sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (20)
  • medya (1)

  20. boyner indiriminden daha 4 gün önce aldım. alırken kızkardeşim burada bunu giyecek hava yok filan dedi ama çok yağmur yağdığında giyerim diye düşündüm nitekim sabah gök delindi resmen işe yürüyerek gidiyorum altyapının berbat olduğu çok net görülüyordu baya bildiğin suyun içinde yürüdüm ve çok memnun kaldım. harley denemiştim ama ayağımda duruşunu beğenmediğim için almamıştım şu an cat botlarıma bakıp bakıp ne kadar doğru bir seçim yaptığıma seviniyorum.

  28 kasım 2018 14:33

  19. Kışın soğuk günlerinde severek kullandığım bir bot. Bende klasik sarı rengi var. Özellikle de kar yağınca severek giyiyorum. Biraz ağır olması dışında gayet memnunum. Bu kış altıncı kışına girecek. üzerine su geçirmesini önleyici bir sprey almıştım. Onu sıkıyorum.  Ama her yanı kot boyası oldu. Bu duruma bir çözüm bulan varsa ve bana yazarsa çok sevinirim.

  11 kasım 2018 21:52

  18. 10 yıldan fazladır kullanıyorum ve hiçbir sorun yaşamadım. Bugün gidip Boyner'den klasik taba renginden de aldım. Çok rahat ve sağlam. Üşümüyorsun, su geçirmiyor, kaymıyorsun. Ben modelini de şık buluyorum. Bana ağır da gelmiyor. Harley çok daha ağır.

  11 kasım 2018 13:48

  17. lisede kışın full time giydiğim tatlış sarı botlarım. ağırlığı beni rahatsız etmiyor, yormuyor. benimkinin altı silikondu o yüzden karda buzda assssla kaymaz.

  ayrıca çok da sağlamdır, üniversite sonuna kadar durdu, ara ara giydim.

  19 eylül 2018 13:38

  16. bence ankara(gizlinot: ve kışın haşin geçtiği illerde) kışında kullanmak için en kullanışlı botlar. hiçbir şekilde su geçirmiyor, diğer girdilerde söylendiği gibi ağır(gizlinot: ben kıştan korunmak için harley çizme giyen bir insan olarak bana çokta ağır gelmiyor) ancak ayaklarınız gün boyu sıcacık kalıyor, çok yürünmediği takdirde katlanılabiliyor ağırlığına. birde indirimde alınırsa kesinlikle fiyat/performans ürünü olur kendisi.

  18 eylül 2018 14:36

  15. Zamanında heves edip aldım ama o nasıl ağırlık ya rab. Bir gün yürüyüp spor ayakkabıya geçince kırlarda koşma isteği uyandırıyor. Bacak kası için ağırlık takıp yürümeye, hareket yapmaya gerek yok resmen. Git al bundan ya da harley davidson'lardan. Evde, dışarıda yap hareketini.

  18 eylül 2018 13:58

  14. 3-4 sene önce kendime klasik bot rengi olanından almıştım ve normalde okula giydiğim ayakkabıların bir senede canı çıkarken bunlara hala bir şey olmadı. bu sene yine aynısının yenisini almak istemiştim ama fiyatları görünce hemen caydım.

  17 eylül 2018 22:03

  13. Tam 4 sene önce boynerden siyah süet tarzda olanını almıştım, o zamanlar 200-220 tl civarındaydı, bakıyorum şuan 400 leri görmüş maalesef. İyi ki o zaman almışım diyorum, çünkü şuan alamazdım bu fiyattayken. 

  Ben bottan çok memnunum, 4 sene karda kışta yağmurda çamurda giydim, bu sene yine giyeceğim 5. Senesi olacak ve 1 damla bile su geçirmiyor, en küçük bir aşınması yok. Şimdiye kadar en uzun süre kullandığım bot oldu, ve daha uzun yıllar boyu da kullanacağımı düşünüyorum. Çok kaliteli bu botlar hakiki deriden üretiliyor, almak isteyene, kafasında soru işaretleri olana kesinlikle öneririm eğer maddi sıkıntınız yoksa, uzun yıllar kullanabileceğiniz bir bot arıyorsanız ve modellerini de beğeniyorsanız Caterpillar tam size göre bir marka olur.

  17 eylül 2018 13:52

  12. Geçen yıl Ağustos ayında Yeşil Kundura dan 360₺ ye siyah süet topuklu modelini aldım.Eteklerle,elbiselerle,jeanlerle oldukça severek giydim ve giyeceğim.İlk giydiğinizde yürümeniz yavaşlayıp,ayaklarınızı ağrıtabilir fakat bir süre dayanırsanız favoriniz olur.

  17 eylül 2018 13:20

  11. aslen ağır iş makinası markası olan caterpillar'ın ürettiği inanılmaz sağlam ayakkabı çeşiti.

  lisede sarısını indirimde 1/4 fiyatına (gizlinot: 40 numara giyince tabii) görüp almıştım, sonra üzerine 3. günde mum damladı, çok üzülmüştüm. gidip lacivertini aldım, 13 sene oldu, benden kardeşime kaldı hala kullanıyor. ayağımdaki siyah süetler de 6. senesini tamamladı.

  sanırım bunlarla havuza girsen su almaz :p

  edit: ankara'nın istanbul'un sinop'un karına da dayandı, mersin'in izmir'in yağmuruna da (gizlinot: kıps)

  lisedeyken de mersin'in sıcağına rağmen kışın ince çorap üstüne kolej çorabıyla, yazın da direk kolej çorabıyla kullanırdım. 8 ay ayaklar cat'in içindeydi :))

  hala kolej çorabıyla kullanmayı çok severim ^_^

  16 şubat 2016 16:57 16 şubat 2016 17:04