yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (77)
  • oylar (30)
  • medya (3)
  3

  77. diğer insanlardan çok iltifat almış da olsam ("temiz kokuyor" vs) ben bu kokuyla hiçbir zaman barışamadım. kendisiyle bütünleşemedim. farklı dönemlerde 2 şişe eskittim, ikisi de edp. güzel mi değil mi karar bile veremedim. kuru vücut yağını da kullandım, koku bazında hiç beğenmedim, ürünün dokusu çok iyi olsa da.

  bir kere aşırı yapay (kokulu) bir parfüm. tenimde hiçbir zaman "açıldığını", farklı katmanlara kavuştuğunu hissetmedim. ki bu chanel'le ilgili bir sıkıntı.

  ama bu kokunun çok yakıştığını gözlemlediğim insanlar oldu. benim üzerimdeki kokusu hiç öyle gelmedi bana, başkaları beğenmişse de...

  eau fresh vb. flankerlarını deneme şansım olmadı ama bildiğim bir kitabın biraz farklısını okuyacağıma eminim.

  pas geçiyorum.

  24 ekim 02:45

  76. Normalde cicek kokularini pek sevmem ama bu parfum benim bu konudaki onyargimi kiran nadir orneklerden.

  23 ekim 22:31

  5

  75. süslünüz yine borç harç edip aldı bu parfümü. açılışı paçuli kokuyor ama bağırırcasına değil naif. ortalarda baya portakal çiçeği, neroli kokusunu alıyorum işte şişeye de rengini veren o turuncumsu renk buradan geliyor herhalde. edp versiyonundan bahsediyorum bu arada. sonra gittikçe güzelleşiyor her katmanda ayrı bir tat alıyorum; nefis bir şey!

  23 ekim 20:47


  5

  74. chanel'in diğer parfümlerine kıyasla daha hafif olan parfümü.fresh bir kokusu var.normalde chanel parfümleri ağır bulurum ama bu parfüm hiç ağır değil.ne zaman sıksam ismi soruldu.fiyatları aşırı arttı,ancak tek fıs bile gün boyu kalıyor.bütçenize uygunsa deneyebilirsiniz.

  28 eylül 21:52 13 ekim 19:45

  5

  73. Gerçekten güzel bir parfüm. Pek anlatabileceğimi sanmıyorum ama tatlı bir kokusu var ve imza kokusu olarak taşıyabilirsiniz. Bereketli ve kalıcı bir parfüm. Yazın ağır geliyor kullanmaktan imtina ediyorum bazen ama çoğu parfüm için geçerli bu benim için. Fakat kışın her kombinimin bir parçası adeta :)

  21 ağustos 12:36

  72. Kimisi için ağır gelse de benim yaz kış kullanmak hoşuma gidiyor. gerçekten imza koku

  4 ağustos 15:43

  2

  71. sevdim mi sevmedim mi ikileminde kullanmaya devam ettiğim sırada bir gün sıktıktan bir kaç saat sonra midemi bulandırıp başımı ağırtması nedeniyle bir daha kullanmamak üzere köşeye attığım parfümüm. o günden sonra bir daha kapağını açıp koklamadım, tekrar satın almadım.

  sıkıntısız kullandığım zamanlarda bende tatlı duygular uyandıran, bahar havası hissettiren bir kokuydu. iki fıs sıksanız bile gün içinde kokuyu çok net alabiliyordunuz, kalıcılığı iyiydi. aynı zamanda yürürken hafif rüzgarla bile koku yayılıyor ve insanlara parfümün ne diye sorduruyordu.

  tekrar alıpta kullanır mıyım ? zannetmiyorum ama şimdi ki aklım olsa parfüm beni rahatsız ettikten sonra kullanmayı bırakmak yerine direkt kendime sıkmaktansa bir gün önceden kıyafetlerime sıkıp birde öyle kullanıp sonra karar vermeyi seçerdim.

  21 haziran 08:01


  70. Çiçeksi bir parfüm olmasının yanı sıra ortadan bir tık daha fazla ağır olan parfümdür kendisi bana göre. İlk sıktığınızda yoğun baharat ve odunsu koku geliyor ve bu durum hassas burunlarda hoş olmayan bir etki yaratabiliyor ama bekledikçe güzelleşen parfümlerden. En az 2 saat geçince çiçeksi kokuları hissetmeye başlıyorsunuz ama içindeki o baharatımsı odunumsu koku yine de kendini makul bir şekilde hissettiriyor. Kesinlikle 5-6 fıs sıkmaya uygun değil zira önce kendiniz başta olmak üzere çevrenizdekilere de baygınlık geçirtebilirsiniz. Bu dediğim yaz kullanımı için geçerli bu arada. Yazın kullanacaksanız 2 fıs yeterli. Kışın kullanmaya daha müsait sanki. Kalıcılığı bence gayet yüksek en azından benim tenimde. Ellerimi sabunlamama rağmen koku hala kendini hissettiriyordu. Genel olarak beğendim diyebilirim ama elimde bir bütçe olsa ve bir diğer parfümüm olan chloe signature ile arasında kalsam kesinlikle signature ilk seçeneğim olur. Chance kesinlikle kötü değil ama ilk tercihim olacak bir parfüm de değil. 

  20 haziran 15:07 21 haziran 13:37

  5

  69. En sevdiğim parfümlerimden. Yalnız son iki şişeyi de kullanırken düşürdüm etrafındaki çemberin içinden sinsice kırıldı. En son sahip olduğum da buharlaşıyor. Eskiden bu kadar dandik değildi şişeleri.

  6 nisan 15:40

  5

  68. Kalıcı,şekerli,imza bir parfümdür. Bir dönem kullanmıştım. Fazla sıkmanıza gerek yok. İki fıs ile gün boyu kokabilirsiniz

  6 nisan 14:31