yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (26)
  • oylar (10)
  • medya (0)

  1. Indirim zamanı bir de stoklanınca tadından yenmeyecek, pahalı rakiplerinden hiç bir farkı olmadığını düşündüğüm yardımcım.severim.

  27 mart 2014 19:11

  2. Kullanma şeklimin şu şekilde olduğu ve çok işe yaradığı banttir (cildim yağlı ve çok siyah nokta üretiyor her pazar yapıyorum bunu hatta bazen hafta ortasında da )

  1- duşa giriyorum. Sıcaklığın etkisiyle gözenekler açılmış oluyor

  2- dustan çıktıktan sonra herhangi bir kil maskesi uyguluyorum elimde hangisi varsa

  3- maskeyi yikadiktan sonra burnumu ıslatip bantı yapıştırıyorum. On beş yirmi dakika bekletiyorum ve kaldırıyorum. Ta taaam ! Minicik siyah noktalar bile geliyor bu şekilde.

  28 ağustos 2014 21:22 28 ağustos 2014 21:23

  3. nivea'nınki kadar iyi, watsons'unki kadar da kötü olmayan siyah nokta bantlarıdır. nivea'nın yarı fiyatına olduğu için alınır.

  28 ağustos 2014 21:28


  4. Seviyorum sevmesine de sanki böyle uhu gibi geliyor o yapışkanlı yeri, burnuma uhu sıvamışım gibi hissediyorum.

  29 ağustos 2014 21:50

  5. Siyah noktalarımın yarısını falan çekiyor. Kalanı da kendim sıkıyorum. Ama ne hikmetse annem kullanınca burnunda hiçbir şey kalmıyor. kişiden kişiye değişiyor sanırım etkisi.

  29 ağustos 2014 21:52

  6. bu ürünün kendine uygun değişik bir kullanma metodu vardır, birlikte yaşadığım arkadaşımla bunu farklı şekillerde test ettik ve kişiden kişiye de değişmedi ikimizde de işe yaradı.o da şudur ;

  madde 1: kesinlikle arkasındaki yazdığı kadar kısa süre burunda bırakılmaması gerek (gizlinot: )en önemli madde) siz onu evde bir iş yaparken falan unutana kadar tutun en az yarım saat ama siz bunu 1 saate kadar bile çıkarabilirsiniz.

  madde 2: kesinlikle burun iyi ıslatılacak öyle az uz değil baya ıslak olmalı.

  madde 3: (gizlinot: )bu da çok önemli) yapıştırdıktan sonra oynatılmaması gerekiyor ve işte püf noktası yapıştırdıktan sonra bantın üstüne kesinlikle su gelmemesi gerekiyor, yani altı oldukça ıslak üstü de oldukça kuru olmalı.

  madde 4: burnunuzda onun taşlaştığını hissedeceksiniz öyle ki gözünüz korkacak alçı gibi olacak, sonra öyle hızlı hareketlerle cart diye falan değil yavaş yavaş acı çeke çeke bir kenarından tutup diğer kenarına kadar çekeceksiniz.

  madde 5: mümkünse yanağa gelen kenarlarını kesin, o kısımlardaki deri gözenek yapmaya oldukça elverişli olduğu için gözenekleri açabilir.

  ve son olarak iyi bir bant değildir ama cimri ve sabırlı tipler işe yaramasını kesinlikle sağlayabilir. yani siz paramı veririm 10 dk beklerim istediğim gibi ıslar hemen sonuç alırım diyen biriyseniz fazla para verebilirseniz ama yok ben bir banda öyle para veremem benim param kıymetli diyorsanız oturur dakikalarca bekler, doğru metodu yakalar siyah noktasız ve paralı bir şekilde hayata devam edersiniz :D

  29 ağustos 2014 23:08

  7. Burun üstündeki bütün tüyleri siyah noktalar ile yok eden burun bandıdır. Tüyleri alması iyi midir kötü müdür ona siz karar verin.

  iyi - Evet kısa süreli de olsa burnunuzun üstü pürüzsüz olur.

  kötü- Sizde biliyorsunuz ki 'öldürmeyen acı güçlendirir'. Tüycükleriniz giderek büyüyerek burnunuza kendi hakimiyetlerini kurabilirler. - YAŞANDI!.

  Alın kaliteli bir peeling, her banyo sonrası burnunuzu temizleyin. Siyah nokta problemim doğdumundan beri vardır herhalde, şuan neutrogena'nın daily peeling'ini düzenli olarak yapıyorum, bir tane bile kalmadı. Kaliteli bir peeling etkisinin düşünemiyorum.

  30 ağustos 2014 10:05


  8. bununla ilgili çok önemli bir keşfim var kızlar. önceden herkes gibi siyah nokta bandını, her zaman görsellerde yer aldığı gibi paralel şekilde uygulardım. ama hayır, tam tersine dikey olarak yapıştırıp, aşağıdan yukarıya doğru çektiğinizde çok ama çok daha fazla siyah noktayı aldığını farkediceksiniz.

  bunun dışında; siyah nokta için üretilmiş olan formu, dikey yapıştırdığımda kaşlarımın ortasına filan geliyodu. gerek yok tabi o kadar :D bende gittim diğer formunu yani dudak altı ve t bölgesi için olan iki kısımlı olandan aldım. hiçbir farkı yok, hatta aksine çok daha verimli kullanabilirsiniz. tek bir jelatin üzerinde iki adet bulunduğu ve daha küçük olduğu için hem daha avantajlı bir paket oluyor hem de siyah noktaları yatay formdan daha dehşet şekilde çıkartıyor.

  mutlaka deneyin :)

  6 aralık 2015 22:16

  9. burun için olanı ve çene-alın için olanı vardır. bu bantları gerekli bölgeye yapıştırıp ıslatıp kurumasını beklersiniz daha sonra da kuruyunca kaldırırsınız ordan. ve siyah noktaları silip süpürürler. ben gayet memnunum fiyatları da uygun.

  not: bu ürünü eğer cildiniz hassas ise pek tavsiye etmem çünkü benim cildim dayanıklı olmasına rağmen gözlerimi yaşartıyor.

  29 ocak 2016 17:08

  10. Banyodan sonra haftada bir uyguluyorum. Siyah noktaları ve gözeneklerde biriken yağları alıp götürüyor, pürüzsüz bir burun kalıyor size.

  27 haziran 2016 21:18 ed.4 ağustos 2016 16:59