yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (46)
  • oylar (46)
  • medya (1)
  4

  46. çok sevdiğim vücut nemlendiricisi. bariyer onarımı ne demek bu losyonla anladım.

  maalesef bence günden güne kötüleşip performansı düşüyor, ama bu başka bir girdinin konusu.

  (bkz: cerave)

  20 eylül 22:55

  5

  45. cildim karma olmasına rağmen kuru ciltler için olanını yüzüm de dahil bütün vücudumda kullandım. vücudum epey kuru bu arada pullanmaya meyilli. aşırı sıcak günlerde yüzümde hafif kusma yaptı fakat o kadar rahatsız etmedi. gramajı da epey büyük uzun süre gidiyor.

  3 eylül 15:48

  44. Öncelikle cilt tipimi belirtmek istiyorum benim karma bir cildim var. Yazın yağlıya dönük kışın ise kuruyan bir cilde sahibim. Nemlendirici konusunda aradığımı bir türlü bulamıyordum. Karma, yağlı ciltliler için olan nemlendiriciler bana yeterli gelmiyor, kuru ciltliler için olan nemlendiriciler ise ağır geliyordu. Tam olarak ortasını bir türlü yakalayamadım ta ki cerave ile tanışana kadar. O kadar hafif bir yapısı var ki cilt tarafından hemen emiliyor ve nemlendirmesi de oldukça yeterli geldi bana. Sivilce yapmaması da benim için artı puan elbette. Nemlendirici konusunda aradığımı buldum sonunda.

  9 ağustos 00:18


  43. Karma cildime çok iyi gelen nemlendirici. Bundan önce cerave etkisi olan Kore markası bir nemlendirici kullanıyordum ve 3-4 kat daha pahalıydı. Güzel içerikli ve normal fiyatli bir nemlendirici bulduğum için memnunum uzun süre yeni nemlendirici arayışlarına girmeden bunu kullanacağım.

  17 mart 22:12

  2

  42. Çok kez şans verip hiç memnun kalmadığım, Cerave markasının en meşhur ürünlerinden birisi. Nemlendirici losyonu.

  Üzerinde 'kuru ciltler' için yazsa da gerek cilt bakımı gurularının, gerekse internette yaptığım araştırmaların sonucunda yağlı ve nemsiz ciltler için de kullanılabileceğini öğtendim. Hatta cerave'den memnun kalan o kadar cok insan var ki cilt bakımı dünyası birkaç yıldır yıkılıyor.

  Kıvamı cidden bir losyon kıvamında. Su gibi bir yapısı var. Ayrıca içeriğindeki (gbkz: Hyaluronik asit), (gbkz: Niacinamide) ve 3 farklı (gbkz: Seramid) ile cilt bariyerini güçlendiriyormuş.

  Şimdi ben bu kremden hiç memnun kalmadım. Ayrıca ev arkadaşım bu losyonun krem versiyonunun 2 tane testerını vermişti. Onlardan da memnun kalmadım.

  Cildim kabul etmiyor. 3 dk 5 dk sürüyorum 1 damlasını cildim emmiyor. Balçık gibi suratımda kalıyor. Acaba dedim 'hyaluronik asit'var nemli cilde mi uygulamam lazım. Yok yine emmiyor cildim. Belki de internetten aldım sahte ürün geldi. Eczaneden testerlarını alıp denedim yine cilt kabul etmiyor.

  Bazen cidden zorlamamak lazım. Çok meşhur olsa da içeriği çok mükkemmel olsa da bazen cildimiz bazı ürünlerle anlaşamıyor.

  12 mart 21:37 12 mart 21:39

  41. yazın gece nemlendiricisi, kışın gündüz nemlendiricisi olarak kullanmak için harika bir ürün. ben daha çok yüzüm için kullanıyordum ama vücudum için de kullandım. en büyük boyunu alınca, özellikle sadece yüzünüze kullanacaksanız çok uyguna geliyor ama vücut nemlendiricisi olarak bence değmez, neutrogena da hemen hemen aynı işi görüyor. cildimi yumuşacık yapıyor ve uzun vadeli kullanımda cilt bariyerimi güçlendirdiğini düşünüyorum. ancak kışın kuru cildime pek yeterli gelmiyor, özellikle geceleri için. ama karma-yağlı ciltlilere yeterli gelir diye düşünüyorum. sivilce vesaire yapmadı bende.

  ayrıca sadece bu ürünü ve temizleyicisini kullandığım dönemde cildime iltifatlar aldığım çok oldu, yüzümün ışıldadığı söylendi ve hangi ürünü kullandığım soruldu. gerçekten de bir duruluk veriyordu sanki yüze. bununla beraber, şu anda krem versiyonunu kullanıyorum ve onda öyle bir etki gözlemlemedim. halbuki içinde aşağı yukarı aynı şeyler var, sadece kremi daha yoğun. bu da acaba o etki losyondan değildi de başka bir sebepten, içten gelen bir şeyden falan mıydı diye düşündürüyor... yine de özellikle cildiniz hassassa ve yüzünüze sürecek bir şey bulamıyorsanız, deneyeceğiniz ilk ürünlerden olmalı bence.

  5 mart 18:23

  4

  40. Fiyatı nispeten daha uygunken almıştım. 236 ml olanı bitirdim. Vücudumda da yüzümde de kullandım. Bacaklarımdaki kuruluğa %100 olmasa da iyi bir çare oldu. Yüzümdeyse alnım yağlı olduğu için zaten yağlandı yine, ama yanaklarımda nemlendirmesini beğendim. Sivilce çıkarmadı diye hatırlıyorum.

  28 şubat 20:16


  39. cep boyu olan 88 ml aldım. müthiş derecede kuru bir cildim var. bu ürünü alana kadar da hiçbir yerimi nemlendirmeden pul pul yaşıyordum. vücut için oldukça iyi bir nemlendirici. kolları bacakları yeterince nemlendiriyor. çabuk emiliyor ve yapış yapış olmuyor. ancak benim burun üstümde ve burun kenarlarımda egzama var ve egzamalarıma hiç iyi gelmedi. iyice kızarttı ve kaşındırdı. o yüzden yalnızca vücudum için kullanacağım bir ürün kategorisinde benim için.

  12 şubat 18:18

  5

  38. Boyutuna göre fiyatı birçok uygun fiyatlı nemlendiriciden daha uyguna geliyor.

  Çok kuru ciltler için mucizeler yaratmaz fakat karma cildim için beni çok mutlu eden bir nemlendirici oldu kendisi. Bittikçe (ki uzunca bir süre bitmez gibi geliyor) yenisini alır elimin altında bulundururum.

  3 şubat 17:34

  4

  37. bir süredir karma cildimde aşırı düzenli olmasa da bazen her gün, bazen 3 günde bir kullandığım nemlendiricidir. hayatımın ürünü olmasa da fiyat ve içerik olarak gayet iyi bir seçenek olduğunu düşünüyorum. makyaj öncesi de çabuk emildiği için yeterli oluyor. kullanmaya devam edeceğim şimdilik.

  24 ocak 22:32 24 ocak 22:35