yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25)
  • oylar (10)
  • medya (0)

  25. Fiyat/performans anlamında kullandığım en iyi siyah nokta bandıdır. Bim'deki rituel de beaute markasının kullanım anında bildiğiniz sigara gibi kokmasından ötürü dezavantajlı olduğunu düşünüyorum. Bu her ne kadar gözümden yaş getirecek kadar güçlü olsa da verdiği temizlik hissi çok iyi.

  10 aralık 2019 15:36

  4

  24. hem siyah versiyonunu hem de beyaz versiyonunu kullanıyorum. burundaki siyah noktaları temizleme seviyesi bana göre iyiyken dudak kenarlarındaki siyah noktaları temizleme konusunda başarılı değil. yüzümde yanaklarımda, burnumda, dudak kenarlarımda, çenemde dahi siyah nokta olduğu için çok fazla kullanıyorum ve çok çabuk bitiyorum.siyah noktalara daha asit bazlı kimyasallar kullanıp sonuç alana dek bu burun bantlarından almaya devam edeceğim.

  9 ekim 2019 18:44

  23. rituel de beaute kadar beğenmediğim siyah nokta bandı. 

  denemek için almıştım, ilk birkaç kullanımda iyi gibi geldi ama sonraki bantlar maalesef hiç işe yaramadı. bir kısmı yine temizliyor gibi göründüğü için bir sorun mu var acaba diye düşünerek ikinci kutuyu aldım ama o da pek performanslı olmadı. 

  benim cildimde en çok işe yarayan bant nivea'nınki, onu da fiyatından dolayı almıyorum artık maalesef. rituel de beaute onun performansına daha yakın.

  9 ekim 2019 16:16


  5

  22. şu ana kadar nivea, rituel de beaute gibi bir çok burun bandını denedim. ancak ben bunun kadar iyi olanını görmedim. gratise girdiğimde başka alternatif göremedim açıkcası genelde bimden 7 tlye aldığım için buna şans vermemiştim hem de bilmediğim bir markaydı.

  iğrenç olmasa çekip fotoğrafını atıcam ama şöyle açıklayayım, hani burun bandını yaparsınız çektiğinizde o yağ/siyah noktayı görürsünüz ya. işte bu bandı çektiğinizde bandın tamamı toplamış oluyor o noktaları. yine derinlerdeki siyah noktalar için yapacak bir şey yok ama baya baya temizliyor. peşine bir de lorealin tek başına etkisini görmediğim siyah nokta kil maskesini yapıyorum. nemlendirin tonikleyin ya da. kesinlikle deneyin süslüler, fiyatı da 10 tl civarı.

  8 ekim 2019 23:08

  5

  21. Kömürlü olanını kullanıyorum. Uzun süre önce alıp zaten işe yaramaz diye kenarda bekletiyordum, çünkü bundan önce nivea ve rituel de beaute denemiş biri olarak ikisi de hiç işe yaramamıştı. Benim burundaki siyah noktalarım derinde sanırım, hiçbir şekilde gitmiyorlar. Bunu şu ana kadar 3 kez uyguladım ve çok memnun kaldım. İnanılmaz bir performansı var, o kadar çok kir, siyah nokta çıkarıyor ki şaşırıyorum. Evet biraz mide bulandırıcı bir görüntü oluşuyor ama bu iyi çalıştığını gösterir. Kesinlikle tekrar alacağım bir ürün oldu. Benim gibi burnunda hiçbir ürün etki etmeyenler buna bir bakmalı. 

  Kullanımı gayet kolay, burnu ıslatıp üzerine yapıştırıyorsunuz. Ben en az 20 dk bekletiyorum, sonra bandı her ne kadar acısa da hızlı çekiyorum. Bu şekilde en iyi sonucu aldım. (gizlinot: Tabi hassas ciltler böyle uygulamamalı)

  7 eylül 2019 12:28

  4

  20. kömürlü olanını kullandım bugün ilk defa. bunu duştan hemen sonra uyguladım. sanırım biraz zor kuruyor, 15 dk bekletmeme rağmen kolay çıktı. ya pek iyi yapışmadı ya da ben beceremedim. temizlemesi iyinin bir tık üstü. burnum tamamen pürüzsüz oldu diyemem ama yine de beğendim. ilk izlenimlerim bunlar.

  edit: bugün tekrar kullandım. canımı bile aldı. biraz daha uzun tuttum burnumda. baya iyi temizledi, pürüzsüz yaptı bu sefer.

  18 ağustos 2019 23:43 25 ağustos 2019 02:10

  19. daha önce bir alışkanlık olarak sürekli nivea’nın limon kokulu burun bandını kullanıyordum ama fiyat 25’e dayanınca başka bir burun bandı arayışına başladım. bu siyah nokta bandını sadece uygun fiyatlı diye aldım ama nivea, diadermine bence halt etmiş arkadaşlar. siyah noktaları çivi gibi çeken canım burun bandım, indirimde stokladığım, kömürüne kurban olduğum yegane dost.

  19 şubat 2019 21:34


  5

  18. Beyaz ve siyah olanlarından birer kutu bitirdim. Siyah olanı çıkan yağları görmem açısından ve daha iyi temizlediğini düşündüğümden almaya devam edeceğim. Burnunuzu iyice ıslatıp hemen yapıştırın. 30 dk bekletin. Çıkarırken ben sorun yaşamıyorum iyice kuruduğu için. Siyah noktadan ziyade gözeneklerim dolu. Maksimum verim için öncesinde yüzünüzü 10 15 dakika buharda tutun. Bunu yapmazsanız hiç bir burun bandından iyi verim alamazsınız zaten. Haftada bir yapıyorum. Sonrasında sıkılaştırıcı tonik uygulayın. İndirimlerde stoklamaya devam.

  3 ocak 2019 22:35

  17. gratis indiriminde almıştım.açıkçası siyah noktaları alma konusunda çok başarılı bulduğumu söyleyemeyeceğim.çok fazla bir verim alamıyorsunuz beraberinde tüyleri de alması da ayrı bir dezavantajı.bu konuda hem fiyat hem performans anlamında en iyisi bim de satılan ritüel burun bandı galiba

  10 aralık 2018 16:20

  16. Yapıştırıcı kuvvetiyle burundaki kıl, beyaz-siyah nokta ne varsa yok etmeyi vadeden ancak gözenekleri büyütüp kökü temizleyemediği için geçici çözüm sunan bant markalarından birisi.

  Mümkünse AHA/BHA içerikli ürünlerle eksfoliasyon, o da yoksa konjak sünger dururken sonucu her ne kadar orgazmik olsa da kullanmamayı tercih ediyorum.

  18 eylül 2018 02:09