sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.1
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (47)
 • oylar (13)
 • medya (1)

47. Exfoliating olan çeşidi kesinlikle çok iyi iş görüyor. Eşim düzenli olarak koşuyor, ayakkabısına dikkat etse de ayakları genel olarak sert derili ve kurumuş olur.

Gratiste denk geldim, denesin diye aldım. İki akşam üst üste aynı maskeyi kullandı. 1.5 saat bekletti. Ayakları ertesi gün aşırı gerilmiş duruyordu. 5.gün parmak uçlarında hafif soyulmalar oldu. Bu muymuş diye düşündük aslında. 7.Gün büyük parçalar halinde deri soyuldu. Baş parmağı altında çok sert derili kısım vardı orada bile çok etkili oldu. Şu an 11.gün ve soyulma tamamen bitti. Bildiğiniz bebek ayağı gibi ayakları var, kıskandım.

Gratisten 15 tl ye almıştım. Eşim şimdiden indirimde denk gelirsen al bir kaç tane daha dedi. Kesinlikle çok başarılı.

17 mart 16:12

5

46. bu girdiyi size yumuşacık ve pembik ayaklarım ile yazıyorum, cettua exfoliating foot mask sayesinde. Cuma akşamı 90 dk beklettim, çarşamba günü çorabımı çıkardığımda şok oldum. Kesinlikle tüm ayağım soyuldu. Geriye mis pembik ayaklarım kaldı. Bende bir hassasiyet yaratmadı ama kullanırken dik oturmanın ve ayaklarınızı yere koymanızın önemli olduğunu anladım. Yoksa sıvı bileklerinize doğru çıkabiliyor. hergün nemlendirmek süreci bence hızlandırıyor. 5. gün benim ve soyulmalar bitmek üzere. yılda 2 kez kullanılabiliyormuş. ben bayıldım. İndirimde eşe dosta alacağım:)

29 ocak 15:08

5

45. Giyildikten sonra üşüme hissi verdiği için ilkbahar-yaz aylarında almayı tercih ediyorum. Içinden çıkan yapışkanı neredeyse hiçbir işe yaramıyor. Sağa sola oynamasın, ayaktan çıkmasın istiyorsanız normal bant kullanmak daha iyi olur. Içeriğindeki hangi madde buna sebep oluyor, bilmiyorum ancak hafif yara varsa veya deriniz soyulmaya başladıysa canınızı hafif yakabilir. Bir de maske ayaklarınızdan çıkardıktan sonra öyle bir üşütüyor ki sanırsınız ayağınızı buzlu suya soktunuz. Ben bir kere giyindim ve derim 10 gün içinde yavaş yavaş soyulmaya başladı. Biraz daha hızlı sonuç vermesini dilerdim. Bu arada derimizin kendi kendine soyulmasını beklersek fazla deri kaldırıp ayağımıza zarar vermemiş oluruz. Sonuçta yumuşacık ayaklara kavuşuyoruz.

10 aralık 2018 15:28

5

44. Kullanım detaylarında ard arda 5 gün 60-90 dakika arasında ayakta tutulması tavsiye ediliyor. Ben de gratışten 5 adet almıştım. Sadece bir gün 40 dakika ayağımda tuttum. Ayaklarım çok üşüdüğünden belirtilen zamanından önce çıkarttım. Devam eden günlerde de ayaklarımın üşümesi devam etti diyebilirim.her hangi bir şey olmadı diye düşünürken 5. günden itibaren ayaklarım yavaş yavaş soyulmaya başladı. 3 gün boyunca artarak soyulma devam etti. Sonrasında yumuşacık oldu ayaklarım.dokunduğum zaman sertlik yok, pütürlü bir görünüm yok. Çok yürüdüğümden dolayı, ayak altımda sertleşen ve kabuklanan yerler vardır. Öyle ki çorap kaçıran cinsten olup ponza taşı ile de düzelmezdi. 1,5 ay geçti ilk kullanımım üzerinden, hala yumuşacık topuklara sahibim.ayak bas parmağımın altında kabuklanmadan eser yok diyebilirim.

