yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (18)
  • medya (0)

  1. Yeni keşfettiğim youtuber. sevimli bir insan. makyajları fena değil gibi. yalnız ingilizce kelimeleri telaffuz edişine takılıyorum bir yerden sonra. top kot (top coat), nud tud (nude tude) gibi küt küt söyleyiveriyor.

  edit: bir videosunda kanala abone olmak için "aşağıda ücretsiz link mevcut" dedi. oh really?! demek istiyorum ona.

  15 ağustos 2016 12:11 18 ağustos 2016 15:27

  2. daha önce niye Keşfetmemişim diye kafamı duvarlara vurduğum insan.

  son 1 haftadır ruh hastası gibi kendisini izliyorum.

  "fangirl"lüğe doğru koşuyorum. hayırlısı.

  6 kasım 2016 23:02

  3. Merhaba deyişi hariç :) en sevdiğim ve güvendiğim youtuber...

  Sakin, olgun, akli basinda, 3 kuruş icin yapmacıklastigini ve sadece firma gonderisi diye bir ürünü şişirdigini gormedim.Umarım böyle devam eder...

  Bir urunu enine boyuna yorumluyor, benzer kullandigi urunlerle kiyasliyor, tarzı çok hoş, konuşma şekli-diksiyonu düzgün (merhaba derken coşmasını saymiyorum :))), ben firmalardan alirim zihniyetine bürünmeden fiyat performans urunleri gosteriyor, kimi zaman pahali urunler gosteriyor ki begenip begenmedigini dikkatle takip ediyorum pahali urunler sonuçta. Umarım bu işten iyi paralar kazanır ve bu sirada reklam videolari disinda simdiki videolarina bu çizgide devam eder...

  Favorimsin ceyhan <3<3<3

  Merhaba işin espirisi tabiyki, doğallığını bir merhaba bozamaz ;)

  12 şubat 2017 11:56


  4. Çok severek takip ettiğim, ürün yorumlarına güvendiğim youtuber ancak son paylasimlarinda fazlaca reklam yapmaya başladı sanki ya da bana öyle geliyor bilemiyorum. clinique ile birlikte yaptığı çekiliş videosu "sen de mi ceyhan?" dedirtmistir.

  20 şubat 2017 23:06

  5. "comfort zone paleti nasıl heba edilir?" sorusuna cevap niteliğinde bir wet n wild ürünleri ile makyaj videosu çekmiş youtuber. Palet ağladı, diz çöküp tövbe istedi, ben böyle bir şey görmedim. Mavi eyeliner ise... tövbe estağfurullah konuşmak istemiyorum.

  24 aralık 2017 00:45 24 aralık 2017 00:49

  6. başka bir kanal daha açmış, asmr kanalı. 

  bana pek asmr kanalı gibi gelmedi orası ayrı...

  11 nisan 2018 02:21

  7. 29 yaşında olmasına rağmen çok olgun olan, güzel bir sesi, anlaşılır bir anlatım tarzı ve bence faydalı, izlemesi keyifli videoları bulunan; makyaj tarzını kendime çok benzettiğim youtuber'dır.

  Bazen izlerken, çok fazla "haberiniz olsun" demesine takılıyorum ama olsun, youtuber'lar arasında en azından "Türkçe konuşanlar" arasındadır.

  2 haziran 2018 16:56


  8. son videosundaki (bu youtuberlar sizi kandırıyor! videosu) kapak fotoğrafıyla beni acayip derecede irite etmiş youtuber. 

  günlük hayatta da “her şeyi ben biliyorum. hiçbi şey bilmiyorsun sus. sus ben bilirim.” diye dolaştığını düşünüyorum.

  24 temmuz 2018 07:55 13 eylül 2018 11:28

  9. Bana göre bir türlü olmamış, olduramamış youtuber.

  Geçen sene keşfetmiştim. Tatlı bir ses tonu ve güzel bir anlatımı var ama geçen sene izlediğim her bitenler videosu neredeyse aynı mı olur bir insanın? Kast ettiğim şey şu değil: her gün yeni şey denesin, her gün ayrı ürüne ölüp bitsin ve favorileri her gün her ay değişsin değil kastım. Sürekli aynı şeyleri kullanıp, yeni ürünler keşfetmeyip bunun için de "ben kullandıklarım dışına çıkamıyorum kolay kolay." Deyip duruyordu, izlemeyi bıraktım.

  1-2 ay önce yine izlemeye başladım ve bu huyunu aştığını fark ettim ama bu defa da makyajlarda hiç sınır zorlamadığını fark ettim. Hep aynı tarz, hep aynı renkler neredeyse ve bir iki videoda da farklı makyajlar yapınca sıkılıp daralması beni de daralttı. Kendi tarzının olması bir youtuber için de başka bir kadın için de imzadır. Ancak ceyhan sürekli aynı ve biraz dışına çıktığında sanki über çılgın bir şey yapmış gibi tepki veriyor hemen. Üstelik bunu sevmem söylemeyi ama bana sürekli sanki çok takıntılı biri gibi geliyor. Kaç defa izledim ve eskiden de bunu düşünmüştüm yine aynısını düşündüm. Çok takıntılı ve çok kalıplarına takılıp kalıyor gibi geliyor. İzlerken daralıyorum çoğu zaman.

  Çoğunlukla uygun fiyatlı ürünler kullanıyor. Anlatımı ve ürün yorumlamaları da gayet güzel. Makyaj konusunda da bence yetenekli, yüzünü tanıyor genel olarak diyeyim. Keşke daha fazla sınırlarını zorlasa da daha farklı şeyler de izlesek.

  İçerik üretmek bana göre farklı olmayı, imza tarzın yanında farklılığa da açık olup onları da uygulamayı gerektirir. Düşüncelerim böyle.

  Edit: gizli notlarda sorun oldu, onları düzelttim.

  Edit 2: gizli notları sildim. Çünkü neden olduğunu anlamadığım şekilde tam çıkmıyor yazdığım.

  24 temmuz 2018 08:20 24 temmuz 2018 08:25

  10. videolarındaki sanki inanılmaz önemli bir şey anlatıyormuş ciddiyetindeki ses tonu ve mimikleri beni benden alan youtuberımız. izlerken biraz geriliyorum açıkçası.

  hele şu videosunu allah aşkına 3.39'dan itibaren bir izleyin. (link: https://youtu.be/_fNB2ELw3CY )

  "sonrasında ne oldu biliyor musunuz kaşımın etrafında??? gö-ze-nek oldu! gö-ze-nek-ler açıldı kaşlarımın etrafında! inanamazsınız!'' (05.00 - 05.45) 

  27 temmuz 2018 16:40

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar