girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (77)
  • medya (11)

77. Ojelerini çok beğeniyorum. Hem çok güzel renkleri var, hem de yapısı ve fırçalası tam istediğim gibi. Buldukça alıyorum bu nedenle.

Likit rujlarını geç keşfettiğim için üzülüyorum. Yapısını ve sürümünü en çok beğendiğim likit ruj bu. Matte velvet likit rujlarının adı ve 08 numarası var bende, dudaklarımı kesinlikle kurutmayan kahve ve mor karışımı bir renk. Bende moru daha baskın duruyor.

21 eylül 11:13

76. likit mat rujlarından 33 brown down ürürününe sahip olduğum kozmetik markası. 1 yıl kadar önce 18 lira gibi fiyata almıştım indirimle.  

rengi çok güzel harika bir kahve, ben çok sevdiğim pastel 15 numaraya çok benzettim ama sanki bir tık daha koyusu. ancak bu ruj çok daha kalın bir ruj, şöyle ki bunu sürdüğünüzde kylie jenner ruju gibi kalın ve çerçeveli duruyor. hafif parmakla dağıtıp sürünce mükemmel duruyor ama. kalıcığına gelecek olursak, pastelden çok daha kalıcı bence. genelde akşama kadar dışarda kalacağım bir gün ise rujumu değiştirmek istemiyorsam hep bunu sürüyorum. ancak çok fazla kurutuyor dudağı, benim dudaklarımı çöle çeviriyor akşama kadar. rengi ve kalıcığılığı için bence kesinlikle değer. swatch ekleyeceğim.

ilgili medya:
1
21 eylül 01:10

75. Kiss me 316 numaralı bir rujunu kullanıyorum. Rengi güzel çok uzun süre kalıyor yemek yedikten sonra bile çok azıcığı çıkıyor ama mat ruj olduğu için biraz kuru ve dudağı sertleştiriyor. Mesela Loreal in color riche mat ruj serisinin dokusu daha yumuşacık

19 temmuz 00:57


74. Şimdiye kadar birkaç ojesini ve parfümünü kullandım. Ojeleri normaldi pek bir sıkıntı yaşamadım ne çok sevdim ne de nefret ettim. Ama bir parfümü var yeşil kare şeklinde bir şişede çok kalıcı olmasa da efsane bir kokusu vardı. Ayrıca likit mat rujlarını da renklerinden dolayı çok merak ediyorum 

7 nisan 21:59

73. Ürün fiyatlandırmasıyla beni hayli şaşırtmış kozmetik markası. Fiyatlar uçuyor. İnanılmaz abartılmış.

Bu sebeple bireysel olarak protesto ediyor ve hiç bir ürününe yaklaşmıyorum.

6 nisan 23:42

72. daha ulaşılabilir olmasını isterdim. şu mat rujları bir türlü deneyemedim. gratisle falan anlaş cecile.

23 şubat 00:47

71. Yıllar önce allık ve stick kapatıcısını kullanmış ikisinden de memnun kalmıştım. Normalde stick kapatıcı kullanmam çizgilere çok dolma yapıyor ama cecileinki çok yumuşak ve nemliydi. Sonra yakınlarda satan yer yoktu aramaya üşendim diye kullanmayı bıraktım, bir ara gideyim de alayım

22 şubat 21:37


70. Long kisses rujlarının renkleri bir harika. Ambalajı küçük olmasına rağmen 6.5 gr. 32 numarası bir ara Pastel 20 numaraya muadil gösteriliyordu. Yakınlar ama 20 numaradan daha hoş olduğunu düşünüyorum. İndirimde 5-6 rengini daha almak istiyorum. Kalıcılığı orta, kuruması pastellere göre daha geç ama dediğim gibi renkler şahane. Severek kullanıyorum.

22 şubat 20:03

69. üstteki girdi +1. o seriye tam anlamıyla aşığım. hala ünlü olmamış olmasına ben de çok şaşırıyorum. hakkında bişeyler okumak isteyip araştırdığımda hiçbir bilgiye ulaşamamıştım, hatta öyle ki gayet düzgün bir yerel kozmetik mağazasından almış olmama rağmen "ulan acaba sahte mi böyle bir ruj yok mu niye hiçbir şey yazmıyor hakkında" diye işkillenmiştim. bulduğunuz yerde yumulun ya hem ucuz hem harika.

30 ocak 23:56

68. Matte velvet lips diye likit bi serileri var, nasıl hala bu kadar bilinmiyor şaşkınım. Tam olarak matlaşmıyor ama parlak da değil, kalıcılığı çok iyi, yapısı köpük gibi. 9-10 tane mac rujum, bir sürü markanın likit ruju var elimde ama Benim şuan en sevdiğim rujum bunun şeftali renk olanı.  sürüyorum, fazlasını peçeteyle bastırıp alıyorum, hem doğal hem kurutmuyor hem de kalıcı. Muazzam. Cosmeticalarda var, deneyebilirsiniz. 

edit: indirimsiz fiyatıyla almayın, indirimle 8-9 tlye kadar düşüyor.

30 ocak 22:25 30 ocak 22:33