yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (54)
  • oylar (30)
  • medya (3)
  5

  54. kullanmaya başladığımın 3. günündeyim. ayaklarım çok fena kurudu ve gerildi ama burada okuduğum yorumlara göre zaten olması gereken buydu o yüzden sıkıntı yok.

  tek şikayetim ellerimin deli gibi terlemesi. her zaman için eli ayağı çok terleyen biri olmuşumdur ama bu başka. ayaklarım çok kuru olduğu için terlemiyor sanırım, ayakların mesaisini de ellerim yapıyor aşırı bir terlemem var kalem bile tutamıyorum neredeyse.

  annemle beraber başladık onun topukları benimkine göre felaket umarım onda daha çok etki eder çünkü bana hiç inanmıyor. bebek topuğu olacak diyorum olur mu öyle şey diyor. bakalım.

  ben 90 dakika tutuyorum çok hasarlı ayaklarım yok ama maksimum faydayı göreyim diye.

  medyada hiç soyulma fotoğrafı yok. eğer ben soyulmalar başlayınca unutmayıp fotoğraf çekersem eklemeyi düşünüyorum.

  edit: imla

  Ayy soyulmalar başladı kızlar çok güzel yaa ellememeye çalışmak çok zor kaşırken bile dökülüyor öyle diyim. Fotoğrafları çektim soyulmalar tamamen bitince atıcam medyaya.

  12 aralık 2020 18:18 17 aralık 2020 16:25

  5

  53. Hayatında en çok verim aldığın şey ne deseler bu ayak maskesini söylerim. Eğer özellikle topuk kısmınızda kurtulamadığınız ölü deri probleminiz varsa mutlaka deneyin, ayaklarınız efsane soyulacak. Soyulma esnasında kaşınabiliyor biraz. Yazın yapılmaz çünkü gözleme gibi kalkan deriyle hem açık ayakkabı giyilmez hem de sıcak çekilmez. Son kuruşuna kadar parasını hak eden bir ürün. Bir de ben sık sık yapmıyorum deri alışmasın veya incelmesin diye. Senede bir iki yapılacak bir şey bence. Pamuş ayaklı günler. (gizlinot: swh)

  3 aralık 2020 01:05

  5

  52. Açılın övmeye geldim. Ürünü geçen hafta indirimde aldım. İçinden 2 ped çıkıyor, aynı pedleri 3-4 gün kullanabiliyorsunuz. Ben 2 gün kullandım. Benim ayaklarım sürekli bot/postal giydiğim için topuk kısmı sert, nasır problemi yaşatan ayaklar. Bugüne kadar topuklarımı en çok rahatlatan yöntem deriyi yumuşatıp törpülemek ve üre içerikli kremler kullanmaktı. Ancak bu yöntemde şu kış günlerinde etkisini yitirdi benim için. Günde 8-10 saat ayakkabı giyiyorum. Bu nedenle maskeyi denemek istedim, aldım ve aldığım akşam büyük bir hevesle denedim. Uyguladıktan sonra ılık suyla yıkayıp hem mentol aromasını hafiflettim hem de ayaklarımın gerildiğini hissettim. 2 gün uyguladım ve ürünü kullandıktan 2 gün sonra derim soyulmaya başladı. Soyulma işi en çok zarar gören kısımlar olan topuklardan başladı bende. Alttan çıkan deri bebek poposu gibi yumuşacık. İçeriğini bilemiyorum ürünün ancak işlevi gerçekten muazzam. Ayağımızı aside mi yatırıyoruz, soyulmasını sağlayan güçlü kimyasallar mı var bilemiyorum ama kesinlikle işe yarıyor ve bir sorun yaşanmıyor. Gözüm kapalı öneririm. 3 ayda bir uygular bakım yapma hissimi tazelerim. Bayıldım.

  2 aralık 2020 22:08


  5

  51. İçeriğinde ilk sırada alkol denat var sonrasında aqua geliyor. Normalde alkol denat karşı yargiliyimdir hiç sevmem fakat ayaklarımda kullanacağım peeling için etkili. Glikolik asit, laktik asit, salisilik asit içeriğinin ilk sıralarda olması da memnun edici. Naneyi sevdiğim için kokusu rahatsız etmiyor aksine ferahlatıcı geldi.

  Annemle beraber denedik onun ayakları bana nispeten daha hasarlı olduğu için 3-4 gün içerisinde olumlu sonuç aldı. Benim sorunlu bölgem topuk kısmıydı onu da yumuşacık hale getirdi. Gratis indiriminde 12 TL aldım. Zaten sürekli yapılacak bir uygulama değil. 3- 4 ay süreyle yapmak benim için yeterli ve artar bile ..

  Kesinlikle alınması gereken ihtiyaç halinde kullanılacak bir ürün.

  15 kasım 2020 14:06

  4

  50. bu maskeyi belli aralıklarla 3. kullanışım. ayaklarımın birinde yıllardır geçiremediğim küçük nasır vardı. onu ilk iki kullanımda tamamen yok edememiştim. sonra eczaneden aldığım salisilik asit solüsyonuyla önce o nasırlı deriyi incelttim. sonra bu maskeyi bir daha yapıp son rötuşu atayım dedim. ilk iki maske deneyimimde maskeyi 3 gün boyunca kullanmıştım. bu defa ilk kullanımdan sonra ağzını açık bıraktığım için içindeki sıvı kurumuş, sadece 1 defa bekletmiş oldum. bu nedenle ayaklarımın derisi kalkmasına rağmen soyulmak bilmedi. kendim soydum büyük bir kısmını. ve şu an ayak tabanımda hassasiyet oluştuğunu hissediyorum. bastıkça yanıyor ayaklarım. bunun yanında ilk ikisinden daha bebek poposu gibi oldu ayaklarım. hassasiyet beni korkuttuğu için bu maskeyi bir daha yapmayı düşünmüyorum. bunun yanında faydalı olduğu apaçık. size önerim maskeyi ilk kullanımdan sonra muhafaza edin ve 3 gün boyunca kullanın. kesinlikle kendi elinizle soymayın, soyulmasını sabırla bekleyin. yaşadığım hassasiyet için önerisi olanları mesaj kutuma beklerim..