9 aralık 2018 22:26 9 aralık 2018 22:26

43. Bunu kullandınız diyelim en az 14 gün bekleyin ve ayaklarınız kurudukca ıslatın. Benim yaptığım hata 10. gün bu soyulmayacak galiba deyip yarısını kendim soymam olmuştu. hatta burda girdim bile var. Soyamadigim kısımlarda sonraki 5-6 günde kendiliğinden soyuldu. Ayrıca benim zorla soyduğum yerlere göre çok daha iyi durumdaydı. En az 15 gün bekleyin sakın ellemeyin. Kuruyup ayaklarınıza yapışmış hissi korkutmasın sizi.

19 eylül 2018 07:01 19 eylül 2018 07:03

3

42. ben bu ürünü merakımdan günlerce aradım.uygulayalı yaklaşık 12 gün oldu ve süreçten bahsetmek istiyorum.evet ürün kullanım esnasında harika bir ferahlık ve kullanımdan sonra ilk günden itibaren ayak derisini gerip soyulmaya başlatmaya çalışıyor fakat bu öyle bir soyulma ki küçük küçük parçalar halinde her an dökülebilir ve asla tamamen dökülmüyor aksine deriler tamamen dökülemeden ayaklar yeniden kurumaya başlıyo görünüm ve olayın saçma sapanlığının tarifi yok.artık bugün sinirimden aldım ponza taşını 1 saate yakın uğraştım.bundan sonra denersem sadece absolute un maskesini denerim.

18 eylül 2018 23:06

5

41. varlığından haberdar olur olmaz koşarak edindiğim, ayaktaki ölü derinin tamamını temizlemeyi vaad eden bir ayak maskesi.

16 eylül akşamı denedim, içerisinden çıkan etiket çok ahım şahım yapıştırmıyor, bu yüzden ayağımı maskenin poşetiyle iyice sarıp kışın evde giydiğim ponçik çoraplardan giydim, bu şekilde yaklaşık 2 saat bekledim,sebebi de özellikle topuklarımın artık "hıtır hıtır" diye tabir ettiğimiz durumda olmasıydı.

2. gün itibariyle ayaklarım aşırı gergin, derisi parlamaya başlamış, muhtemelen yavaş yavaş ayrılıyor çünkü çizgilenmeler başlamış ufak ufak. umarım işe yarar.

kullanımı bitince editleyeceğim.

5. gün sabahı edit: e soyulmadı bu? acaba birden fazla kez mi kullanmak gerekiyordu :/

9837474. gün editi: ellerimle yola yola soyduğum için yama yama bir görüntü oluştu ama sebebi benim bunu biliyorum. ve hala ayaklarıma her nemlendirici sürdüğümde cildim ufak ufak soyuluyor. ilginç. sanırım bir dahaki yaza farklı bir marka ayak maskesi deneyeceğim.

18 eylül 2018 12:08 22 kasım 2018 08:53

40. Almayı düşünen varsa hiç düşünmeden bulduğu an kapsın çünkü karaborsa olmuş efsane bir ürün. Annemin epey sorunlu ayaklarında denedik, 10 günde bebek poposu gibi oldu. Ölü deriden eser kalmadı. Soyuldukça alttaki deriyi korumak adına aksatmadan ayak kremini sürmeye devam etti bu arada. 

15 eylül 2018 22:17

39. 7 tane gratis gezip exfoliating olanından katiyen bulamadığım maskedir

edit: 8. gratiste buldum(gizlinot: swh)

7 eylül 2018 12:02 14 eylül 2018 16:51

38. Süslülerin nereden temin ettiğini merak ettiğim ürün. Hangi gratise gitsem bulamıyorum. İnternette de göremedim. 

2 eylül 2018 12:43