yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (145)
  • medya (38)

  145. resmen gönül koyduğum kozmetik markası. daha önce catrice benim pek tercih ettiğim bir marka değildi. çünkü fiyatları hem diğer drugstore markalara göre daha pahalıydı hem de hiç indirime girmiyordu. bu yüzden de çok az ürününü deneyimleme şansım olmuştu. en son çekilirken rossmann'ın ve eveshop'un yaptığı indirimlerle birçok ürününü edindim ve %90'ından oldukça memnun kaldım. fondötenleri, kapatıcıları, farları, maskaraları, ojeleri o kadar başarılıymış ki. keşke arada indirime girseydin de biz de deneyip başarılı ürünlerinin müdavimi olsaydık. belki böylece sen de çekilmek zorunda kalmazdın catrice. kırgınım.

  18 temmuz 12:32

  144. fondötenleri, serum primerı, kontür paleti, bronzlaştırıcısı ve transparan pudrası gerçekten ortalamanın üstünde. maskaralarından da lashes to kill ve glam&doll’u kullandım, lashes to kill resmen loreal paradise etkisi veriyor ancak ikisi de çok dökülüyorlar.

  21 haziran 22:03

  143. Denediğim catrice maskaralarının hepsinin performansı ortalama üstüydü. Kirpik yoğunluğum normal, ne seyrek ne de sık diyebilirim. Yalnız çok ince yapılı oldukları için yapışmaya müsaitler. Bu yüzden ıslak yapılı maskaraları kullanamıyorum. Catrice maskaraları ne çok ıslak ne çok kuru yapıdalar. Açıldığında kıvam almasını beklemeye gerek olmuyor. Buna rağmen aylarca kurumadan kullanabiliyorum. Glam&doll curl&volume ve bulursanız waterproof olmayan lash multimizer maskarayı tavsiye ederim. Suya dayanıklı olanını çıkarması tam bir eziyet.

  21 haziran 20:17

  142. rossmann indirimi ve türkiyeden çekilme muhabbetleri sırasında kapatıcı ve fondötenlerini bulamayan süslüler için eve'de çoğu rengi stoklarda yenilenmiş. likit camouflage kapatıcıda 7 numara yok sanırım bir tek. bir de all matt plus fondöten 20 numara yok.

  22 mayıs 19:18 22 mayıs 19:20

  141. Ben daha eyeliner alacaktım, camouflage kapatıcı,dudak kalemi alacaktım. Nereye gidiyorsun yaa :( (link: https://open.spotify.com/track/0JkMELb4GH6Cthrn2FlH7B?si=tFcN0yBnScGBcQA-CCq-ig Gitme catrice)

  Edit: Sadece rossmanlardan çekilmiş eveshoplarda satışı devam ediyor imiş:)

  8 mayıs 02:29 8 mayıs 16:26

  140. new well kadar reklamı yapılıp, birileri tarafından ürünleri iştahlı iştahlı tanıtılsaydı bugün böyle sessiz sessiz arkasından el sallamak zorunda kalmayacağımız marka. bazı ürünleriyle marka giderken yapılan indirim sayesinde tanışan insanlar varsa, ki bunu ülke geneline yayarsak markayı tanımayan birçok insan olduğu gerçeği çıkıyor ortaya, o zaman sonuca çok da şaşırmamak lazım. yalnızca bilenin bildiği markaların ürünlerini kullanıp sevmek, bu ülkede bakakalırım giden geminin ardından demeye benziyor. neyse rossmann catrice'in gidişiyle onun yerine revolution pro'ya stand açma fırsatı bulacak böylece. bakalım o ne kadar dayanacak hep birlikte bekleyip göreceğiz.

  30 mart 21:08

  139. hiçbir şekilde indirime girmediği için standına dönüp bakmadım hiç. birkaç gün önce krem kapatıcısının methini duyunca merak ettim gittim bakmaya. rossmann standında hiçbir şey kalmamıştı. ben de eve shop'taki standında baktım. hakikaten söylendiği kadar varmış ben böyle kapatıcılık görmedim. mesela arada sırada indirim yapsalardı kapatıcıyla birlikte daha birçok ürününü alırdım. hiçbir şekilde indirime gitmeyerek kendi sonlarını getirdiler işte.

  24 mart 18:56

  138. gitmesine şaşırmadığımdır.

  çok büyük bir stok sorunu var bir ürünü almak için aylarca beklemeniz gerekiyor.

  nerdeyse hiç indirime girmiyor ki buna en son ki fiyatlandırma zamanları da dahil.

  bu iki sorun sebebiyle hep uzaktan uzaktan seyrettik resmen catrice i. o yüzden evet hiç de şaşırmadığımdır. yanlış satış politikası izlersen kimse de dönüp gratisin wet n wild ı varken, maybelline varken, pastel vs. varken catrice i almaz. en sonda da böyle çekilir malesef.

  bari standda güzel indirim yapsalar da alsak iki üç şey

  24 mart 00:35

  137. Türkiye'den çekildiği söylenen marka.

  Bugün rossman'a gittim catrice standı neredeyse bomboştu. Fondoten ve mascara alacaktım yoktu. Sadece birkaç mascara vardı onlar da açılmıştı belliydi. Oradan çıkıp eve kozmetiğe girdim. Catrice ve essence hariç her şeyde %50 indirim vardı. Bu sebepten orada catrice standının önü bomboştu. Her şeyden de dolu dolu vardı.

  Yer: bursa

  23 mart 22:43 23 mart 22:50

  136. Bence satış stratejisi yanlışlığından değil de,buradaki aracı firmanın yüksek vergi ve dolar kuru nedeni ile firmayla fiyatta anlaşamadığından,Catrice ile anlaşmasını bitirdiğini düşünüyorum.

  23 mart 21:29