yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • medya (1)

  12. Tiktok'ta yabancı hesapların before after videoları sürekli karşıma çıkıyordu ve en sonunda dayanamayıp aldım. Cildim çok sivilceli değil ama yanak bölgemde 2-3 tane de olsa ne yazık ki çıkıyor ama en önemli sorunum sivilcenin iyileştikten sonra cildimde leke bırakması ve sivilce olmayan bölgede bile varmış gibi görünmesi. Yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum cildimi beyazlattı ve aydınlık verdi diyebilirim ama vov bir etkisi oldu diyemem. Sivilcelerin rengini açıp lekeleri biraz hafifletti evet ama yine de tam olarak beklentimi karşılamadı açıkçası. Eczaneden 2000 TL'ye aldım yüksek fiyatlı bir ürün daha güzel olabilirdi diye düşünüyorum

  16 haziran 22:57 17 haziran 18:40

  11. 1 aydır kullanıyorum, bence hiçbir numarası yok bunun yerine iyi bir c vitamini(gizlinot: Cyrene kullanıyorum) uzun vadede daha çok işinize yarayacaktır almayı düşünüyorsanız. 

  Çoktan aldıysanız sabahları ben rutin olarak sürüyorum makyajı ve cildi güzel gösteriyor.

  20 nisan 15:59

  10. Markanın bence en çok şişirilmiş ürünü. Eczacıyım ve sürekli soruluyor. Yurt dışında da epey popüler bir serum. Yapışkan beyaz kıvamlı cam damlalıklı şişede bulunuyor. Bu ürün için firma temsilcileri eczaneye geldiğinde ilk tepkim bundan nasıl bir leke çözümü bekliyorsunuz ki olmuştu. Çünkü içeriğine bakıyorum leke için kanıtlanmış hiç bir şey yok. Markanın genel imajı üzüm bağları doğal içerik filan, çok sevdiğim ürünleri de var bayılarak kullandığım ama bu serum onlardan biri değil. Cildi parlatıyor, aydınlık gösteriyor biraz işte o kadar. Nem yetersiz, leke üzerine zaten hiç etkisi yok. Leke sorumu değil de cilt ışıltısı, mat donuk ciltler için bir ürün diye pazarlasalar cidden işe yarıyor derim ama bu haliyle hayır. Cildinin donukluğundan, kuruluktan şikayetçi arkadaşıma verdim nemlendirici serumla karıştırıp uyguluyor üzerine krem sürüyor o şekilde çok memnun.

  20 aralık 2020 17:19


  9. Bomboş bir serum.

  Yazık verilen paraya.

  Yıllar önce kullanmıştım cildimde hiç bir değişiklik yapmamıştı. Ve satıcısı eczacı kız tarafından en az 3 ay kullanmam gerektiği bilgisiyle tekrar alıp üç aydan fazla kullanıp daha da boş bir serum olduğunu gordukten sonra markadan komple sogumustum. Bu markaya asla saygı duymuyorum. Herhangi bir markanın herhangi bir ürünü bu kadar işlevsiz olamaz. Ne nemlendirdi, ne aydınlattı üstelik her sürusumden sonra saçma sapan bir gerginlik yarattı ve o bet kokusu markanın her adını gordugumde burnuma geliyor. Üç dört yıl önce ben bu seruma 250 lira para vermiştim düşünün. Hayatımda en nefret ettiğim üründür kendisi.

  9 aralık 2020 00:29 9 aralık 2020 00:32

  8. Senelerdir çok satanlarda olmasından Mütevellit ve de kült bir ürün oluşundan dolayı denemek istedim. Hakkında konuşabilecek kadar, 5-6 aydır kullanıyorum. Hayır beğenmedim. Cildime bir katkısını görmedim. Beni tatmin etmedi. Birde hayvanlar üzerinde test yapıyor. Benim için değmedi. 

