yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • oylar (16)
  • medya (1)
  5

  16. en sevdiğim yüz yıkama ürünüdür kendisi.

  zaten kuru olan ve üstüne de yıpranmış cilt bariyerime çok iyi geldi kesinlikle. çok nazik bir temizleyici. ph i 5.5 ve cildi kurutmuyor.

  içeriği gerçekten kuru ve hassas ciltlere göre uygun ve fiyatı görece uygun diğer temiz içerikli ürünlere göre. yıkadıktan sonra da cildi kurutmuyor.

  30 nisan 17:30

  5

  15. Kasım ayından beri kullanmaya başladığım ve büyük boy şişesini henüz yarılayamadığım krem temizleyici. Cildim gerçekten kışın kuruyup geriliyor ve bu temizleyiciye geçtiğimden beri bu sorunu minimum yaşadığımı fark ediyorum. İceriginde cilt bariyerini güçlendirme konusunda en önemli olan 3 seramidin türü var. Hem cilt bariyerini güçlendirdiğini hem de nemlendirdiğini net anlayabiliyorum. Minisonun yüz temizleme cihazı ile yedirip temizliyorum ve son derece memnunum. Makyajımı çıkarmak icin kullanmadım, bu yüzden derin temizlik etkisi olup olmadığına dair yorum yapamıyorum. Akşam başka bir temizleyici kullanıyorum. Fiyatı da ürün miktarına göre son derece uygun. 

  22 mart 14:36

  4

  14. 2-3 aydır kullandığım ve muhtemelen bi o kadar daha gidecek temizleyici. cildi güzel temizliyor ve kurutmuyor, yağlanma problemi de yaşamadım t bölgemde. onun dışında sivilcelere vs bi etkisini görmedim. boyutunu da düşünürsek avantajlı, sabahları yüz temizlemek için gayet uygun. yapısı yoğun olduğundan az miktar tüm yüze yetiyor zaten. ha mutlaka alın rutininize ekleyin denicek bi ürün mü, bence değil. sebamed'in piyasadan çektiği temizleyicinin eline su dökemez fikrimce.

  22 mart 13:59


  13. Bir süredir ben de kullanıyorum bu ürünü ve yorumlayabilirim diye düşündüm. Öncelikle cildim kupkuru sahra çölleri kadar desem az olmaz .İçeriğinin temizliği de ve yararlı şeyler içermesi de merakımı cezbetti. Ancak bu ürün kesinlikle bir makyaj temizleme ürünü diye kullanılma şansı yok. Bu yüzden ayrıca bir makyaj temizleme jeli arayışına girdim. Hiç makyaj yapmadığım günlerde kullanmaya çalışacağım, çünkü gerçekten yüzümü asla germedi, aksine sağlıklı bir görüntü bıraktı ve krem sürmüş kadar yumuşak oldu. Bu açıdan bakınca çok hoşlansam da , makyajlı günlerin hiç kurtarıcısı olmadı. O yüzden makyaj yapmayan süslülerime çok öneriyorum.

  2 mart 14:34

  4

  12. ürünü günlük temizlik rutinime eklemek amacıyla almıştım. kullandığım diğer temizleyicilerde yüzümü yıkadığım gibi bir gerilme hissi yaşıyordum, bu ürün bana bu hissi yaşatmadı. bu sebeple sevdim. cildim çok kuru olduğu için bende sivilcelenme gibi sorunlar da yapmadı. (şimdiye dek kullandığım hiçbir ürün bende sivilce çıkartmadı, bu sebeple benim için pek de önemli bir özellik değil ama buradaki yorumlardan sonra belirtmek istedim, belki sizler için önemli olabilir.) pompalı şişede olması da bereketli olması açısından iyi gibi geldi. bunlar olumlu özellikleri... temizleme özelliği ise ne yazık ki beklediğim gibi olmadı. yani pek de amaca yönelik gelmedi bana. sanırım bir kutudan sonra ikinciyi almayacağım...

