ve gerçek hayatında nasılsa kamera karşısında da öyle biri gibi geliyor.doğal bence.

  Bazen kanalında güzel ve bilgilendirici videolar paylaşmasını taktir ediyorum genç kızlar için yol gösterici oluyor.maalesef ülkemizde herkes cinselliği ailesinden öğrenemiyor.yaptığı güzel bir şey keşke herkes en azından arada sırada ulaşabildiği kitleyi bu şekilde kullansa.

  Bazen arkada ses olsun diye videolarını açıyorum yemek yaparken ya da evi toplarken. 

  Anlamadığım tek şey var, güzel bir ailesi hayatı var, maddi sıkıntı çekmiyor, kendi ayaklarının üzerinde durabiliyor ve göründüğü kadarıyla çevresi de aynı onun gibi insanlar.neden bu kadar depresif acaba?  Karantinadan önce de bence biraz böyleydi. Sanki içinde çok fırtınalar kopuyormuş gibi ama buna neden olabilecek en küçük bir pürüz göremiyoruz.

  Belki de yapı olarak böyle biridir ya da gerçekten sosyal medyada paylaşamadığı/paylaşmak istemediği problemleri oluyordur bilemem. 

  Nedensizce varoluşsal krizler yaşayan Ece targıtla arkadaş olduğu için de bu moda girmiş olabilir.

  Umarım ne problemi varsa bir an önce çözer.

  31 mayıs 17:29

  303. Kendisinin düzenli olmakla ilgili bir videosunu izlediğimi hatırlıyorum, takip ettiğim biri değil. Burada yaş mevzusunu görünce dönüp baktım, beni tanıyın videosunda 2004te liseye başlayıp 4 yıl lise okuduğunu belirtmiş ilk dakikalarda, hazırlıkla beraber 4 yıl işte 2008 mezunu olması gerek. Yorumlara göz gezdirirken, biri şey demiş, linkedin profilinde liseyi 2003-2007 arası okuduğunu yazmışsın. Cansu da yanlış yazmışım takılmayın demiş :) aşkım hepsini mi yanlış yazdın, üni girişin de 2007, çıkışın 2011. Komple kaydırma yapmışsın :) foto ekliyorum 3 tane.

  ilgili medya:
  3
  25 nisan 12:40 25 nisan 12:53