yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (199)
  • medya (27)

  199. 4 senelik rus dili ve edebiyatı bitiriyor olmasına, rusça yazılı bir takım ders kağıtları paylaşmasına (kendi rusça el yazısını asla görmedik, göremeyiz de), arada rusça şarkılar falan dinlemesine, yılda bir rusça bir-iki kelime bir şeyler paylaşmasına, çok ders çalışıyormuş, rus tarihini yalamış yutmuş gibi yapmasına Rağmen rusçayı öğrenemediğini biliyorum/görüyorum. Acaba bunların hepsinin hava atma amaçlı olduğunu ve aslında  iki kelime rusça konuş desen konuşamayacağını birilerinin bildiğini ne zaman anlayacak? Bir de storylerinde rus tarihini çok iyi biliyor gibi konuşmuyor mu. Bir de üstüne başkalarını ("bunlarla bi ruj önerisi kadar ilgilenmiyorlar" demesi) ezmiyor mu? Bunlara bu cesareti kim veriyor?

  Not: Rusya’da, rus dilinde üniversite (uluslararası ilişkiler / siyaset bilimi) okudum. Hala da rusça kitaplar okurum, filmleri sadece rusça izlerim. Dolayısıyla rusçayı çok iyi bilen biri olarak yazıyorum.

  dün 00:47 dün 01:13

  198. Kocasi alisan'in aynali tahir'deki haline benzeyen youtuber.

  7 şubat 21:42

  197. layığı olan yeri bulmuş tiktok ahahghahhaha.

  6 şubat 09:21


  196.  tarhana çorbası yaptığı için büyüdüğünü anlamış olan youtuber :( tarhana çorbasının salça, yağ ve tarhananın kavrulup su ve tuz eklenince olduğunu yeni öğrenmiş herhalde ki çok zor geldi hanım kızımıza. Tabi her gün düzenli gittiği iş güç olmadığı için her şey çok zor gelir. Şöyle beleşten yaşayan, hiçbir zorluk görmeyen, en ufak zorlukta en büyük ve en ağır işi kendilerinin yaptığını zanneden cahil ve boş youtuber tayfasının azalarak bitmesini istiyorum. İnşallah hepiniz teker teker tükenirsiniz.

  5 şubat 17:20 5 şubat 17:22

  195. Iblis seni görse Çamlıca camisinde beş vakit namaza başlar. Gelmiş dislike atanlara hakaret ediyor bir de. Tanım: domestik bir influencer kişisi. 

  4 şubat 09:57

  194. Bugün bir mukbang videosu yüklemiş.soru cevap şeklinde olduğu için bakayım dedim videonun başında şunu dedi " mukbangı youtube türkiye'de ilk defa çektiğimde çok tepki almıştı ama sonra sevilmeye başlandı hatta bir sürü kişi aynı tarzda video çekmeye başladı ". Ciddi anlamda bu yaptığı her şeyi abartmayı ne zaman bırakacak acaba ? Sushi mevzusu , gelinliği, mukbang videoları... yorumsuz gerçekten.

  29 ocak 22:37 30 ocak 16:24

  193. Charlotte Tilbury bana Flormar sana Mario Bedescu bana Sinoz krem sana :)

  20 ocak 20:19


  192. Başladığı ilk 1-2 yıl takip etmesem de arada bakıyordum, ceren ablacılara hitap ediyordu ve üslubu falan da normaldi yanılmıyorsam. Ne olduysa evlilik teklifi aldıktan sonra olmuş sanırım.  Gittikçe krolaşmış ve görgüsüzleşmiş. Bazı insanlar yaş aldıkça çocuklaşır, vizyonsuzlaşır ceren de aynı onlardan olmuş. 

  20 ocak 00:21

  191. Amsterdam vlogu yüklemiş. Red lighta gitmişler diyor ki “insanlar ayaklanıyor kadınlar ovv diye neticede dünyanın en eski mesleği”. Bunu çok normal bir şekilde söylüyor. Neymiş efendim türkiyede de varmış vergilerini falan veriyorlarmış. Aynen vegilerini verince o kadınların çalışma şartları birden beyaz yakalılarla aynı seviyeye çıkıyor. Aynen o kadınlar da zaten dünyanın en eski mesleği olduğu için isteyerek, severek seçiyorlar o mesleği başka hiçbir seçenekleri olmadığından falan değil yani. Aynen ne var canım dünyanın en eski mesleği. Kadim bir iş. 

  Not: amsterdam gibi şahane bir şehri gezme motivasyonu instagramı için fotoğraf çekinmekmiş bunu da hiç garipsemeden birkaç defa söyledi. Sabah kahvaltıda bir kombin öğlen bir kombin öğlenüstü bir kombin değiştiriyor. Bunların hepsini değiştirmek için otele geri dönüyorlar. Allah akıl fikir versin ne diyim. 

  19 ocak 16:01

  190. Sabah yüklediği channel çanta hikayesi ya silindi, ya da tekrar görülsün diye silip kendisi yükledi ki, geçmiş görgüsüzlük örneklerine bakılırsa 2. seçenek daha baskın. Evet yaşı genç ama bu olamamışlığının yaşla hiç alakası yok bence. Mütevazi bir hayatta doğmuş ve büyümüş ama kesinlikle çabasız aşırı bir para yüklemesi belli ki geçmişte kıskandığı hayata hızlı bir giriş yaptırdı o yüzden de her gün başkası için utanma duygusunu yaşatıyor. Diğer komik tarafı da şu; ceren ve türevlerinin amacı zaten paylaşım ve etkileşim değil mi? Neden fazla olunca "ay nasıl bakılmış resmime" tribine giriyorlar? çok toyluk annecim...

  24 aralık 2019 19:03