yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • medya (1)

  13. Uygun fiyatlı olması sebebiyle güneş kremi ve karma ciltler için olan yüz temizleyicisini aldığım ama memnun kalmadığım marka. Temizleyici ile ilgili olan girdim şöyle dursun: (no: 1313807)güneş kremi ile tecrübem daha bile kötü oldu. Asla bir güneş kremine benzemeyen tek güneş kremi bu olabilir. Yüzümdeki lekeleri belirginleştirdi, belki de yenilerin oluşmasına sebep oldu. Yani bir güneş kreminin yapması gereken şeyi yapmayıp güneş lekelerine yardımcı oldu. Üstüne üstlük gözleri inanılmaz yakıyor. Bu markayla vedalaşmam çok hızlı oldu. 

  1 aralık 2022 15:33 1 aralık 2022 15:34

  12. Celenes by Sweden Sea Buckthorn Dengeleyici Yüz Kremi diye bir kremini gaza gelip almışım. yüzümde fısırtılar çıkarttı ve inanılmaz parfümlü bir krem. bunu ancak boynuma filan sürüp bitirebilirim. bir de sktsi çok uzun olduğu için çok sempatik gelmedi. elimde pembe jeli ve bir de serumu var. onları da bitirdikten sonra ya da bitiremeyip sattıktan sonra kendisine elveda derim. hayatta başarılar. 

  26 kasım 2022 06:15 26 kasım 2022 06:52

  11. Yağlı ve karma ciltler için olan yüz nemlendiricisi(turuncu olan) her duştan sonra mutlaka kullanırım. Güzel bir krem. Kokusu asla rahatsız etmiyor. Sıkma yerini de çok sevdim.

  27 mart 2022 13:24


  10. Vücut losyonu, yüz temizleme jeli, çatlak kremi ve deodorantını aldım. Hepsi at çöpe gitsin denecek kadar kalitesizdi. Dört ürünün de bu kadar kötü olması istikrar tebrik ederim. Mecbur o kadar para verdik kullanıcaz

  16 mart 2022 09:16

  9. Ufak bir şark kurnazlığını görünce uyuz olmaya başladığım marka. Ürünlerinin üstüne By sweden yazmışlar, malmö/sweden yazmışlar insan okuyunca seviniyor. Zannediliyor ki bunlar avrupa birliği standartlarında üretilmiş isveç ürünleri.

  Kutunun altında mikroskopla okunacak kadar celenes by sweden adına bla bla kozmetik aş tarafından üretilmiştir bla bla çekmeköy/türkiye yazısını görünce boğazım düğümleniyor.

  Neden arkadaşım neden?

  Duygularımla oynamaya ne hakkınız var?

  -bu girdide ürün kalitesine dair eleştiride bulunulmamıştır. Fanların linciyle uğraşamam. 

  17 temmuz 2020 01:09 17 temmuz 2020 01:12

  8. Böğürtlenli temizleme jelini ve dengeleyici kremini aldım. Öncelikle içeriği o kadar temiz değil. kremde yoğun bir parfüm var ve bende alerji yaptı. Hassas ciltler sevmeyecektir. Temizleme jeli ise kuru cilt için olmasına rağmen beni çok kuruttu. Bu markadan beklentim yüksekti ama maalesef ucuz ürün bu kadar oluyor :/

  9 haziran 2020 23:49

  7. yağlı ve karma ciltler için olan termal yüz temizleme jelini kullandığım ve çok memnun kaldığım marka. Ben çok sevdim bu markayı. Bundan sonra favorilerim arasında. En kısa zamanda diğer ürünlerini de deneyeceğim.

  17 nisan 2020 00:18 17 nisan 2020 00:29


  6. Bu markanın denemek amaçlı termal suyunu almıştım, zaten içeriğinin temiz olması hoşuma gitmişti. gerçekten çok markaya göre daha verimli bir ürün. Rossmann indiriminde yedeklemiştim, şimdi yine bitmek üzere, aklımda bir kez daha almak var yakın zamanda.Ben diğer ürünlerinin de olumlu yorumlarını haklı buluyorum. Termal suyunu öneriyorum süslüler

  6 kasım 2019 14:54

  5. Yanaklarım çok kuru ve kızarık olduğu için hassas ve kuru ciltler için olan yüz temizleme jelini kullanıyorum. Yorumlarıma gelirsek, yıkarken çok fazla köpürmüyor. Makyajı oldukça iyi temizliyor fakat cildimi daha fazla kuruttu. Böyle olduğundan dolayı bir daha alıp almamak konusunda oldukça kararsız kaldım.

  29 eylül 2019 00:53

  4. Haziran'da indirim için Rossmann'a girdiğimde tanıştım. 3in 1 peeling, maske, yüz yıkama jelini, Yüz yıkama jelini ve Misel suyunu aldım. (mavi terma seri) Neredeyse 7 haftadır kullanıyorum. 3in 1 ürünleri sevmeyen, çokta tavsiye etmeyen biri olarak etkisine şaşırdım ve çok memnun oldum. %50 de hemen tekrar yedeklerim. Misel suyuda güzel ancak olmazsa olmaz gelmedi bana. Yüz yıkama jeli de oldukça başarılı, pek köpürmüyor içerikten ötürü. Alışık olmayanlara garip gelebilir belki ama temizlemesi başarılı. Tonik geçerken pamuğa hiç kalıntı gelmiyor.

  Son olarak en son Thermal Whitening Roll On' u ile tanıştık. Alüminyum yok. Hiç ter kokusuna sebep olmuyor. Ter bezlerini tıkamadığı için terliyorsunuz ama leke, koku oluşmuyor. Şimdilik 4 denediğim üründen de memnunum.

  Umarım markanın şampuanları vs de ülkemize gelir. (link: https://www.kozmetikyorumlarim.com/2019/07/celenes-by-sweden-aluminyumsuz-mineral-roll-on.html)

  31 temmuz 2019 14:27