yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (33)
  • oylar (31)
  • medya (1)
  4

  33. Dr. dray'in önerisiyle tanıştığım çok beğendiğim,nemlendirmesi güzel,bereketli ve uygun fiyatlı sayılabilecek bir üründü lakin ekim ayından beri anti-aging amacıyla tretinoin kullanıyorum ve bu nemlendiriciyi tretinoin kullanırken sürdüğümde ciddi anlamda cildimin yandığını hissediyorum.Çok hassas ciltli ya da benim gibi tretinoinle birlikte kullanılabilecek nemlendirici arayan insanları uyarmak istedim.

  21 kasım 11:38

  5

  32. Tek kelimeyle müthiş. Yüz, göz, vücut, el her yere sür gayet nemlendiriyor. karma ciltli biri olarak da güzel emiliyor, vıç vıç kalmıyor. Ben açıkçası cilt bakımı ile cildin yapısının değiştirilebileceğine inanlardan değilim, o sebeple cilt bakımında çok pahalı ürünler anlamsız geliyor. Bir takım kore sevici youtuberın nemlendirici anlatırken ölüp bitmesi de nasıl oluyor hala anlamadım. Medikal bir sorunun yoksa derin ne kadar değişebilir. adettendir biz de asit retinol bişeyler sürüyoruz. Bunun da içeriği güzel, hissiyatı tatlı, parfümlü değil, parası iyi, daha nolsun.

  17 kasım 18:55 17 kasım 18:57

  5

  31. nemlendiricilere o kadar para dökmeden de güzel içerik ve sonuç alınabileceğinin en somut örneğidir. kuruya dönük karma ve hassas ciltliyim, dönemsel olarak sivilcelenmeye müsait bir yüzüm var. ne zaman cilt tipime uygun nemlendirici (karma) almaya kalksam nemsiz bırakıyordu. kuru ciltlilere göre aldığımdaysa fazla geliyordu. ikisinin ortası tam olarak bu ürün. içeriğindeki seramidler ve hyaluronik asit harika. çok kuru ve kuru ciltler için yazsa da bence karma süslüler de kullanabilir. denemek için 88ml almıştım ancak bu gidişle büyük boyunu da alacağım gibi görünüyor elimdeki bitsin de...

  13 kasım 16:23


  5

  30. güneş sonrası krem almaktansa içeriği temiz, alerji yapmayan krem arayışındayken bulduğum ve bayıldığım kremdir. hassas ve gergin cildimi nemlendirip yatıştırmakta çok iyi. hem yüzüme hem vücuduma da sürmem sebebiyle ve kilitlenebilir pompalı şişeye sahip oluşu ile seyahatlere oldukça uygun. karma cildime iyi nem verdi, alerji yapmadı ve hemen emildi. buna ek olarak son bir kaç haftadır yaşadığım garip alerjik reaksiyona da iyi gelen yegane krem oldu kendisi. mütemadiyen kaşınan cildimi az da olsa yatıştırabildi. üzerinde kuru ve çok kuru ciltler için diyor ama çok kuru ciltlerin memnun kalacağını sanmam. 60 liraya almışım ben, şu an da aynı bantta gezdiğini görüyorum. hep alacağım bir ürün oldu kendisi.

  31 ekim 16:54

  29. Çok kuru pul pul dökülen cildiniz varsa işe yaramayan kremdir. O yüzden çok memnun kalmadım. Banyodan sonra ve gün içinde aklıma geldikçe sürüyordum ama bel bölgemdeki pul pul dökülmelere iyi gelmedi malesef.

  17 ekim 18:40

  5

  28. anneme 236 ml lik olanından aldığım için ben de kullanıyorum, hatta babam da kullanıyor. risk alıp trendyoldan ünlü bir mağazadan aldım indirimdeydi (60 tl) şimdi 80 tl e kadar çıkmış. şuan bir sorun yaşamasam da sanırım ilk kullandığım zamanlar sivilce yapan buydu.

  önceden krem versiyonunu aylarca kullandım, onda baştan sona hiç sorun yaşamamıştım.

  bunda da sanırım cildim alıştı, çok memnun kaldım. karma-kuru, normal, kuru ciltlere tavsiye ederim. cildi kızaranlar varsa, hiç kızarıklık sorunu olmadı. ağırlık da yapmadı, hatta mevcut kullandığım nemlendiriciye göre daha hafif bir ürün diyebilirim. (gizlinot: şuan kullandığım: natural by watsons ) tekrar tekrar alırım.

  17 ekim 18:30

  4

  27. Yani yağlı ciltli biri olarak çok kuru ciltli birine yeteri kadar nem sağlayabileceğini düşünmüyorum.Son derece basit nispeten katı bir losyon kıvamında olan nemlendirici yüz/vücut kremi.Akarı kokarı yok ve cildimde yarattığı hissiyatı sevdim.Tekrar alırım.

  15 ekim 21:36


  3

  26. Aslında kötü bir nemlendirici değil ama sanırım çok övüldüğü için beklentilerimi karşılamadı. Çok bereketli bir ürün değil bol bol kullanıyorum, 2-3 dakikada kuruyor ve kuruduktan sonra yapış yapış kalmıyor. "normal" miktarda kullandığımda vücutta nemlendirmesi yetersiz, bol bol kullanıldığında güzel herhangi bir krem/losyon kadar etkili. Yüzümde biraz daha memnun kaldım ama özellikle alnıma çok az bir miktarı yaydığım halde gün sonuna doğru cildim yağlanmış oluyor. 236 ml ürünün 2/3'ünü tüm vücuduma (gizlinot: 160 45 kilo bir insanım küçüğüm yani) 1 ayda kullandım. Bence çok da bereketli bir ürün değil.

  10 eylül 18:15

  25. Karma cildim ile çok iyi anlaşan losyon. Boyutu oldukça büyük olduğundan mütevellit duştan çıkınca bacaklarıma, dezenfektanlar yıprattığı için aklıma geldikçe ellerime, kuruyan dudaklarıma, günde 2 kez bölgesel olarak cildime uyguluyorum bu losyonu. Verdiği nem hissini, içeriğini oldukça beğeniyorum. Egzama şikayeti olan bir arkadaşıma ellerinin kurumasını beklemeden sıkça kullanmasını tavsiye etmiştim ve egzama şikayeti 1 hafta içinde bitti. Bittikçe alacağım bir ürün kendisi. 

  7 eylül 03:02

  5

  24. Kuru ciltler için dese de karma cildime ilaç gibi gelen üründür. Salisilik asit glikolik asit vs yıpratıcı ürünler kullandığım için cildim çok yorgun ve solgundu. Her yıkamadan sonra esansın üzerine sürüyorum ve cildim dolgunlaşıyor, parlıyor. Başladığımdan beri bir sivilce bile çıkarmadım, çok mutluyuz kendisiyle. Tavsiye ederim

  6 eylül 20:30