  2 mart 00:16

  11. aşırı kuru adeta çorak bir arazi olan cilde sahibim. nemlendirici ve çıldı yormayan bir yapısı olacağını düşündüğüm için bu temizleyiciyi tercih ettim ama bu cerave beni baya üzdü. Bazı süslüler bahsetmiş yağlandırma ve sivilce problemi yaşadım diye. Ben de hepsini yaşadım malesef. Rutinimdeki tek değişiklik de temizleyici öldüğü için kolayca suçu buna atabiliyorum. Gözeneklerimin içi bırakın temizlenmeyi daha da doldu. kıstık sivilcelerim çıktı. Alnım sivilce tarlasına döndüğü gibi inanılmaz yağlandı ve bir güneş misali parlıyor. yanaklarım desen alnımın bir eşi.

  kısacası sivilceye yatkın bir cildiniz varsa uzak durulması gereken temizleyici.

  23 şubat 01:01

  10. Çok kuru ciltler için uygun, nazik bir temizleyici. Özellikle "çok kuru ciltler için" diye ısrarla belirtmek istiyorum. Yıkama sonrası nemlendirici sürmüşçesine cildi yumuşacık yapan bir temizleyici çünkü. Sayısız markadan sayısız temizleyici denedim yıllarca ve ciddi anlamda bunu başaran başka bir temizleme jeli hatırlayamıyorum. Karma ciltli olmama rağmen kışın soğuk havadan kaynaklı gerilme, kızarıklık ve egzama ile boğuştuğumdan ötürü her kış kuru ciltler için uygun temizleyicilere geçiş yaparım. Bu dertlerime cerave oldukça yardım etti. Ancak sivilceye meyilli çene bölgemde her hafta oluşan istikrarlı sivilceler sebebiyle kendisini kullanmayı bıraktım ne yazık ki artık. Sivilceler gitti ve kızarıklık, kuruluk, gerilme baş gösterdi bıraktıktan birkaç gün sonra. Sivilceli olmak mı daha kötü yoksa egzamalı bir suratla yaşamak mı emin olamadığım şu günlerde kendisini el sabunu olarak kullanıyorum yine aşırı kuruluktan muzdarip ellerim için.

  13 ocak 02:35 13 ocak 02:38


  4

  9. Bebekliğimden beri egzamayla yaşıyorum. Herhangi bir yerimde çıkabiliyor, özellikle kışları. Bu ürünü doktorum cilt bariyerini aşındırmayacak ürünler kullanmalısın diyerek önermişti. Evet, cilt bariyerini aşındırmıyor. Bununla yüzümü yıkayınca sanki kremlenmiş gibi oluyor. Bir temizleyici ne kadar nemlendirebilirse o kadar nemlendiriyor gerçekten.  Sevmiştim yani.  Ama cildim kupkurudur normalde. Bir süredir çok yağlanmaya başlamıştı sebebini bulamamıştım. Bundan da şüphelenmedim, yani o kadar çok sevdim ki konduramadım. Ama yakın zamanda kullanmayı bıraktım ve cildimde yağlanmadan eser yok. Diyeceğim o ki bazı ciltlerde bendeki gibi yağlanma yapabileceğini düşünüyorum. 

  29 aralık 2019 11:39

  8. Double cleansing yapmak için yeni kullanmaya başladığım ürün. Makyaj yaptığımda Yağ bazlı ürün olarak cosmed'in atopik ciltler için olan temizleme kremini kullanıp onun ardına uyguluyorum ben bunu. Sanki biraz ovuşturup, uğraşmazsam çıkarmıyor gibi hissettiriyor yağlı temizleyiciyi. Makyaj yapmadıysam direk bununla yıkıyorum. sanki temizleme görevini yapıyor gibi ama Hala karar veremedim iyi mi kötü mü güzel temizliyor mu , şuan memnunum diyebilirim.

  29 aralık 2019 04:32

  2

  7. Cildi germemesi kurutmaması güzel ancak temizleme kısmında sınıfta kalıyor. Güneş kremi sürmediğim bir gün kullanıp Tek başına yetersiz olduğunu gördüm double cleansing yapıyorum normalde. o zaman da yağlı temizleyiciyi bile ciltten arındırmıyor. Yıkadığımda hala cildimde bir tabaka varmış gibi hissediyorum. Bende küçük boyu var cildim kuruluk atağı geçirdiği zamanlar kullanıp bitirmeye çalışacağım. Cildiniz çok kuruysa ve güneş kremi ten ürünü kullanmıyorsanız belki seversiniz ama temizleme vaadini yerine getiremeyen bir temizleyici oldu benim için. 

  9 ekim 2019 09:03