yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (77)
  • medya (11)

  77. Ben ortaokul ya da lisenin başlarındayken (ki kendisi yaklaşık 15 sene önceye tekabül ediyor) ablam bana ilk kozmetik ürün olarak bu markanın fırçalı, çok güzel kavun kokan, turuncu ve hatırladığım kadarıyla parlak bir rujunu almıştı. O kadar güzeldi ki böyle bir şeyi hatırlayan duyan bilen varsa yeniden bulmayı çok isterim.

  15 mart 22:06 15 mart 22:07

  76. Adı longkisses lipgloss diye geçen likit mat rujlarından 32, 33 ve 18 numaralarına sahibim. Çabuk Sabitleniyor, dudak kurutmuyor, çizgilere dolmuyor, kadife bir görüntü sağlıyor flormar gibi köpük gibi değil yapısı benim likit mat rujlarda benchmark olarak kabulüm  flormarınkiler, yarıştırınca pastel’i, golden rose’u, maybelline’i geride bırakır performans olarak. Ama bir flormar değildir. 32 numara hayatımın rujudur, başka hiçbir markada o rengi bulamadım hala. Göz kalemleri çok iyi, yumuşacık rengini gözü kazımadan veriyor ve güney sıcağında bile gün sonunda öyle aşırı akmıyor daha ne yapsın 8tl’lik bir kalem, dert mi dinlesin, eski sevgilinizle aranızı mı yapsın daha nedir yani. Cecile, seni burda kaliteli görünmüyor diye yerden yere vurdular bebeyim, ama ben senin hakkını yedirmem. 

  Bu arada ben cecile markasını gratislerde hiç görmedim. Gratislerde olduğunu da duymamıştım. Küçük yerel kozmetikçilerde bulunuyor ama.

  7 mart 07:24

  75. Piyasada şansını simdilerde keçi sütü ile deneyen yerli kozmetik markası. Pudra ve göz kalemlerini çok severim. Benim gibi keçili ürünlerin kokusunu sevmeyen birisi için çok gereksiz hareketler Cecile. Ama yine de ihtiyacım olduğunda bir denerim seni diye düşünüyorum, buram buram keçi kokmuyorsundur herhalde.

  7 mart 01:23

  74. keçi sütlü temiz içerikli olduğu iddia edilen serisinden 1 maskara aldım. bu kadar iyi çıkacağını zerre tahmin etmezdim. sürdüğüm anda sağlık sağlık hissettim. kirpik dökmüyor, nemli bir yapısı olmasına rağmen bulaşmıyor ve en önemlisi beni istediğim doğal kirpik görünümüne en çok yaklaştıran ürün. benim gibi maskarada takma kirpik etkisinden çok istediği şey uzun ve tek tek seçilen kirpikler olan süslüler için ideal. bu arada iki çeşidi varmış. long ve volume. benim kullandığım long. diğer ürünleri de çok tatlı duruyordu tek bir ürün alıp çıktığıma pişmanım. kapatıcısı ve farları için de güzel şeyler duydum. tek sıkıntısı şimdilik türkiyede sadece 50 gratis mağazasında bulunması. ben izmir kıbrıs şehitleri mağazasından almıştım gel gelelim ki istanbul'da bulabilmek için kıta değiştirmem gerekiyor:(

  19 şubat 02:52 19 şubat 02:53

  73. likit mat rujlarından 33 brown down ürürününe sahip olduğum kozmetik markası. 1 yıl kadar önce 18 lira gibi fiyata almıştım indirimle.  

  rengi çok güzel harika bir kahve, ben çok sevdiğim pastel 15 numaraya çok benzettim ama sanki bir tık daha koyusu. ancak bu ruj çok daha kalın bir ruj, şöyle ki bunu sürdüğünüzde kylie jenner ruju gibi kalın ve çerçeveli duruyor. hafif parmakla dağıtıp sürünce mükemmel duruyor ama. kalıcığına gelecek olursak, pastelden çok daha kalıcı bence. genelde akşama kadar dışarda kalacağım bir gün ise rujumu değiştirmek istemiyorsam hep bunu sürüyorum. ancak çok fazla kurutuyor dudağı, benim dudaklarımı çöle çeviriyor akşama kadar. rengi ve kalıcığılığı için bence kesinlikle değer. swatch ekleyeceğim.

  ilgili medya:
  1
  21 eylül 2018 01:10

  72. Kiss me 316 numaralı bir rujunu kullanıyorum. Rengi güzel çok uzun süre kalıyor yemek yedikten sonra bile çok azıcığı çıkıyor ama mat ruj olduğu için biraz kuru ve dudağı sertleştiriyor. Mesela Loreal in color riche mat ruj serisinin dokusu daha yumuşacık

  19 temmuz 2018 00:57

  71. geçenlerde farsız kaldığım için charming palette adlı paletini aldım, kırmızı olan. o kadar fazla tozutuyor ki. fırçayı üflüyorum, bu sefer fırçada ürün kalmıyor. bir tek aydınlatıcı olarak kullanılacak farı güzel, gerisi çöp, üzgünüm.

  27 nisan 2018 22:50

  70. Şimdiye kadar birkaç ojesini ve parfümünü kullandım. Ojeleri normaldi pek bir sıkıntı yaşamadım ne çok sevdim ne de nefret ettim. Ama bir parfümü var yeşil kare şeklinde bir şişede çok kalıcı olmasa da efsane bir kokusu vardı. Ayrıca likit mat rujlarını da renklerinden dolayı çok merak ediyorum 

  7 nisan 2018 21:59

  69. Ürün fiyatlandırmasıyla beni hayli şaşırtmış kozmetik markası. Fiyatlar uçuyor. İnanılmaz abartılmış.

  Bu sebeple bireysel olarak protesto ediyor ve hiç bir ürününe yaklaşmıyorum.

  6 nisan 2018 23:42

  68. Ten ürünlerini kullanmadım o yüzden yprum yapamayacağım ama likit mat rujları ef-sa-ne !!! Renk skalası çok geniş dolayısıyla istediğiniz rengi bulamama gibi bir durum yok , %100 mat değil parşak da değil ikisinin arası güzel sağlıklı bir görüntü oluşturuyor dudakta, kadifemsi değil de sanki köpüğümsü gibi dolayısıyla çok sıvı değil ( umarım anlatabilmişimdir ) , renklerde dalgalanma problemi yok yani dudağınızda rahatça rengini alıp ruju kaydırabiliyorsunuz ve en önemli kısmı kesinlikle kalıcı. Normalde likit matlar yağlı şeyler tükettiğinizde silinir ya da sigara içtiğinizde filtresine geçer ama bu rujda böyşe birşey olmuyor. Ben 34 ve 35 numarasını kullanıyorum ve çok memnunum, fiyatları daha da artmadan alın aldırın. Cecile bizi duyuyorsa da lütfen mağazalarınızı hemen her ile açın genişletin.

  23 şubat 2018 01:36