yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (243)
  • medya (28)

  243. O kadar kıro geliyor ki bu kız bana anlatamam. Bomboş biri.

  3 eylül 19:04

  242. Allahım kız evliliğinin birinci yıldönümünü evlilik zamanından daha fazla paylaştı ya aajjsjsjsjsj 

  3 eylül 18:58

  241. Aşırı samimiyetsiz bulduğum 2. sınıf youtuber. İzlemesi bana zevk vermiyor ki zaten abone falan değilim kanalına, Instagramdan da takip etmiyorum. 

  3 eylül 13:40


  240. Yıldız tilbe son konserinde bizim ceren'in kına elbisesinin aşırı benzerini giymiş görünce bi kahkaha patlattım hahah bu benzerliği gördüğünde ki surat ifadesini görmek isterdim .

  Not : yıldız tilbe'yi aşağılamıyorum tabiki ama ceren biliyorsunuz ilk ben yaptım ben giydim sadece ben yaptım kafasında birisi. O yüzden bu girdiyi girdim.

  ilgili medya:
  1
  29 ağustos 13:13

  239. ceren,  medium-large beden ceren bitirdin bizi kızım bir gün kellepaça tarifi veriyorsun ertesi gün kına gecesi yıl dönümü kutluyorsun yorma da

  28 ağustos 00:12 28 ağustos 00:15

  238. Hakkında paragraflarca girdi yazılmasını zaman israfı olarak gördüğüm influencer. 

  26 ağustos 00:33

  237. kendisini 4 yıla yakın bir zaman diliminden itibaren takip ediyorum. bir dk ediyorum demişim :D yok, artık son olan olaylardan ötürü takibi bıraktım. buradaki yorumları da okuduktan sonra, kendime iyice kızdım. kör müsün diye :d

  efenim, kendisi asla eleştiri (hakaretten bahsetmiyorum, çok karşıyım saygısızlığa) kabul edemeyen bir kimse. hatta 700 bin takipçisi olan birinin, yorumlarına bakacak olursanız matematik isyan eder; büyük orantısızlık var yorum sayılarında. çünkü bu kadar sosyal medya ile içli dışlı olan birinin eleştiri fobisi var. hemen siliyor yorumlarınızı. hatta yine yorumlara bakacak olursanız "harikasın, kalpp kalpp, canım" şeklinde yorumlar görürsünüz. bu kadar takipçisi olan birinin hep olumlu yorum alması da garip. neyse konu bu değil; seveni olsun tabii güzel yorumlara ve pozitifliğe ihtiyaç var.

  ancak son olan olaylar şu şekilde seyretti: bilmem kaçıncı tatile hazırlanıyorum videosunun üzerine insanların, "virüs bitmedi ama o kadar evde kal çağrısı yaptın şaşırtıyorsun bizi, kaçıncı tatil bu?" şeklinde eleştirmeleri üzerine, kendisi "garip"(gizlinot: tabir bulamadım) yanıtlar ile insanlara laf yetiştirmeye çalışınca kendisinden bir tık soğumuş bulundum. hatta sosyal medya üzerinden yine bu konuyla ilgili olarak, takipçilerinin şahsın fotoğrafının altına masumane eleştiriler yapması, kendisini çok kızdırmış olsa gerek; o takipçilerini de engellemiş. bu da yetmezmiş gibi "o masumane" yorumları sadece beğenen ve hiçbir yorumda bulunmayan takipçilerini de engellemiş (bunlardan biri de benim). kısacası takipçilerine "saygı çerçevesi içerisinde" yorum yapma özgürlüğünü tanımayan bir kimseymiş.

  bunun dışında evvel zamanlarda yapılan eleştirilere karşı yine engeli basan biriymiş. çok örneğine denk geldim, takipçilerinin/eski takipçilerinin yazdıklarından okuduğum kadarıyla. bunları da görünce tam tık soğumama sebep oldu. takipten çıkarak doğru kararlar verdiğimi anlamış oldum.

  beni en çok şaşırtan şey ise: o kadar takipçisi olan, yıllardır bu işin içerisinde olan birinin bu şekilde agresif ya da kalp kırıcı davranması. sonuçta birçok kişi seni takip ediyor, tanıyor. 700 bin kişinin seni sevmesi, her hareketini onaylaması anormal olmaz mı? tabii ki o 700 bin kişinin karakterinin homojen olması çok ütopik olurdu. sonuçta insanları memnun edemezsin, etmek zorunda değilsin ama bunun için de takipçilerine "garip, agresif" tavırlar sergilemen, kırıcı sıfatlar kullanman (söylemeyeceğim o kırıcı sıfatların ne olduklarını, utanmak istemiyorum) ve en küçük eleştiri veya hoşuna gitmeyen yorumda engellemen ne kadar olgunca? kaldı ki, kitlen yaşça küçük sayılır. örnek oluyorsun bir yerde.

  bu arada engellemezsin beni buradan değil mi eleştirilerim üzerine? (!) :ds

  26 ağustos 00:26 26 ağustos 22:25


  236. Yaşıt olduğumuzu öğrendiğimde şoka uğradığım youtuber.

  8 ağustos 12:40

  235. Yılın 13 ayı tatil yapan influencer

  7 ağustos 16:12

  234. kemerli tokalı bikini seçimleri de yaşı konusunda ona pek yardımcı olmuyordur diye tahmin ediyorum.

  7 ağustos 14:34