  19 eylül 2020 23:21

  5

  49. Bu akşam uyguladığım ve ayağımda 1,5 saat beklettiğim maske. Girdiyi gün be gün güncelleyeceğim.

   1.gün: his olarak hafif bir ölü deri hissi var ayağımda

  2.gün: fark yok

  3.gün: fark yok

  4.gün: Sadece görüntü olarak ufak çatlaklar var ayak tabanımda

  5.gün: fark yok

  6.gün: fark yok

  7.gün: hafiften gerginleşen ölü deri hafiften soyulmaya başladı.

  8.gün: ayağımın hem altında hem de üstünde soyulmalar başladı

  9. Denizde ve duşta daha fazla soyuluyor kuru iken pek dökülme yapmıyor

  19 ağustos 2020 00:00 31 ağustos 2020 00:18

  48. an itibariyle ayağımda olan soyucu maske. ayaklarımı asit kovasına daldırmış gibi hissettiğim için korkmuyor değilim. öldürmezse editliycem.

  edit: hala soyulma yok ayaklarım kuru kuru duruyor.

  edit: günlerini takip edemesem de ayaklarım tamamen soyuldu, topuklarımdaki o kalın beyaz deriler gitti çok memnun kaldım.

  27 temmuz 2020 20:43 11 ağustos 2020 15:41


  47. çok etkili bir ayak soyucu. kullandıkta 15 gün sonra tamamen kendi kendine soyuluyor. ancak bu süreç içerisinde kesinlikle elle soyma işleminin yapılmaması gerekiyor. başta kurumuş ve ayakları yapışmış gibi bir görüntü verip bir parça korkutsa da sakin olmakta fayda var. zira ben ilk 10 gün, ayağım hep öyle kurumuş ve buruş buruş mu kalacak diye epey bir korkmuştum.

  6 ayda bir kış ve yaz başları yapıyorum. çokca menunum. tavsiye ederim

  7 temmuz 2020 14:58

  46. exfoliating olanını aldığım ayak maskesi. Bugün deneyeceğim. Ayağımın durumu özetle şu şekilde; topuklarım, tarak kemiğimin tam orta noktası ve serçe parmağımın altındaki kemiğin çıkıntısı kalınlaşıp sertleşmiş bir deriye sahip, onun dışında normal yumuşaklıkta sayılabilecek bir ayak derim var. ilk gün 90 dk uygulamayı, ikinci gün ara vermeyi, üçüncü gün tekrar 90 dk uygulamayı düşünüyorum. Üzerinde yazıldığı gibi dört günlük ya da on günlük bir uygulamaya ihtiyacım yok şimdilik. Uygulamadan sonra bu girdiyi editleyeceğim.

  1. Gün (uygulama sonrası) edit: öncelikle belirteyim ki, (yazar: jessica jones) süslümün uyarısına göre dört - on kere uygulama olayı çeviri hatasıymış. maske bir kez uygulanıyormuş ve etkiler dört ile on gün arasında gözlemleniyormuş. Buradan kendisine teşekkürü borç bilirim.

  Maskeyi uyguladıktan 15 dk sonra serinlik hissini hissetmeye başladım, başta ayaklarım olmak üzere odam ve banyom naneli sakız koktu. 90 dk tuttuktan sonra ayaklarımı yıkadım ve ayak tabanımın suda kalmış gibi hafifçe buruştuğunu fark ettim. şimdi ayaklarım çoraplı ama ferahlık ve üşüme hissi devam. Bakalım soyulma ne zaman başlayacak.

  9. gün editi: ayaklarım 4. Günden beri deli gibi soyuluyor. tam işe yaramadı derken bir yılan gibi deri değiştirdiğimi hissediyorum. Soyulma önce topuk ve tarak kemiği gibi kemikli yerlerden başlayıp içe doğru devam etti, iki gündür ayağımın üst kısmı da soyulmaya başladı. özellikle topuktaki kuru bölge ile parmaklarımda tırnak kenarlarımdaki kalın deriyi atmasına çok sevindim. Tarak kemiklerimden birindeki nasırımsı oluşum gitti, diğeri hafif azaldı. Soyulma tamamen bittikten sonra güzel bir ponza + pedikür ile mükemmel ayaklara kavuşacağımı düşünüyorum. Kısacası ben memnun kaldım.

   

  7 şubat 2020 20:19 17 şubat 2020 18:17

  1

  45. Exfoliating olanını dört gün arayla iki kere olacak şekilde 90 dakika uyguladım. Diğer süslülerin de dediği gibi ilk başta işe yaramadığını düşünüyorsunuz ama sonra soyulmalar başlıyor. Soyulma sürecindeki görüntü pek hosuma gitmese de sonuç beni memnun etti. Ayaklarım pürüzsüz ve yumusacık oldu. Ara ara sepete ikişer üçer atacağım bir ürün

  24 ocak 2020 21:07