4.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (57)
  • oylar (9)
  • medya (2)

57. Kullanmaya başlayalı 2 gün oldu ve bence etkisi mükemmel. Tek katta çok güzel dolgunluk ve hacim veriyor. Zor temizlenmesi dışında bir dezavantajını görmedim, o da yarattığı etkiye bakılınca tolere edilebilir bence.

8 kasım 19:13

5

56. mükemmel ötesi bir rimel. kirpiğime değdirdiğim an kirpiklerim kaşıma uzadı yahu. kelebek gibi oldu kirpiklerim, ki benim kirpiklerim dümdüz kıvrılmayan düşen kirpiklerdir ayrıca sık kirpiklere de sahip değilim. hem kirpiklerim kötü hem rimel sürmekte beceriksiz biriyim. Ona rağmen şu an bu ürünün güzelliklerini sizlere sayıyorum:

1 mükemmel dolgun hacimli kirpikler

2 hacimli olmasına rağmen aynı zamanda yapışmayan tek tek ayrılan kirpikler

3 kirpik kıvırıcı kullanılmadığı halde kullanılmış gibi kıvrık kirpikler.

4 bendeki waterproof olmamasına rağmen gün boyu hiç akmadı.

5 gözlerimde ağırlık yapmadı, dökülme yapmadı.

6 yıkama jeliyle hemen kolay birr şekilde çıktı.

7 kirpiklerim hiç dökülmedi.

takma kirpik takmışsınız gibi efendim.

İlk açtığınızda ıslak olacaktır ve kirpikleriniz birazcık yapışacaktır sakın üzülmeyin iki üç kullanımda kıvamı oturuyor.

fiyatına gelince çok pahalı, iyi hoş da örneğin bu bir pudra gibi uzun süre giden bir ürün değil yani bu bir maskara. 6 ay sonra ömrü bitecek. bir daha alır mıyım o an durumum el verirse evet. Alamazsam da lancome doll eyes alırım bunun kadar hacim verip kıvırmasa da kirpiklerimi dökmüyor ve kirpiklerimi muazzam şekilde tek tek ayırıyor.

24 eylül 20:07 24 eylül 21:05

55. klasik olanının kirpiğe verdiği form, her bir teli dolgunlaşmış ve kalınlaşmış, tertemiz görünümlü kirpikler. uzatması da gayet başarılı. ama akma bulaşma yapması söz konusu olabiliyor.

waterproof olanı, kurumuş bir rimeli kirpiklerinize sürmeye çalışıyormuşsunuz gibi bir hissiyat yaratıyor. öyle sert, öyle renksiz, öyle etkisiz. hatta aldığım üründe bir sorun mu var acaba diye düşündüm ama daha sonra aynı sorunu hypnose doll eyes'ın waterproof'unda da yaşayınca anladım ki bazı maskaraların waterproofları böyle.

özetle klasiğinin verdiği görüntüyü çok başarılı bulduğum ama waterproof olanını hiç beğenmediğim maskara. eğer alınacaksa kirpikte duruşu için klasik olanı alınmalı, kaldı ki waterproof olanı da akma bulaşma yapıyor.

13 mayıs 02:59


54. Loreal’in son çıkardığı maskaraya kullandığım en kötü maskara demiştim, yanılmışım. Chanel ondan da beter... bir maskara bu kadar mı vıcık vıcık olur. Bu kadar mı yapıştırır kirpikleri... kısa kirpikleri olanlar beğenebilir evet ama uzun ve seyrek kirpikleriniz varsa, tek katta bile hepsini birbirine yapıştırıyor. Düzeltmeye uğraşırken göz kapağına bulaşıyor, onu temizlemeye çalışırken kirpikler daha fazla yapışıyor. O kadar para verdim ben bunu bitireceğim diye inat ettim ama kabusum oldu resmen. Denemeden almayın kızlar...