  8 aralık 2020 06:27

  7. evet nemlendirdiği cildi kesinlikle doğru ancak kapatıcılık konusunda aynı şeyi söyleyemeyeceğim ve de güneşten korunmaya karşı ne kadar etkili onu da tam bilemiyorum.

  akneleri geçmiş ama hafif kırmızı lekeler kalmış olan cildimde görüntü bakımından bir değişiklik yaratmadı. 01 light kullanmıştım belki de 01 bana açık gelmişti ve kapatıcılık umduğum gibi olmamıştı.

  Aynı zamanda alerjik olan cildimde bir soruna neden olmadı. kısacası ben bana göre ne zarar ne fayda gördüm. bir daha alacağımı düşünmüyorum.

  6 nisan 2020 02:06

  6. Vinoperfect serisinin esansı ve kremi ile birlikte kullandığım serumu. İlk etapta düzenli kullanmayıp sonrasında komple bıraktığım, şimdilerde düzenli kullanımla geri döndüğüm bir seri oldu bu. Esansının kokusu mide bulandırıcı olduğundan soğumuştum seriden en başta. Ama şimdilerde değerlendirmek adına kendimi zorluyorum. Üç ürün birden düzenli kullanıldığında cilde verdiği aydınlık gözle görülebiliyor gerçekten. Ancak günlük düzeni kaçırınca eski haline dönüyor cilt. Yani kalıcı, tedavi edici bir etkisi olduğunu düşünmüyorum. İçeriğe de bakıldığında lekeler üstünde etkisi kanıtlanmış güçlü etken maddelerin bulunmadığı görülecektir. Dolayısıyla lekeler üzerinde kalıcı bir etki aranıyorsa tavsiye etmem. Günlük, hafif aydınlatıcı, daha yüzeysel bir etki size yeterli gelecekse kullanılabilir, fiyatını göz ardı ederseniz. Sivilceye sebep olmadı, nemlendirmesi ise oldukça yeterli, özellikle kremi ile birlikte kullanıldığında tatmin edici düzeyde. Seriyi bitirdiğimde tekrar satın almayı düşünmüyorum.

  3 şubat 2019 14:32


  5. Güneş lekelerini tam olarak geçirmiyor ama cilde bir aydınlanma bir ışıltı veriyor.

  5 aralık 2018 23:33

  4. Bir ara cilt bakımı yaptırdığım yer ısrarla göz altı morlukların çok kötü biz de bilmem ne tedavisi var onu uygulayalım diye zorla bir şeyler satmaya çalışınca bu durumu çok kafaya takıp eczaneye morluklar için kullanabileceğim bir ürün sormuştum. Eczacı da morlukların genetik veya deri inceliği ile alakalı olduğunu söyleyip renk eşitliği için bu ürünü önermişti. Evet hiç mi hiç alakası yok göz altı morluklarını gidermekle zaten o konuda bir işe yaramadı ama cildimi çok güzel aydınlatıp ufak tefek lekeleri giderdiğini hatırlıyorum. Çok koyu güneş lekelerinde işe yaramaz ama cildinde kusur olarak renk eşitsizliği olanlar kullanabilir. Benim gözenek, akne, siyah nokta gibi bir ton ek sorunum olduğundan renk eşitsizliğini gidermek önceliğim olmuyor maalesef, o yüzden de bitince tekrar almadım. güncel fiyatına değer mi bilmiyorum ama işe yaramayan bir ürün dersem yalan olur. 

  6 kasım 2018 20:52

  3. 10 ml'lik bir tester şişesini kullanmaya başladım. 2 haftadır kullanıyorum ve cildimde gözle görülür bir aydınlanma var. Bir serumdan beklentim olan gözle görülür fark yaratma koşulunu sağlıyor. Direk lekesi olan bir cilde ne yapar bilemiyorum, benim normal cildimi aydınlattı. Fakat fiyatı o kadar pahalı ki, açıkçası cildimde hafif bir aydınlanma olsun diye o kadar para harcamak istemiyorum. Tester bittikten sonra bizimle değilsin caudalie.

  6 kasım 2018 06:56