yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (20)
  • oylar (17)
  • medya (2)
  4

  20. Yaklaşık üç haftadır kullandığım yüz yıkama jeli. Cildim yaz mevsiminde yağlıya dönük karma, kış mevsiminde ise daha kuru. Pompası biraz zor çalışıyor Ancak çok fazla köpüren bir yapısı yok. Krem temizleyici ile jel arasında bir köpürmesi var. Cildimde sivilce yapmaması ve cildimi kurutmaması, makyaj yapmadan çift aşamalı temizlik sırasında kalan yağı iyi arıtması,içeriğinde çok fazla zararlı maddelerin bulunmaması ve kokusunun yoğun olmaması açısından sevdim. İndirim döneminde alınırsa tam bir fiyat performans ürünü diyebilirim.

  24 ocak 13:51

  4

  19. 3. şişeme geçtiğim yüz yıkama jelim. Akşam rutinimde kullanıyorum cildimi iyi temizlediğini düşünüyorum. Sivilce yapmıyor, kurutmuyor, t bölge yağlanmamı hafifletiyor ekstra yağ kusturmuyor. Makyajı da iyi çıkarıyor. 1 poompa benim yüzüme yetiyor açıkçası. Nispeten temiz ve uygun fiyatlı da. Memnun kaldığım bir ürün oldu.(gizlinot: 3. şişeme geçmemden belli, lol)

  11 aralık 2020 12:57

  4

  18. iyi güzel hoş da arınmıyor bu. yapısı çok yoğun ve köpürmüyor. dakikalarca yüzümü yıkamak zorunda kalıyorum ki iyice arınsın.

  sivilce yapmıyor, fena temizlemiyor, kurutmuyor. çok hafif, havuz kokusu gibi bir kokusu var. 2 pompa benim yüzüme yetiyor, bu yüzden bitmiyor da meret.

  normal şartlarda ideal ve uygun fiyatlı bir yüz temizleme jeli ama arındırmakta zorlandığım için elim gitmiyor. artık ya duş esnasında kullanıyorum ya da missha'nın köpük yapıcı aletiyle köpürtüp kullanıyorum. 

  10 aralık 2020 13:50


  17. kore cilt bakımına düşkünlüğü ile bilinen bir youtuber'ın önerisiyle indirimde görünce şans vermek istemiştim ama benim gibi aşırı yağlı ve akneye meyilli cildi olanları çok da tatmin edebilecek bir ürün değil. benim cildim kışın bile yağlı olur o yüzden temizlemesi bana yeterli gelmedi, sadece duştayken vücudumda sivilce çıkan yerlere uyguluyorum, bir işe yarayıp yaramadığı tartışılır. yüzü nispeten daha normal olan arkadaşların memnun kalabileceği bir ürün çünkü oldukça temiz içerikli. fiyatı şu an ne kadardır bilmiyorum ancak ben indirimde 16 tl ye almıştım

  5 aralık 2020 16:54

  16. Uzun zamandır bu jeli kullanıyorum ve cildimi zaman zaman gerse de genelde cildimi yormayan, hafif bir jel. Bundan önce turuncu renkli, yağlı ciltler için olan versiyonunu kullanmıştım ve ondan da memnun kalmıştım. Sonra termal versiyonunun daha nazik olacağını düşünüp bunu aldım ve ürünü gerçekten beğendim.

  Bir öğrenci olarak hem uygun fiyatlı hem de temiz bir içeriğe sahip olması benim asıl tercih sebebim ve başka bir alternatif bulana kadar bu ürünü ( veya belki kuru ciltler için olan versiyonunu da deneyebilirim önceki girdilerde bir süslü tavsiye etmiş, zaman zaman gerginlik yaşadığım için denemek mantıklı geldi) kullanmaya devam edeceğim gibi görünüyor. 

  4 aralık 2020 22:04 5 aralık 2020 00:11

  5

  15. Yaklaşık iki haftadır kullandığım temiz içerikli yüz temizleme jeli. Çoğu temizleyici üründe yaşadığım cilt gerilmesi olayını bu jelde yaşamadım. Bazı süslüler kokusundan rahatsız olmuş ama bana çok çok az geliyor kokusu hiç rahatsız edici gelmedi. Cilt temizleme ürünlerinden beklediğim 2 şey var; germeden güzelce temizlemesi ve herhangi bir irritasyona sebep olmaması. İkisini de yerine getiriyor. bittiğinde ( ki uzun süre bitmeyecek gibi) tekrar alabileceğim bir ürün.

