yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (76)
  • oylar (22)
  • medya (1)

  76. edp versiyonunu sevemezken, edt versiyonuna bayıldığım parfüm. iş görüşmesi parfümü. yumuşacık, aynı dalin gibi kokuyor bende, ama havalı ve klas bir dalin. bu arada bu parfümden de chanel chance gibi tabiri caizse kalite akıyor. kendim bir tık maskülen bulsam da(gizlinot: edp versiyonunu), etrafımdakilerden burnuma geldiğinde çok mutlu oluyorum.

  21 kasım 08:56 22 kasım 09:06

  75. bayılarak kullandığım bi koku, chance da çok iyidir, black friday zamanı ikisini de kovalayacağım.

  20 kasım 15:10

  5

  74. Normalde parfüm kokusuna pek tahammül edemeyen biriyim. İlk kez bir parfüm beni rahatsız etmedi. Kesinlikle kalıcı ve hoş bir kokusu var.

  19 kasım 17:42


  5

  73. çiçeksi ve oldukça feminen bir koku. ilk kokladığımda aşırı beğenmesem de kalıcılığına güvendiğim için aldım ve iyi ki almışım diyorum. Mağazada kokladığımda çok sıradan gelmesine rağmen evde bambaşka hissettirdi kendini. Kaliteli bir koku olduğu anlaşılıyor, sıradışı değil evet ama kendini fark ettiriyor.

  Her sıktığımda mutlu oluyorum, bu da bir parfümün bana yaşatabileceği en güzel duygu.

  12 ekim 17:25

  3

  72. Oldukça ağır ve bence kışın kullanılması gereken bir koku. Kalıcılığı çok başarılı. İki fısı bütün gün buram buram kokutuyor. Kıyafetinize sıktıysanız birdahaki giyişinizde kıyafetten o kokuyu alabiliyorsunuz.

  Ben normalde yazın sadece geceleri çıkarken sıkıyordum gündüzleri bayıyordu. Epeydir kullanmıyordum dün öğlen çıkarken hava da kapalıydı hadi sıkayım dedİm. Akşam üstüne doğru deli gibi başım ağrımaya başladı, gece eve geldim üstümü değiştirdim yattım midem bulanıyor. Sonra bir farkettim baş ağrısı yapan da midemi bulandıran da bu koku. Bozuldu desem alalı daha 7-8 ay oldu. Üstüne iki kere duş aldım ama koku hala üstümde gibi hissediyorum ne kadar midemi bulandırdıysa. Banyoda görmeye bile tahammülüm yok şuan, birdaha da kullanmam.

  5 eylül 15:29

  5

  71. İlk kokladığımdan beri çok hoşuma giden koku. Bence 30 yas ustune daha çok yakışıyor. kadınsı ve seksi bir koku olduğunu düşünüyorum. Bana öyle hissettiriyor en azindan. Eskiden miss dior kullanıyordum ve tapıyordum o kokuya.  Coco mademoisellei de baya benzetiyordum ben de birçok  kişi gibi miss diora. Sonra miss dior kendini yenileyince bir türlü ısınamadım. Eskisi gibi olmadı. Başka kokular denedim ama tat vermedi. Şimdi hatırlamıyorum artık miss diorla benziyorlar mı falan tabii Ama bunu da seviyorum çok. Lakin herkesin övdüğü o kalıcılık konusuna ne yazıl ki katılmıyorum. Bende mi bir sorun var bilmiyorum ama sıktıktan yarım saat sonra falan kokusu kayboluyor, şaka gibi.

  23 ağustos 07:50 2 eylül 08:52

  1

  70. süslüde hakkında yazılan iyi yorumları okuduktan sonra duty freede bileğime sıkmak suretiyle denediğim parfüm.hafif ve narenciye kokuları ağırlıklı parfümlerden hoşlanan biri olarak bana oldukça ağır geldi.tüm gün baş ağrısı ve mide bulantısı hissettim.işin şahsım adına kötü tarafıysa oldukça kalıcıydı ve tüm gün bileğimde buram buram tüttü.belki tenle alakalıdır bilmiyorum ancak koyu buğday tenli şahsıma ben yakıştırmadım.

  10 ağustos 13:49


  69. Magnetia gibi benim de hiç sevemediğim parfüm. Bana hediye edilmişti. Kokuyu kullandığım zaman bende garip bir anksiyete hissi ve çarpıntı hasıl oluyordu. Hediye eden kişi de sevdiğim bir kişiydi aslında. Bilinçdışı bir oyun mudur, yoksa sadece kokunun etkisi midir bilmem ama bu parfüm bende hiç iyi hisler uyandırmıyor.

  12 temmuz 09:34

  68. Chanel'in barıştığım ilk parfümü. Daha genç yaşlarımda -ay böyle demek çok garip ama 24 öncesi diyeyim- sürekli bir hevesle sephora'ya falan gidip 'lan bugün kesin chanel alıcam' diye denerdim ama hepsi çok ağır gelirdi. Oysa bugün 24 yaşında bir kadın olarak, coco mademoiselle'i severek beğenerek kullanıyorum. Kalıcılığı falan baya iyi, özellikle kıyafetlerinizin üzerinde uzun süre kalıyor. Muscent versiyonu da benden tam puan aldı.

  11 temmuz 11:33

  67. bir süslü barbie bebek kokusu gibi diyerek tanımlamış tam olarak o cümleye katılıyorum. buram buram kokup çevrenizdekileri rahatsız etmez, yaknınıza gelenler de o kokuyu mutlaka alır. kalıcılık konusunda da çok başarılı buluyorum. ilk defa koklayacaklar için çok çok farklı bir koku değil, ama hemen hemen herkesin de beğenebileceği risksiz bir parfüm. bende de nedense genç, bakımlı çıtıı pıtı bir kadın canlanıyor parfümü kokladığımda.

  şuan kurlardan dolayı pahalı olan parfümümüz iyice aldı başını gitti. valla ben 2 yıldır orjinalini kullanıyorum ama daha fazla bu parayı veremeyeceğimden muscent denedim. kalıcılık, koku, yayılım her şey aynı. onu alarak devam edeceğim hayatıma.

  8 temmuz 19:20