yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (31)
  • oylar (13)
  • medya (1)

  31. Güzel, ağır ve seksi bir parfüm. 

  Bu parfüm bana çocukluğumun düğün telaşlarını hatırlatıyor. Ben çocukken aile apartmanında yaşıyorduk ve çok düğün oluyordu. Düğün günü kuaförde ya da evde o hazırlanma saç/makyaj telaşında herkesin parfümü birbirine girer ev buram buram parfüm kokar ya işte o koku. Sebebi ise şu parfümün içerği çok kalabalık, güzel olan bütün notaları birleştiemişler. Gerçekten bu parfüm güzel birkaç parfümün birleştirilmiş hali. yani çok farklılığı yok. Eğer genel beğeniye uygun, yoğun ve çekici bir koku istiyorsanız çok seversiniz. Kesinlikle kaliteli kokuyor. 

  Şişe tasarımını da ben beğeniyorum. Farklı ve güzel bence. 

  Not: ck euphoria'ya çok benziyor bence eklemeyi unutmuşum.

  27 ekim 19:57 27 ekim 20:57

  5

  30. 2 yıl önce çalışmaya başladığım okulda bir öğretmen arkadaşım bu parfümü kullanıyormuş her kokladığımda bayılıyordum, sonra ismini öğrendim bende bunu aldım. 2 senedir hiç değiştirmeden kullanıyorum ve bayılıyorum. Yazın ara veriyorum açıkcası, yaz ayı için biraz fazla kaçabilir ki kullananda var ancak ben daha fresh bir parfüme geçiyorum ( dkyn fresh blossoom yada be delicious gibi).Bunun kokusunu asla tanımlayamıyorum çiçeksi desen değil, şeker desen net bir şeker kokusuda yok ancak koklayınca bu koku kafanızda canlanır herhalde. Kendisi benim daimi parfümüm kalacak gibi görünüyor.

  26 ekim 09:31

  4

  29. Tam bir sonbahar/kış gece kokusu. Ben kahvenin kendisini sevmesem de kokusunu çok severim ve bu parfümde kahve kokusunu buram buram alıyorsunuz. Çok kadınsı ve çekici bir koku. Ben bu kokuyu nedense deri ceketime de çok uygun buluyorum. Gece kullanmalık kaliteli bir parfüm arıyorsanız bu parfümü bir düşünmenizi tavsiye ederim. Yaz ve bahar ayları için ağır bir parfüm bunu da belirtmek isterim.

  29 ağustos 12:03


  28. vücut losyonu ile birlikte muhteşem kalp şeklinde bir kutuda hediye gelen parfüm. çok şekerli parfümlerin ya çocuksu ya da yaşlı olduğunu düşünürüm. bu yüzden yine şekerli sevmekle birlikte daha temiz kokan, baymayan şekerli parfümlere yönelirim. bu tam olarak öyle bir parfüm ve 25-35 yaş arası parfümü.

  10 ocak 12:16

  27. çok sevdiğim parfümüm. kokusu bana kadınsı ve neşeli geliyor. son 2 yıldır kendisini kullanıyorum ancak kullandığım şişe bittikten sonra yeniden alır mıyım (gizlinot: alabilir miyim desek daha doğru olacak) bilmiyorum. şişesi olmuş 800 TL...

  parfümün özelliklerine gelirsek bence asla yoğun bir kokusu yok. piyasada taklitleri bulunsa da açık parfümler asla birebir aynısı olmadığı için spesifik bir koku. çoğu kişiden kokuyu benimle bütünleştirdiklerini duydum. karakteristik bir koku. bu yönünü de çok seviyorum.

  kalıcılık konusunda biraz sınıfta kalıyor. o fiyatta bir parfüm daha kalıcı olmalı diyorsunuz. bitince belki testerlarını denerim ya da başka kokulara yelken açarım bilmiyorum. elimde hala çeyreği bulunan bir şişe olduğu için düşünme kısmını sonraya bırakıyorum.

  1 ocak 17:53

  26. Uzun zamandır parfüm arayışındaydım ancak daha önce çok da duymadığım farklı bir koku ararken mağaza görevlisi bu parfümü önerdi. Dener denemez kokusuna bayıldım. Oldukça kadınsı imza niteliğinde bir parfüm.

  Kalıcılığı oldukça yüksek ve püskürtmesi oldukça geniş olduğu için bir kere sıkmak bile yoğun bir kokuya sebep oluyor. Bu parfümü kullandığımdan beri pek çok insan kokuyu duyar duymaz ismini istiyor. Çokça övgü alıyor.

  Beğenmediğim yanı ise şişe tasarımı. Daha sade daha taşınabilir bir tasarımı olmasını isterdim. Nasıl denir bana biraz basit geldi. Ancak önemli olan kokunun niteliği mutlaka bu parfüme bakmalısınız.

  6 nisan 2019 22:46

  25. Verilen  minik testerdan az ve öz sıktığımda sevmiştim, bana çoçukluktan hatırladığım bir koku gibi geldi. Geçenlerde sephoradaki testerdan hem tenime hemde şalıma sıkmakla hata yaptım, çünkü fazlası zarar bence, gece şalı havalandırdım. Hevesim geçti bu şık ayakabıdan..

  16 şubat 2019 01:57


  5

  24. anneciğimin daimi parfümü. anneme ne zaman yaklaşsam istisnasız bu parfüm kokuyor. inanılmaz güzel bir koku. şekerli ama biraz da baharatlı bir koku. ağır kokuları sevenler beğenebilir. ben bu parfümü ne zaman sıksam arkadaşlarım mutlaka sorar.

  kalıcılığına diyecek söz yok zaten. zamk gibi yapışıyor üstünüze koku. asla çıkmıyor. ben saçlarıma sıkıyorum bazen. 2 gün boyunca saçlarım buram buram parfüm kokuyor.

  bu parfüm sevilmeye başladıktan sonra fiyatı çok arttı. yani iki katından da fazla yükseldi. o yüzden artık nadiren kullanıyorum. parfüm yiyici bir insan olarak artık o fiyatı veremem. keşke muadili olsa ama hiçbir koku buna tam olarak benzemiyor.

  15 şubat 2019 16:06

  23. ben sevdim bu kokuyu ama çok da bayılmadım. fragrantica.com'a baktım. ana notalar çiçeksi, baharatlı, şekerli diye gidiyo. ben ağır kokuları seviyorum. hafif kokular tenimde hiç kalmıyo. şu anda parfüm ihtiyacım yok ama yeni bir parfüm alacağım zaman deneyebilirim.

  15 şubat 2019 15:57

  22. Bana ağır geldi. Tabi ki şekerli koku sevmemem en büyük etken. Bir damlasına bile tahammülüm yok malesef. Ama scandal, good girl'den daha da ağır, o gün bayılacağım sandım. Tabi ki her zaman derim, zevkler ve renkler konusu, ortak düşünmek her zaman mümkün değil.

  15 şubat 2019 09:38