girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • medya (0)

4. chaby ne kadar türkleşti tarzında bir videosu var. bir türk chaby'ye bazı sorular soruyor falan. ve chaby diyor ki sen nohut dürüm nedir bilir misin? ulan chaby beni yüreğimden vurdun aslanım. nohut dürüm ya off nohut dürüm abiii. bir koreli bunu nasıl bilebilir delircem. türk de bunu bilmiyormuş bu arada afdgad benim hiçbir arkadaşım bilmiyor. antep'e her gittiğimde deli gibi yiyorum 10 kilo alıp dönüyorum kimse bilmez kimse bilmez....

inandım ben türk olduğuna şahsen.

18 şubat 23:53

3. ilk girdiyi görünce izlemiştim şimdi diğerini de izledim. çok tatlılar ya. hepsi çok düzgün ve rahat konuşuyor başka bir dili özendim gerçekten.amerikalı olan türkçeyi çok düzgün konuşuyor söylemese anlamam :d ve ses tonuna bayıldım.biraz beğenmiş de olabilirim :d videoda çok güldüm, urfalı da güzel temsil etmiş biz asla sayıyı baska dilde okumayız (bkz: mp3)

-bmw yi nasıl okuyorsunuz

-bemeve

-w yok mu türkçede

-gerek yok :d

18 şubat 21:21

2. Son videosuna katıla katıla güldüğüm kişi. Yeni bir soluk getirdi bence. 

TEMA iyi olmuş Koreli, Kenyalı, amerikalı, Urfalı :d

Amerikalı çok kasıntı yalnız... 

Türkçeye bu kadar hakim olması beni oldukça şaşırtıyor.

18 şubat 20:30


1. demet akalın'ın tweetlerini düzelttiği (link: https://youtu.be/xkHDUUTlX0U videosunu) izlerken keşfettiğim, 11 yıldır türkiye'de yaşayan koreli youtuber. ben yeni keşfetsem de kendisi birkaç yıldır tanınıyormuş: (gbkz: elin oğlu) adlı bir programda ve (gbkz: ayla) filminde yer almış.

bu kadar uzun süre türkiye'de yaşamanın getirdikleriyle beraber tamamen bizden biri olmuş. genelde insanlar farklı kültürlerin mizah anlayışlarına ortak olmakta zorluk çeker ama tweetlerinden de anlaşılacağı gibi chaby han bunları aşmış. demet akalın videosu gerçekten çok hoşuma gitti çünkü videoda o kadar haklı ki! gerçekten anadilini kullanmaktan aciz insanlar var ve maalesef halkın örnek aldığı popüler isimler de bunları bir kısmını oluşturuyor. chaby han da bu isimlerden birini ne de güzel eleştirmiş.(gizlinot: swh)

13 şubat 02:59