sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (80)
 • medya (11)

80. Yerli markalar içinde en sevdiğim markaydı.

Golden rose ve Flormar malum biri narmanlı han talanı, diğeri çalışan haklarını ihlal etmekten sabıkaları hayli kabarık. Pastel’i eskiden beri severim de onlara da bir çift lafım olacak şimdi sırası değil. Tüm bunların içinde yerli kozmetikte alix avien ve cecile kullandığım her ürününden memnun kaldığım ve güvendiğim iki markaydı. Cecile yeni bir seri çıkarıncaya kadar. Bakın kesinlikle haksız rekabet oluşturuyorlar. Keçi sütü serisini merak ettim. Ürünleri paramla satın alacağım hiçbir yerde bulamıyorum. İnstagram hesabında bakıyorum millete bedava gönderiyorlar. İnstagram sayfalarına yazdım bakın ürünlerinizi bulamıyorum diye ama cevap ne gelse beğenirsiniz, gittiğiniz gratislerden ısrarla isteyin madem. Bakın Cevahir, İstiklal’deki şubeleri bulamadığımdan bahsettiğim gratis şubeleri. Buralarda yoksa nerede var? Ha Burdur ve Isparta şubelerinde de yok hani ters psikoloji yapıyorlarsa. Demem o ki böyle iş yapılmaz. Alın o keçi sütünün hayrını görün sevgili cecile.

15 ocak 09:52

79. Ojelerini çok beğeniyorum. Hem çok güzel renkleri var, hem de yapısı ve fırçalası tam istediğim gibi. Buldukça alıyorum bu nedenle.

Likit rujlarını geç keşfettiğim için üzülüyorum. Yapısını ve sürümünü en çok beğendiğim likit ruj bu. Matte velvet likit rujlarının adı ve 08 numarası var bende, dudaklarımı kesinlikle kurutmayan kahve ve mor karışımı bir renk. Bende moru daha baskın duruyor.

21 eylül 2018 11:13

78. likit mat rujlarından 33 brown down ürürününe sahip olduğum kozmetik markası. 1 yıl kadar önce 18 lira gibi fiyata almıştım indirimle.  

rengi çok güzel harika bir kahve, ben çok sevdiğim pastel 15 numaraya çok benzettim ama sanki bir tık daha koyusu. ancak bu ruj çok daha kalın bir ruj, şöyle ki bunu sürdüğünüzde kylie jenner ruju gibi kalın ve çerçeveli duruyor. hafif parmakla dağıtıp sürünce mükemmel duruyor ama. kalıcığına gelecek olursak, pastelden çok daha kalıcı bence. genelde akşama kadar dışarda kalacağım bir gün ise rujumu değiştirmek istemiyorsam hep bunu sürüyorum. ancak çok fazla kurutuyor dudağı, benim dudaklarımı çöle çeviriyor akşama kadar. rengi ve kalıcığılığı için bence kesinlikle değer. swatch ekleyeceğim.

ilgili medya:
1
21 eylül 2018 01:10

77. Kiss me 316 numaralı bir rujunu kullanıyorum. Rengi güzel çok uzun süre kalıyor yemek yedikten sonra bile çok azıcığı çıkıyor ama mat ruj olduğu için biraz kuru ve dudağı sertleştiriyor. Mesela Loreal in color riche mat ruj serisinin dokusu daha yumuşacık

19 temmuz 2018 00:57

76. geçenlerde farsız kaldığım için charming palette adlı paletini aldım, kırmızı olan. o kadar fazla tozutuyor ki. fırçayı üflüyorum, bu sefer fırçada ürün kalmıyor. bir tek aydınlatıcı olarak kullanılacak farı güzel, gerisi çöp, üzgünüm.

27 nisan 2018 22:50

75. Şimdiye kadar birkaç ojesini ve parfümünü kullandım. Ojeleri normaldi pek bir sıkıntı yaşamadım ne çok sevdim ne de nefret ettim. Ama bir parfümü var yeşil kare şeklinde bir şişede çok kalıcı olmasa da efsane bir kokusu vardı. Ayrıca likit mat rujlarını da renklerinden dolayı çok merak ediyorum 

7 nisan 2018 21:59

74. Ürün fiyatlandırmasıyla beni hayli şaşırtmış kozmetik markası. Fiyatlar uçuyor. İnanılmaz abartılmış.

Bu sebeple bireysel olarak protesto ediyor ve hiç bir ürününe yaklaşmıyorum.

6 nisan 2018 23:42

73. Ten ürünlerini kullanmadım o yüzden yprum yapamayacağım ama likit mat rujları ef-sa-ne !!! Renk skalası çok geniş dolayısıyla istediğiniz rengi bulamama gibi bir durum yok , %100 mat değil parşak da değil ikisinin arası güzel sağlıklı bir görüntü oluşturuyor dudakta, kadifemsi değil de sanki köpüğümsü gibi dolayısıyla çok sıvı değil ( umarım anlatabilmişimdir ) , renklerde dalgalanma problemi yok yani dudağınızda rahatça rengini alıp ruju kaydırabiliyorsunuz ve en önemli kısmı kesinlikle kalıcı. Normalde likit matlar yağlı şeyler tükettiğinizde silinir ya da sigara içtiğinizde filtresine geçer ama bu rujda böyşe birşey olmuyor. Ben 34 ve 35 numarasını kullanıyorum ve çok memnunum, fiyatları daha da artmadan alın aldırın. Cecile bizi duyuyorsa da lütfen mağazalarınızı hemen her ile açın genişletin.

23 şubat 2018 01:36

72. daha ulaşılabilir olmasını isterdim. şu mat rujları bir türlü deneyemedim. gratisle falan anlaş cecile.

23 şubat 2018 00:47

71. Yıllar önce allık ve stick kapatıcısını kullanmış ikisinden de memnun kalmıştım. Normalde stick kapatıcı kullanmam çizgilere çok dolma yapıyor ama cecileinki çok yumuşak ve nemliydi. Sonra yakınlarda satan yer yoktu aramaya üşendim diye kullanmayı bıraktım, bir ara gideyim de alayım

22 şubat 2018 21:37