  19 eylül 2020 23:53

  5

  14. Markanın Instagram üzerinden PR seti olarak gönderdiği setin içerisinden çıkmasıyla tanıştığım, çok köpürmeyen, oldukça güzel temizleyen ama gerçekten karma/yağlı ciltlilerin kullanması gereken bir jel. Benim cildim yazın kurudan normale dönük, kışın ise kuru çöller gibi. Haliyle yazın kullanmış da olsam yüzümün kuru olan yanak bölgesini daha da kuruttu ve gerdi. Bununla birlikte normal olan burun, alın ve çene bölgemde harika iş çıkardı. Ben xiaomi inface ile kullanıyorum ve temizleyiciliğinden de arındırmasından da oldukça memnunum. Dediğim gibi çok köpürmüyor ama hemen öncesinde kullandığım bioderma sensibio gibi artık kültleşmiş ürünler de köpürmüyor. Temizleyiciliğinde şüphe duymadım, oldukça da memnun kaldım. Kokusu bazı süslüleri rahatsız etmiş ama beni rahatsız etmedi. Duş sonrası yoğun nemlendirme yaptığım için ürünü duşta kullanmayı, normal zamanlar için de kuru/hassas ciltler için olan cloudberry serisinin jelini almayı düşünüyorum.

  ilgili medya:
  1
  18 eylül 2020 00:47


  5

  13. kendisini 4 aydır kullanıyorum. cildim tam karma-yağlı. t bölgem aşırı yağlı ama yanaklarım normal. içeriği temiz güzel bir yüz temizleme jeli arıyordum. genelde içeriği temiz ürünler pahalı oluyor. öğrenci olduğum için de bir ürüne o kadar para ayıramıyorum. sonra bu ürünle karşılaştım. içeriği oldukça temiz ve yüzü güzel temizleyen bir temizleme jeli. ben 3 şişe bitirdim ve ilk şişesiyle diğer aldığım iki şişenin ambalajı farklıydı ve ben de içeriğindeki bazı şeylerin değiştiğini düşündüm çünkü koku ve doku olarak da farklı geliyordu. arkasına baktım içerikte bir farklılık yok ancak bir şeyler değişmiş hissiyatı veriyor bana. ilk halini daha çok beğenmiştim. şuanki halini de severek kullanıyorum ama o ilk şişe benim için harikaydı. sonuç olarak yüzü kurutmadan ve yormadan temizleyen uygun fiyatlı temizleme jeli. indirimde genelde fiyatı 27-28 lira civarında oluyor. bitince yine alacağım bir ürün

  5 eylül 2020 01:10 5 eylül 2020 01:10

  2

  12. Gratis indiriminden 20 liraya aldığım büyük pişmanlığım. İlk kullandığımdan beri kokusuna bir türlü alışamadım kötü değil ama garip bi kokusu var. Yapısı oldukça yoğun ve arındırmayı zorlaştırıyor. Yüzümü pek germedi ama yıkadıktan sonra temizde hissettirmedi bana. Kullanmamın ilk haftası çenemde koca koca sivilceler çıktı, ben tabi maskedendir diye hiç umursamadım. Bununla yıkayayım yüzümü geçer zaten diye kullanmaya devam ettim etmez olaydım. Sivilcelerin biri gitmeden yenisi gelmeye başladı ve çenem mahvoldu. Maskeden olmadığı anlaşıldı ve jele elimi bile sürmüyorum. Şimdi başka bir şey kullanıyorum yüzüme ve yavaş yavaş geçmeye başladı sivilceler. Bu sebeple celenesten biraz uzak duracağım.

  4 ağustos 2020 20:54

  11. Yaklaşık 1 aydır kullandığım ürün. Temizleme konusunda başarılı, yağlanma ve parlama sorunumu büyük oranda kontrol altına alabildim ancak yağ filamentleri ve siyah noktalarımda herhangi bir azalmaya yol açmadığını gözlemledim. Kullandıktan sonra hafifçe kurutuyor ama bu sorunu da ürünü jel halinde cildime direkt uygulamak yerine önce elimde köpürmesini sağlayıp sonra uygulayarak ve sonrasında nemlendirici sürerek hallettim. Pompalı olduğu için kullanımı çok rahat ve oldukça bereketli bu yüzden vücudum için de (özellikle sırtımdaki sivilceler için) duşta kullanıyorum. Kokusunu da biraya benzetiyorum(gizlinot: :/)

  18 temmuz 2020 03:41