13 mayıs 00:12

53. Muh-te-şem! Yıllardır ne kullanırsam kullanayım donup dolaştığım yer la volume de chanel oldu. Başlarda fazla ıslak olması cok hoşunuza gitmeyebilir, ancak bir kaç kullanımdan sonra o ıslaklık ortadan kalkıyor. En kısa ve seyrek kirpikleri bile muhteşem dolgun ve uzun gösteriyor. 

24 mart 15:38

52. İlk sürdüğüm andan beri aşk yaşadığımız maskara.

Plastik fırçaları normalde sevmem fakat bu maskarada beni çok etkilemedi. Kirpiklerim uzun, orta yoğunlukta ve hafif kıvrık. Normalde çoğu maskara ile takma kirpik etkisini yakalayabildiğimi belirtmek istiyorum. Ama en hızlı ve en mükemmel sonucu bu maskarada aldım. Kirpiklerimi tek tek tarayıp kıvırıyor ve uzatıyor. İkinci kata geçerken biraz hızlı olmakta fayda var onun dışında bir sıkıntısı yok fakat günlük makyaj için fazla geldiği için pek gerek duymuyorum. Kullandığım zaman çevremdeki insanlar hemen farkedip ne kullandığımı soruyor.

9 şubat 17:00

3

51. evet verdiği hacim muazzam,kirpikleri uzatması ve yapıştırmaması da artı yönleri ama waterproof olmasına rağmen kirpikleri kıvrık tutmada başarılı değil.kirpik kıvırıcımın o anki performansına göre aşk-nefret ilişkisi yaşıyorum.ayrıca sürdükten bir süre sonra dökülme yapıyor

20 kasım 2017 21:09 11 şubat 12:34


5

50. Waterproof olanını kullanıyorum. Kirpiklerim orta uzunlukta inanılmaz seyrek ve kıvrık. Bu maskaranın tek sevdiğim özelliği gözlerimi kesinlikle yakmaması oldu. Bunun dışında eh işte diyebileceğim özelliği ise kaç kat uygulanırsa uygulansın topaklanmıyor oluşu. Benim bir maskaradan beklentim, kirpiklerimi yelpaze gibi dışa doğru açması ve hacim vermesi. Bu maskaranın plastik fırçası maalesef dümdüz uzatıyor kirpiklerimi. Evet yoğun bir görüntü veriyor ama ben ok gibi dümdüz bakan kirpik görüntüsünü yakıştırmıyorum kendime. Dolayısıyla sadece yazın kullandım ve kışın gelmesiyle eski maskarama geri döndüm. 

Edit: hızlı kuruduğu için bir daha (gbkz: almayacağım)

3 kasım 2017 21:25 9 mart 12:08

49. Soylenilen hersey dogruymus.sayisiz maskara denedim ve en cok hacim veren maskara bu oldu.siyahligi ve kolay temizlenmeside ekstra artilarindan.fakat 6 ay olmadan kurudu.

2 eylül 2017 18:10

5

48. Yaz gelmesi ve deniz sezonunun açılmasıyla mevcut maskaramdan hacim verme anlamında çok çok memnun olmama rağmen akmalar yaşamaya başlamamla araştırma içine girdim. açık ara en övülen suya dayanıklı maskara le volume de chanel. Gel gelelim ben hiç ama hiç sevmedim. 

1. Çılgınlar gibi "dökülüyor"

2. bir gram uzatma yok. Hacim fena değil ama esteeden sonra bunun görüntüsü o kadar kötü geliyor ki( uzun fakat hacimsiz kirpiklerim var). Ilk defa bir maskara kirpiklerimi küt ve kısa gösterdi. 

3. Maalesef akıyor ve göz altıma o kadar aktı ki morarmış gibi görünmeye başladı. 

Beğendiğim tek yanı kızarıklık, kaşıntı ve ağırlık yapmaması

2 ağustos 2017 18:38