3.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2)
  • oylar (1)
  • medya (1)

2. Cerave'nin vücut ve yüz için kullanılabilecek losyon nemlendiricisi. Tüm cerave ürünleri gibi içerisinde 3 çeşit ceramide, cholestrol ve hyaluronic acid bulunduruyor. Başta hiç anlaşamamıştık, yüzümü kaşındırdı gibi gelmişti, ellerime kullanıyordum. Yüzüm için kullandığım nemlendirici bitince gözüme çarptı denedim ve soğuklardan, klimalardan aşınan, yanan, kaşınan cildime çok çok iyi geldi. Musluğun yanına koydum, ellerimi yıkadıkça ellerime; yüzümü yıkadıktan sonra kurulamadan yüzüme kullanıyorum. Cerave'nin en büyük avantajı devasa boyutlarda gelmesi sanırım. Her açıdan memnun kaldığım bir ürün aldı, yedekledim bile.

9 kasım 00:32

1. (gbkz: cerave) markasının vücut nemlendiricisi. kuru ciltler için bir ürün. 3 esansiyel seramid ve hyalüronik asit içeriyor. parfüm içermediği için hassas ciltlere de uygun. cildi hem nemledirmeyi hem de yağdan kirden temizlemeyi vaadediyor.

ürünü yaklaşık 1 aydır neredeyse her gün kullanıyorum. çok hafif bir yapısı var. kuru cilt vücut kremleri genelde daha yağlı, yapışkan bir his bırakıyor ama bu ürün öyle değil. çok hafif ve çok çabuk emiliyor. gözenekleri tıkamadan, cildi yumuşak ve nemli bırakıyor. 473 ml şişesiyle oldukça bereketli de bir ürün, çünkü oldukça küçük miktarlar nemlendirmeye yetiyor. ben genelde vücut losyonlarini bol kepçe kullanan birisiyim, ama cerave az bir miktar yetiyor.

ilgili medya:
1
3 kasım 16:15