5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • oylar (1)
  • medya (0)

14. Yatağa bağımlı hastalarda oluşan bası yaralarının tedavisinde kullanılan bazı karışımların içinde de bulunan krem. 

13 mart 17:31

5

13. yüz ve boyun için olan versiyonunu kullanıyorum. parfümlü ve parfümsüz çeşidi var. benimki parfümsüz olan. 40 ml bir ürün 40-50 tl civarı satılıyor. cildim normal ama kışın çoğumuzda olduğu gibi cildim kuruyor. gece yatmadan sürdüğümde sabah nemli ve dolgun bir Ciltle uyanıyorum. içinde seramik, hyaluronik asit muadili bir madde, Shea yağı ve e vitamini var. paraben içermiyor. hipoalerjenik. Kuru ciltler bayılır.

13 mart 15:32

12. İnternetteki yorumlara bakarak su bazlı losyonunu almıştım ama beklentimi karşıladı diyemem.Öncelikle sürdüğümde bir kızarma ve yanma hissi yapıyor ayrıca sanki vücudum emmiyor. Kısacası bir daha almam.

28 ocak 2017 15:04


11. Daha önce de bu başlıkta yazmıştım. Ben nur bilen yavuzerin tavsiyelerinde görüp almıştım. 200 ml olanı aldım bitirene kadar canım çıktı. Standart bir nemlendirici gibi yapısı. İğrenç kokuyor. Ayrıca nemle ilgili hiç bir faydasını görmedim. Ben daha çok cildimin nemsizliğini geçirecek ürünler istiyorum o yüzden bu krem sanki sürmediğimde cildimi daha da kurutup gerdi. Yani sadece yüzünüzdeyken nemli hissettiriyor. Sürmediğinizde yine kuru. Ayrıca emilmiyor öyle duruyor ciltte.

Tamam içeriği çok güzel ama bir faydasını göremedim. Öyle çok ucuz diyebiliceğim bi ürün de değil. Bi daha asla almak istemiyorum.

26 ocak 2017 19:25

10. Şu an Güneş'ten kuruyan cildim için yağ bazlı olanını kullanıyorum memnun kaldım çünkü ağır bir ürün olmasına rağmen ürün cildim tarafından iyi emildi ve en önemlisi yapışkan bir his bırakmadı

9 temmuz 2016 01:03

9. Kuru ciltliyim. Hydro olanını kullandım. Karma&yağlı ciltte etkisi ne olur bilemem ama bende sivilce yapmayan güzel nem veren krem. Kokusu biraz shea yağını andırdığı için rahatsız etti fakat bunun dışında hiç bir olumsuz özelliği yok.

12 haziran 2016 22:18

8. Aylardır cildime uygun bir kozmetik nemlendirici bulamamış olmamın çaresizliğiyle cildimi yormayacak binbir çeşit kimyasal içermeyecek, kolay emilecek su bazlı bir dermokozmetik ürün arayışı ile eczaneye gittim. Daha önce bloglarda da okuduğum üzere Ceradolin tavsiye edildi, aldım. Güzel bir cilt temizliği sonrası yüzümde denedim ve o da nesi! Su bazlı losyonumuz adeta 50 spf içeren bir güneş kremiymişçesine cildimde ışıl ışıl ışıldadı:(

Bekledim emilince geçer belki parlaması diye ama 1 saat oldu ve yüzüm hala parıl parıl sevgili süslüler:((

18 mayıs 2016 22:08 ed.10 haziran 2016 00:29


7. Tuylenme yapiyor mu bilmiyorum ama sivilce yapmisti. Benimki sivilceye alerjiye tepki vermeye merakli bir cilt oncelikle onu belirtiyim. Kisa bir zaman kullandim vucudumda misal catlayan dirseklerimde iyi bir verim aldim ama yuzumde sivilceler makyaji kusturmasi cildi daha da yaglandirmasi cildim hassasken surdugumde yakmasi gibi sorunlarla karsilastim. Hyaluronic asit iceriyor ondan olabilir hafif yanmanin sebebi. Cok masum veya cok basarili bulmamistim ben bu urunu bir daha almadim.

9 mart 2016 03:53

6. İnternette ve burda okuduğum yorumlar doğrultusunda az önce eczaneden su bazlı losyonunu aldım.

Cildim bu aralar epey kurudu, hassaslaştı ne sürsem sivilce yapıyor. Bepanthol de tüylenme yapıyor söylentisinden dolayı haftada 1-2 kullanabiliyorum. yüzüme iğneli epilasyon seanslarımı daha yeni tamamladım. o nedenle de korkuyorum kıl köklerimi yeniden uyarmaktan.

Yalnız tam ödeme yaparken ben sormamama rağmen eczacı bunu asla yüzünüze sürmeyin dedi. Sebebini sorduğumda sivilce ve tüylenme yapar yüzünüzden uzak tutun dedi. Yine de aldım çıktım ama şimdi içime kurt düştü. Bepantholle ilgili tüylenme hakkında epey yazı var heryerde ama ceradolini ilk kez duydum.

Böyle birşey gözlemleyen arkadaşların yorumlarını merak ediyorum açıkçası.

8 mart 2016 15:57

5. Doktor tavsiyesiyle aldığım nemlendiricimdir. Çok kuru ve hassas bir cildim var. Öyle ki bazen kanatlarım kızarıyor. Normalde sorun olmasa bile öyle zamanlarda parfümsüz olmasına rağmen yakıyor. Bittikten sonra almayı düşünmüyorum.

1 ocak 2016 23:19