girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (74)
  • medya (1)

74. Kendisini hiç izlemedim fakat anasayfada gördükçe ben bu kızı benzetiyorum birine hissi uyanıdırıyordu ve buldum.Kendisi bana göre tam bir adını feriha koydum cansu kopyası.

dün 21:12

73. güzel ve yetenekli bir kız bence ama kendini harcıyor resmen, uzun süredir video çekiyor ama hala öyle aman aman bir takipçi kitlesi yok.

neden derseniz saçma sapan markalarla işbirliği yapıyor güvenilir bulmuyorum o yüzden. saçlarını boyaya boyaya mahvetti, keşke o eforun yarısını cilt bakımına gösterse. yaptığı göz makyajlarını beğeniyorum.

21 ekim 01:08

72. çok olumsuz yorum yapılmış.

Ben bu kızı bu haftasonuna kadar izlemiyordum hiç. bir izledim,pir izledim.bayıldım açıkçası.

çok bebeksi bir yüze sahip,cildinde sivilce sorunu yaşıyor ama bunu zaten gizlemiyor ki.yaptığı makyajları çok beğendim.yuvarlak bir yüzü olduğundan çekik göz makyajları çok yakışıyor.barbie suratlı bu kızımızın daha çok makyaj videosu çekmesini istiyorum şahsen.

bir de ben konuşmasını da beğeniyorum,diksiyonu düzgün bence,kekelemiyor ses tonu da gazet güzel. ekrana yakışıyor bence.Çok da kibar.koyu renk saç da çok yakışmış bence.

aynen devam Cansu!

17 eylül 09:37


71. Yaklaşık 2-3 hafta önce 71(!) bin takipçiyi balonla kutlamış youtuber. Bana çok komik gelmişti, şu anda 70,5bin takipçisi var. Neyse en azından balonlar boşa gitmemiş olur, bir daha kutlar belki :d Tek paylaşımı reklam olan bir youtuber için fazla bile takipçisi var bence. Markalar reklam için çok yanlış kişileri tercih ediyorlar. 

14 eylül 23:36

70. ayakkabı zevki korkunç ötesi olan bir youtuber.

14 eylül 22:07

69. kendi boyu hakkında bile yalan söyleyen bir insan nasıl ürünler hakkında yalan söylemesin dediğim youtuber kişisi. 

14 eylül 20:13

68. tavsiye ettiklerine güvenerek alınmamalı. çünkü böyle bir hata yaptım. azalarak bitsin dediğim, video içerikleri boş youtuber.

14 eylül 01:16


67. Makyajaynasii hesabından beri takip ettiğim güzel kiz. Platin saçları vardı o hali çok ama çok güzeldi. Sevimli bir yuzu var. Urun yorumları makyajaynasiiyken çok daha gercege yakındı.

13 eylül 13:48

66. Eyelinerı çok yakıştırdığım ve gözlerini beğendiğim youtuber. Ama  artık saçları kalmadı gerçekten o kadar çok oynadı ki saçıyla bu yüzden bana hep sanki biraz pasaklı gibi geliyor sanki o saçları çekince uzayacakmış gibi olur ya öyle. Halbuki onu ilk tanıdığımda çok beğenmiştim o güzel sarı saçlarını:(

13 eylül 11:14

65. ya bu kızın saçları ne kadar kötü. rengi kötü, dokusu kötü, yapısı kötü. ekrandan bile bu o kadar bariz bir şekilde belli ki. en son benimle hazırlanın videosunda saçlarını loreal reklamı olsun diye o iğrenç renge o iğrenç boyayla boyadı. saçlarının rengi bence zaten kendisine gitmiyordu, bu renkle daha da kötü oldu. o video da tararken tek tek saçları yanmış gibi duruyor.. sürekli oynadı zaten saçlarıyla, çok yıprattı. en son kaynak yaptırmış koyu renge boyatmış. bilemiyorum. ben üzülüyorum gerçekten, o kadar uğraşıp saçının yapısını bu kadar değiştirip, sonra kaynak bilmem ne yaptırmaya.. allah aşkına daha oynama şu saçlarınla...

12 eylül 17:18