girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • medya (0)

15. iyi kız tatlı kız ama görmemişim mikroskobu olmuş....

bu kadar mikroskop videosu arka arkaya gelince fenalık geçirip izlemedim, belki içeriği çok iyidir ama zamanlamasını yanlış yaptığını düşünüyorum. korkuyorum yakında mikroskopla yemek borumu inceledim (diy endoskopi) videosu falan çekecek diye...

rival de loop gibi uygun fiyatlı ürünlerle yaptığı tek marka makyaj videolarına devam etmesi dileğiyle

11 ekim 19:04

14. Siyah noktaları mikroskopla temizliyorum. (link: https://www.youtube.com/watch?v=i_zEqPedd2o&feature=share )

Makyajlı ve makyajsız cilt! Mikroskopla inceliyorum (link: https://www.youtube.com/watch?v=-G6wJ_mHVQw&feature=share )

Yağlı saç ve temiz saç farkı! Mikroskopla inceliyorum. (link: https://www.youtube.com/watch?v=kaMd74koprg&feature=share ) Videoları uzun zamandır youtube çöplüğünde izlediğim en iyi cilt videoları; bir bakmanızı öneririm. Makyajlı/makyajsız videosundan sonra cildimi eve gelir gelmez temizleme kararı aldım. 

24 eylül 13:17 24 eylül 13:24

13. O şarkı söyledikçe ben izlerken utanıyorum..

12 eylül 12:45


12. en doğal,en samimi youtuber'lardan.seviyorum.makyajı için değil de o samimi yorumları için,indirim bilgileri için izliyorum,konuşması tavırları güven veriyor,sakinleştiriyor.

dun mikroskopla cildine baktığı videosunu izledim,o da başarılı bir içerikti bence.ben gormedim bizde oyle bir vieo,ben görmemiş de olabilirim tabi.

o mikroskoptan alasım geldi yalan değil.kız saçım başım yağlı,yüzüm pis diye çıkıverdi kamera karşısına.ama yine de temiz,düzgün görünyordu o ayrı.

bu tür videolar lazım bence,o cilt bakımını yapıyoruz ama sonuçları neler,gormeliyiz.bembeyaz kızın yüzü mikroskopla lekeli lekeli çıktı,bizde neler vardır kimbilir allam :/

12 eylül 09:13 12 eylül 09:13

11. videolarındaki sanki inanılmaz önemli bir şey anlatıyormuş ciddiyetindeki ses tonu ve mimikleri beni benden alan youtuberımız. izlerken biraz geriliyorum açıkçası.

hele şu videosunu allah aşkına 3.39'dan itibaren bir izleyin. (link: https://youtu.be/_fNB2ELw3CY )

"sonrasında ne oldu biliyor musunuz kaşımın etrafında??? gö-ze-nek oldu! gö-ze-nek-ler açıldı kaşlarımın etrafında! inanamazsınız!'' (05.00 - 05.45) 

27 temmuz 16:40

10. Bazi takipcilerine yaptigi gereksiz asabi yorumlari gorunce takipten ciktigim, makyajlarindansa urun yorumlari icin kisa sure icin takip ettigim youtuber. arada sinir krizleri fln yasadigini dusunuyorum ve videolarini izlerken geriliyorum

27 temmuz 02:04

9. Bana göre bir türlü olmamış, olduramamış youtuber.

Geçen sene keşfetmiştim. Tatlı bir ses tonu ve güzel bir anlatımı var ama geçen sene izlediğim her bitenler videosu neredeyse aynı mı olur bir insanın? Kast ettiğim şey şu değil: her gün yeni şey denesin, her gün ayrı ürüne ölüp bitsin ve favorileri her gün her ay değişsin değil kastım. Sürekli aynı şeyleri kullanıp, yeni ürünler keşfetmeyip bunun için de "ben kullandıklarım dışına çıkamıyorum kolay kolay." Deyip duruyordu, izlemeyi bıraktım.

1-2 ay önce yine izlemeye başladım ve bu huyunu aştığını fark ettim ama bu defa da makyajlarda hiç sınır zorlamadığını fark ettim. Hep aynı tarz, hep aynı renkler neredeyse ve bir iki videoda da farklı makyajlar yapınca sıkılıp daralması beni de daralttı. Kendi tarzının olması bir youtuber için de başka bir kadın için de imzadır. Ancak ceyhan sürekli aynı ve biraz dışına çıktığında sanki über çılgın bir şey yapmış gibi tepki veriyor hemen. Üstelik bunu sevmem söylemeyi ama bana sürekli sanki çok takıntılı biri gibi geliyor. Kaç defa izledim ve eskiden de bunu düşünmüştüm yine aynısını düşündüm. Çok takıntılı ve çok kalıplarına takılıp kalıyor gibi geliyor. İzlerken daralıyorum çoğu zaman.

Çoğunlukla uygun fiyatlı ürünler kullanıyor. Anlatımı ve ürün yorumlamaları da gayet güzel. Makyaj konusunda da bence yetenekli, yüzünü tanıyor genel olarak diyeyim. Keşke daha fazla sınırlarını zorlasa da daha farklı şeyler de izlesek.

İçerik üretmek bana göre farklı olmayı, imza tarzın yanında farklılığa da açık olup onları da uygulamayı gerektirir. Düşüncelerim böyle.

Edit: gizli notlarda sorun oldu, onları düzelttim.

Edit 2: gizli notları sildim. Çünkü neden olduğunu anlamadığım şekilde tam çıkmıyor yazdığım.

24 temmuz 08:20 24 temmuz 08:25


8. son videosundaki (bu youtuberlar sizi kandırıyor! videosu) kapak fotoğrafıyla beni acayip derecede irite etmiş youtuber. 

günlük hayatta da “her şeyi ben biliyorum. hiçbi şey bilmiyorsun sus. sus ben bilirim.” diye dolaştığını düşünüyorum.

24 temmuz 07:55 13 eylül 11:28

7. 29 yaşında olmasına rağmen çok olgun olan, güzel bir sesi, anlaşılır bir anlatım tarzı ve bence faydalı, izlemesi keyifli videoları bulunan; makyaj tarzını kendime çok benzettiğim youtuber'dır.

Bazen izlerken, çok fazla "haberiniz olsun" demesine takılıyorum ama olsun, youtuber'lar arasında en azından "Türkçe konuşanlar" arasındadır.

2 haziran 16:56

6. başka bir kanal daha açmış, asmr kanalı. 

bana pek asmr kanalı gibi gelmedi orası ayrı...

11 nisan 02:21