yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (165)
  • medya (18)

  165. Yeni tanınmaya başladığı dönemlerde devamlı “ evde kıllardan kurtulma yolları” “jilet yapmanın püf noktaları” tarzında (gizlinot: Video isimlerini attım kafamdan) videolar yaptığı için ceren ceylan diyince aklıma hep kıl tüy kötü koku vb. Şeyler geliyor. Bunun dışında “ evlendiğim için sevinçten ölüyorum ama cool olmak ve yeni gelin gibi alaturka hallere girmemek için bunu belli etmemeliyim” şeklinde düşünüp her gün evlendiği için dans edip taklalar attığını düşünüyorum hahahha. Bu kız beynimde hiç normal kodlanmamış. 

  1 ekim 01:06

  164. Hiç sevilmeyen ama nedense her story ve videosu izlenilen youtuber. Eskiden az takipçili bir hesapken görmüştüm, fazla önemsememiştim. Ama sevmeyenleri burada sağolsunlar kendisini ünlü yaptılar. Aslında youtuberların çoğunluğunun olayı sevilmediği için ünlü olması.

  Sevilmeyen biri neden izlenilir hiç anlamıyorum, sırf eleştirmek içinse yazık değil mi vaktinize?   dans ederken çekilen videosundan, rastgele ekran görüntüsü alıp dalga geçmek etik değil. Kaçımız öyle çekilen videonun her karesinde güzel çıkarız? Ben çıkmam.

  Bu arada insanların öncelikleri farklıdır. Önceliği evlenmek olan birisini takip edip, sonrada 'ayh tamam tek evlenen sensin, yeter' demek ne kadar mantıklı?

  Edit: ceren değilim. İzleyicisi, takipçisi de değilim. Ama bazen insanları sırf eleştirmek için eleştiriyorsunuz

  30 eylül 14:57 30 eylül 15:03

  163. bir videosuna denk gelmiştim çok itici geldi konuşma tarzı ve ondan dolayı takip etmedim sonra bir aralar ara ara denk geldikçe takip ettim ama şu anda cidden takip etmek, prim vermek, popülerleştirmek istemediğim kişi. o kadar para kazanıyorsun ne yaptığın da beni zerre ilgilendirmez ama arkadaşlarına kullanmadığın ürünleri hazırlayıp paket hazırlıyorsun, Sephoradan iki üç parça şey almak o kadar mı zor geldi sevgili nedimelerine? zaten gelinliğin dahil bir çok şeyi ücretsiz hallettin hatta belki de üstüne para alarak hallettin bunu yap bari. teslim töreni falan aşırı cringe zaten o konuya değinmek bile istemiyorum. kınası, düğünü, balayı... sürekli insanlara bir şeyleri ispatlama gereksinimi hissediyor. imkansızlıktan değil de zamansızlıktan maldivlere gidemediğini belirtmek, sushi sayemde popüler oldu demek, benim kına gecem türünün ilk ve tek örneği falan tavırlarına girmek inanılmaz gerçekten, yorumsuz kaldım. kendini olduğundan farklı göstermekten acilen vazgeçmesi gerekiyor.

  tanım: genç kızları bilinçlendiren, içerik üretmeye çalışan bir kızdan bir anda gelinlerin tatlı telaşına dönen youtuberımsı.

  29 eylül 13:47

  162. ceren cerengil flşkfşdsf

  27 eylül 15:14

  161. Sonunda evlendi oh rahatladık dediğim yıtubır, Mesud bahtiyar olsunlar efenim.

  27 eylül 01:01

  160. Geçenlerde youtube önerilerde neden evlendiği videosu geldi karşıma. Hani inşallah mutlu olurlar fakat ben adına üzüldüm. Bir insan neden evlenir? Benim için durum sevdiğim adamdan bir gün bile ayrı kalmak istememek. Anılarımda o olsun birbirimize hep destek olalım birbirimizin hayalini gerçekleştirmesine yardım olalım durumu. Bundan başka bir şey için evlenen insan mutlu olamaz gibi geliyor. Hayallerimi gerçekleştirdim aman hadi sırada evlilik var evleneyim gibi kendini boş beleş bir işin içine sokmak gibi geliyor. Ondan sonra ne olacak. Hayatını hayalsiz ve amaçsız mı yaşayacaksın? İnsan kendi için de sevdiği için de hep daha iyiyi hedefleyip çalışmalı.

  Evet evet biliyoruz önemli bir şey gelin olmak, dünyanın en önemli şeyi hatta. Öyle bir toplumda yaşıyoruz ki sizin için sade bir kutlama olacak düğün bile çok abartılıyor. hatta bu leş toplumda normalde size selam vermeyen akrabalarınızın gözünde değerli bir kız oluyorsunuz. Ama bunlar hep geçici. Düğün bitince o ilgi bir seferde bitiveriyor. O sebeple kendisine daha gerçekçi hedefler koymasını tavsiye ediyorum.

  Bunun yanında artık internet ünlülerinin neslican üzerinden prim yapmaları beni çok sinir ediyor. O kız insanlara umut vermek için uğraştı. Ben tek bir bacaktan ibaret değilim dedi. Kanser hastalarının sesi oldu. Sen ne oldun acaba? Gelinlerin sesi mi?

  26 eylül 18:19

  159. Herkes depremi konuşurken, düğün fotoğrafı paylaşan blogger, vlogger, insta gelin. 

  Millet canının derdine düşmüş, kız hala düğün fotoğrafı paylaşma derdinde. Senin evlilik, düğün vb şeylerden başka bir hayat gayen yok mu kardeşim? 

  26 eylül 17:18

  158. bir ara sürekli izlediğim youtuber. final/sınav haftası videoları baya hoşuma gidiyordu. sabah daha hava aydınlanmadan yola çıkıyor, okuluna gidiyor, ders çıkışında arkadaşlarıyla lansmana gidiyor, lansman dönüşü dersini çalışıyor, ertesi gün sınava girip 90 alıp, sınav haftasını kapatıyordu. benim için izlemesi keyifli bir süreçti yani. video girişleri her ne kadar polina'nın videolarını andırsa da çok takılmıyor, hoşuna gittiği için videoları aynı şekilde başlattığını düşünüyordum. fakat son zamanlarda ceren ceylan'la ilgili düşüncelerim değişmeye başladı. sürekli göz önünde olmak gibi bir kaygı içinde olduğunu düşünüyorum. henüz oldukça genç bir kadın, ilgi görmek istemesini anlayabiliyorum fakat olduğundan farklı davranmaya başladığını düşünüyorum. son olarak da duygu özaslan'ın neslican tay için attığı storyden oldukça bir zaman sonra kendisinin de "linç yiyeceğine emin olduğu" bir başka story atması benim için ilgi çekmeye çalışmaktan başka bir şey değildir. bir an önce eski, sevdiğim haline dönmesini umduğum youtuber.

  22 eylül 18:30

  157. Kendisi için dünyanın gerçeklerinden, insanlardan, hastalıklardan çok; lansmanlar, reklamlar, markalar, gösteriş önemli olduğu için Neslicandan haberinin olmamasını yadırgamadım. "Çok takipçili" olarak bizim duyuramadıklarımızı daha hızlı duyurabilirsiniz oysa. (gizlinot: Daha hızlı kamuoyu oluşturmak. Size ihtiyacımız olduğundan değil.) Fakat o kadar kendi halinize dalmışsınız ki... Dediğim gibi ceren'i yadırgamadım şu zamana kadar bir kaç kişi haricinde kim Neslicanı, Şuleyi, Emineyi paylaştı ki?

  21 eylül 12:00

  156. gerçekten midemi bulandırıyor artık bu kızın olmayanı olmuş gibi gösterme çabası. dayanamadım ve sabah hikayesine cevap verdim, okumayacağını bildiğim halde. görsellere ekliyorum, kendisi hakkında düşüncelerim ektedir.

  ilgili medya:
  1
  21 eylül 11:12