yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (76)
  • medya (1)

  76. Ben bu kızı youtube açmadan önce instagramdan takip ediyordum, aşırı güzel buluyordum.. videoda görünce kendisi olduğuna inanamamıştım. Nasıl shopluyorsa fotoğraflarını baya başkası yapıyormuş kendini. Zaten makyajlı ve makyajsız hali arasında bariz fark var ama fotoğrafları ve videoları arasında da cok fark var. Özellikle yüz şeklini çok değiştiriyor. Video içerikleri de boş geldi, izlemiyorum. İnstagramdan da takipten çıktım. 

  7 mart 05:48

  75. Saçma içerik konusunda merve özkaynak’la yarışıyor. Son videosunda yapma bebek eliyle makyaj yapmış. Hayatımda gördüğüm en saçma içerik. Sebebi neydi ki? Takipten çıktım.

  26 ocak 02:10

  74. Youtube’da anasayfaya düşünce baktım bir video çekmiş kafasına göre kelimeler uydurmuş bütün video boyunca ve bunu farklı bir dille video yapıyorum diye yayınlamış. :( abi dakikalarca kendi kendine uydurduğun kelimelerle konuşmaya çalışmak nedir :/ hepsini izlemedim bile kendisi videonun sonuna gidin dediği için oraya gittim sadece ileri sara sara djdj. Değişik bir kız. Ben pek sevmiyorum bana samimi gelmiyor bir türlü nedense. 

  Edit: hayır bi de karşıda insanlarla falan konuşuyor. Onlar da aynı şekilde cevap veriyor kendi kafalarına göre :d değişik kafalar

  8 ocak 20:12 8 ocak 20:14

  73. cansu ismini taşıyan youtube camiasının tamamı reklamcı mı ?

  23 kasım 2018 23:56

  72. 22 yaşında, çoktan reşit olmuş, kendi kararlarını kendi alabilen bir kız, gitmiş yüzüne ister beğenmediği için ister canı istediği için medikal estetik yaptırmış, kendi kararıyla. Kalıcı bir değişiklik de değil, medikal estetiklerin süresi 1 ila 2 yıl arası değişiyor. Üstelik bunu da saklamamış, bazı ünlüler gibi estetik yaptırıp  “no dr. no filter” gibi bir yalancılığa da girmemiş, açık açık anlatmış. Bu videonun yasaklanmasını istemek de yuh artık. Çocuklar o telefonları eline aldı mı ulaşabilecekleri estetikten çok daha kötü şeyler var, bu her içeriği sansürleme sevdası nereden çıktı bilmiyorum. Anneler babalar ya çocuklarının izledikleri içerikleri takip edecekler ya da o telefonu ellerine verip arkalarını dönmeyecekler. Estetik yok deseydi de bu sefer yalan atıyor diye kızın üstüne giderdiniz eminim. Cansu’yu da günahım kadar sevmem ama bu kızı bile savunmak zorunda kaldım. 

  23 kasım 2018 00:21

  71. Son videosunu anasayfamda görmemle sok yaşadım. 3 tane estetik yaptırmış . Bunu da youtubeda hicbir kısıtlama olmadığı için rahatca paylaşmış. Hadi burnun çok kemikli olur, dudağın çok ince olur bi nebze yaptırırsin da yuz uzatma nedir ya? Artik youtuberlar neye ozeneceklerini şaşırdı. Sen 20 kusur yildir yüzünden rahatsızdın diyelim. E yaptırmak herkes yaptırınca mi aklıma geldi,ya da herkes yaptırdığı için yüzünü begenmemeye mi başladın? Yoruma da bir kız yazmış . Abla benim yüzüm yuvarlak ben de mutsuz oldum simdi diye. E bu kotu ornek degil mi simdi? Yuz uzatma furyası benim için cekik göz furyasıyla ayni. Yuvarlak göz moda olursa bu sefer çekik göz yaptıranlar kendini beğenmeyecek mi yani? Onlar kotu mu olacak?. Ya da ben yuvarlak gözlüyüm. Gözüm çekik degil diye çirkin mi oldum? Modadan geri mi kaldım? Herkes biranda yuz uzatmaya başladı ve bu ihtiyaç değil bu artik ruh hastalığıdır. Bu video bence yasaklanmali. Özellikle o yorumdaki kız gibi insanlar farklı güzelliklere sahip olmanın değerini anlamayıp mutsuz olacaklar boş yere. Bilmiyorlar ki asil boyle şeyler yapanlar asil sorunlu kişiler. Yani bunu eminim ki cansu insanlardan gördü , kendi kendine kompleks yaptı ve bu güzel bisey gibi yansıtmış.bu video bence yasaklanmalı. Ama anca buraya yazmakla kaldım tabiki de. kendine istediğini yaptırsın umrumda değil. millete yuvarlak yüzü kötülemesin yeter. gelen yorumlarda dediğim gibi yuvarlak yüzlü olup üzülenler var. saçma saçma şeylere özendiriyolar insanları yani çocuk ve ergenleri. gitsinler komplekslerini başka yerde yaşasınlar.

  22 kasım 2018 23:43 23 kasım 2018 00:25

  70. güzel ve yetenekli bir kız bence ama kendini harcıyor resmen, uzun süredir video çekiyor ama hala öyle aman aman bir takipçi kitlesi yok.

  neden derseniz saçma sapan markalarla işbirliği yapıyor güvenilir bulmuyorum o yüzden. saçlarını boyaya boyaya mahvetti, keşke o eforun yarısını cilt bakımına gösterse. yaptığı göz makyajlarını beğeniyorum.

  21 ekim 2018 01:08

  69. çok olumsuz yorum yapılmış.

  Ben bu kızı bu haftasonuna kadar izlemiyordum hiç. bir izledim,pir izledim.bayıldım açıkçası.

  çok bebeksi bir yüze sahip,cildinde sivilce sorunu yaşıyor ama bunu zaten gizlemiyor ki.yaptığı makyajları çok beğendim.yuvarlak bir yüzü olduğundan çekik göz makyajları çok yakışıyor.barbie suratlı bu kızımızın daha çok makyaj videosu çekmesini istiyorum şahsen.

  bir de ben konuşmasını da beğeniyorum,diksiyonu düzgün bence,kekelemiyor ses tonu da gazet güzel. ekrana yakışıyor bence.Çok da kibar.koyu renk saç da çok yakışmış bence.

  aynen devam Cansu!

  17 eylül 2018 09:37

  68. Yaklaşık 2-3 hafta önce 71(!) bin takipçiyi balonla kutlamış youtuber. Bana çok komik gelmişti, şu anda 70,5bin takipçisi var. Neyse en azından balonlar boşa gitmemiş olur, bir daha kutlar belki :d Tek paylaşımı reklam olan bir youtuber için fazla bile takipçisi var bence. Markalar reklam için çok yanlış kişileri tercih ediyorlar. 

  14 eylül 2018 23:36

  67. ayakkabı zevki korkunç ötesi olan bir youtuber.

  14 eylül 2018 22:07