yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (354)
  • medya (31)

  354. Bu kişi ve benzer daha bir çok kişi influencer'ım diyor kendine ama bence ev hanımı hepsi. Özellikle evli olanlar daha çok öyle geliyor bana kusura bakmasınlar. Bir titrin yok, akşama kadar sosyal medyada takıl onu paylaş bunu paylaş. Ablacım kusura bakma ama sen bir ev hanımısın. Özellikle senin yaşıtın ev hanımları aynı senin gibi yaşıyorlar. Tek farkları senin kadar takipçileri yok. Eğer konu içerikse, tarif, sunum vs paylaşıp onlarda içerik üretiyorlar. Senin kadar işin kurdu değiller sadece. Ama yaptığınız aynı şeyler. Sen daha iyi fotoğraf düzenleyebilirsin belki, video kurgu yapabilirsin ama gün sonunda totalde aynısınız ya. Kendinizi o kadaar çok özel yere koyup da aman beden olumlama şu bu kanaat önderi rolü çizmeye uğraşmayın boşuna. Altı boş olunca istediğin kadar süsle ederi yok. 

  4 mayıs 07:08

  353. Ne moda ne makyaj ne bakım ne kişisel gelişim ne de baska biseyin üstüne yakıştığı youtuber. Niye izleniyor anlamış değilim. Youtubeda belli bir kimliği oturtamayan herkes eninde sonunda duyarcı oluyor bu da göbeği var boşa gitmesin diye beden olumlamayi seçmiş. Ama inandırıcılık 0 . 36 bedendin sen hani,fotolarda inceciktin. Beden olumlamanın popüler olmasını mı bekledin.

  Neci şimdi bu adlı kategorim var benim. Banu berberoglu bile içinde değil Cansu icinde siz düşünün. Bir de bunun şurubu soyadı Akın olanı var o da aynı. Toplanmışlar bir araya güç topluyorlar.

  4 mayıs 05:30

  352. Beden olumlamadan sonra iki hafta içinde dört adet işbirliği alarak kat kat göbeğin ekmeğini yiyen tek insan olma unvanını kazanmıştır kendisi.

  3 mayıs 23:55


  351.  insan kilo alabilir, depresyona girebilir. depresyondan çıkar kilo verir, vermez. allahım bunlarınsa kilo vermesi para, kilo alması para. her şeyden reklam çıkartıyorlar. aslında para için yapmak zorunda olduğu ''hayatını ifşa etme olayı'' onu depresyona sokuyor, o yemeler bu yüzden bacım. dört yıllık üniversite mezunu olmak, bin tane dövmeye sahip olmak, efendim dünya tatlısı aileye sahip olmak o içindeki boşluğu da, yaşamının özelinin kalmamasını da dolduramaz... Para için sürekli hayatını ortaya koymaktan yıpranmış belli ama caddedeki lüks evini bırakıp kadıköyün güneşi zar zor gören ara sokaklarındaki 2+1'e dönmek zor geliyor. İstese de dönemez zaten. Hadi o kirası uygun yere döner ama bir sürü insanın aynı ortamda olduğu eskiden çalıştığı o ofis ortamına katlanamaz. 

  22 nisan 22:50

  350. bir fotoğrafçı kiralayıp gün batımında fotoğraf çektirdiği için kendiyle gurur duyan hanım kişi. Özşefkatinden dolayı kendisini kutluyorum. 

  18 nisan 07:07

  349. 2 ay sonra kilo verip, beden olumlama mesajlarını geride bırakıp bir spor markası ile işbirliği yapanlar klübüne katılır.

  15 nisan 18:55

  348. cansu ve benzeri insanların yaptığı "beden olumlama"nın arkaplanınında "kilo aldım, veremiyorum, nasıl tepki çekmeden bundan sıyrılırım" amacı olduğuna inanıyorum ve samimi bulamıyorum. deli gibi diyet yapıp binlerce güzellik ürünü linkledikten sonra "beni de çok linçlediler ühühü" diye ağlamayı bırakın artık ya yıl 2021 kimi kandırdığınızı zannediyorsunuz.

  tanım: kilo verdikten sonra beden olumlamanın b'sini ağzına almayacağından emin olduğum insanlardan biri.

  15 nisan 18:41


  347. uzun zamandır yazmamanın acısını çıkarmaya geldim. birinin çıkıp cansuya sen şişman değilsin, sen kilolu da değilsin demesini istiyorum gerçekten. 38-40 beden giyinip şişman, beden olumlama vs yapan insanlar bana hiç samimi gelmiyor hiç. azıcık eğilince 3e katlanan göbekle şov yapmaktan başka bişey değil. senelerdir 44 beden giyiyorum, bırak göbeği sırt yağlarımı göstersem şok geçirecek insanlar gelmiş göbek katlarıyla şov yapıyor ya...

  15 nisan 15:36

  346. Eti form reklamında oynadığını buradan gördüm de çok merak ediyorum, bu insanların başkalarına saygısı yok anladım da kendilerine de mi saygısı yok? Utanmıyorlar mı böyle çelişen şeyler yapıp bir şekilde kıvırmaya çalışmaya? Ben bu kadın adına utandım resmen, eminim kendisi oy verme mevzusunda olduğu gibi pişkin pişkin açıklamalar dayamıştır instagrama, görmeye bile tahammülüm yok.

  15 nisan 14:23

  345. samimi değildir, reklam almak isteyen ve yaptığı eylemleri de bu yönde eviren bir influencerdır. haklı olarak da eleştireni çoktur. kendisine kolay gelsin.

  15 nisan 14:23