sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (70)
  • oylar (11)
  • medya (2)
  5

  70. Efsane ötesi bir maskara. Kirpikleri tek tek ayırma desen onda. Hacim verme desen onda. Tek kelimeyle mükemmel.

  9 temmuz 02:06 16 temmuz 12:08

  69. Çok uzun yıllar L'Oréal Voluminous Million Lashes kullandıktan sonra değişiklik yapmaya karar verip aldığı övgülerden dolayı Chanel'in bu rimeline geçiş yaptım. İlk tüpümü çok hevesle kullanıp ikincisini bile aldım hatta. Kirpiklere verdiği dolgunluk çok güzel ama akşama doğru bende de dökülme yapıyor. İlk tüpümde bu problemi gözardı ettim ama sanırım elimdeki bittikten sonra bir daha almayacağım.

  4 temmuz 00:19

  68. buradaki yorumların aklımı çelmesi sonucu hafta sonu bir adet edindiğim (gbkz: maskara).

  esasında, fiyatı cüzdanınıza ateşler salsa da, performansı ciddi anlamda başarılı. ürün ne kadar pahalıysa, memnuniyet de o oranda yüksek demek değil ancak (gbkz: le volume) bana tam olarak istediğimi verdi. şöyle ki, kirpikleri kalınlaştırıp uzatıyor ve bunu yaparken topak topak birikmiyor. aynı zamanda da takma kirpik gibi dikkat çekici durmuyor gözler ama bir şekilde hem doğal durup hem de yüksek performans sergileyebiliyor. dökme de yapmadı ki esas bunu önemsiyorum. benimki (gbkz: waterproof) olanı değil. ayrıca, yenisi de çıkmış bu rimelin fakat ben onu denemek istemedim.

  2 nisan 12:54

  67. Gözümde akma, sulanma, kaşıntı ve iritasyon yapmadı etkisi güzel ancak gün içinde minik minik dökülmeler yapıyor. Yapısı ıslak değil, orta karar demek yerinde olur. Ben bana mağazada hediye verilen mini boy testerını denedim.

  27 mart 22:19

  66. benim gibi kısa kirpikliler için bulunmaz bir nimet! favori rimellerim arasında. yalnız dikkat edilmesi gereken bir nokta var ki o da açıldıktan sonra 6 aylık bir kullanım ömrü. süslülerin buna dikkat etmesini isterim. ve diğer kullanıcıların da.

  13 mart 15:38

  65. Geçtiğimiz ay çıktığım yurtdışı seyahatinde dört gün boyunca o kadar para vermeye değer mi ki acaba diye deneyip deneyip almaktan vazgeçtiğim ancak Duty Free de artık kendime engel olamayarak aldığım, kirpiklerimi arşa çıkaran, sertleştirmeyen, akmayan-dökülmeyen muhteşem rimel. Elimdeki rimelleri bitirmek için uğraşıyorum ki sıra buna gelsin:)))

  23 ocak 10:47

  64. iki yıldır bitirip bitirip aldığım maskara. elimdeki bittikten sonra farklı bir şey denemek için almayacağım büyük ihtimalle ama bu güne kadar günlük hayatta benim için oldukça kullanışlı bir ürün oldu.

  oldukça alerjik gözlerimde hiçbir şekilde alerji, kaşıntı ya da kızarıklık yapmadı.

  sürümü kolay, hacim veren, siyahlığı yeterli, kirpiklerimi kaşlarıma kadar uzatan bir maskara.

  suya dayanıklı olmayanını kullanıyorum ve temizlenişi gayet kolay.

  kalıntı yapmıyor, topaklanmıyor.

  benim için iyi bir ürün. en son 135 liraya almıştım. şimdi ne kadardır bilemiyorum ama değeceği bir fiyat olduğunu düşünüyorum.

  6 ocak 18:20

  63. Bu ürünün kahve rengi suya dayanıklı olanı ile siyah rengi arasında bariz fark bulunmaktadır. Aynı performansı kesinlikle vermediğini ifade edebilirim. Sephora'da siyahını deneyerek ve beğenerek almaya karar verdim;ancak ellerinde kalmadığından ve günlük kullanımda kahverengi tercih ettiğimden ötürü kahverengi suya dayanıklı olanını edinmiştim. Normalde kirpiklerim kıvrık uzun uçları açık renktir. Kahverengi olanını ilk kullandığım zaman acaba yanlış maskarayı mı verdiler diye düşündüm. mağaza performansı ile alakası olmayan kirpiklerimi olduğundan daha kısa gösteren bir sonuçla karşılaştım. Hatta maskara kullanmasam kirpiklerim daha uzun görünüyor o derece diyebilirim. Zamanından önce kurudu, verdiğim parayı hak etmedi. O gün sephorada denediğim siyah maskarada kaşlarıma kadar uzayan kirpiklere ulaştıran görüntüsü aklıma ya da hayalime yer ettiğinden olsa gerek bir gün harvey nichols kanyonda ürün denerken şeytan dürttü satış görevlisinin maskarasını sordum. Cevap chaneldi. İlk deneyimimin hüsran olduğuna aldırmadan siyahını almak istedim.yine ellerinde suya dayanıklı olanı vardı. Aynı maskara, farkli renk, aynı sonuç: Hüsran. Suya dayanıklı olanının benim kirpiklerimle anlaşamadığını ikinci denemede net olarak anladığımı söyleyebilirim. Hem bu sefer göz altlarıma dökülme de yaptı.

  13 aralık 2018 20:55 13 aralık 2018 21:05

  62. çok övüldüğü için alıp denedim ama benim için bir mac in extreme dimension maskara değildir fiyat olarak her ikisi de pahalı ancak ben mac i kirpikleri dolgunlaştırma konusunda daha başarılı buluyorum

  13 aralık 2018 13:55

  61. bugüne kadar kirpiklerimle temas etmiş en güzel şey. bu maskara resmen efsunlu bence başka bir açıklaması olamaz. benim pek fazla kirpiğim yoktur ama sayesinde artık uzun hacimli kirpikli insanlara içimden ağlayarak bakmıyorum agahsha.

  kirpikleri alıp kaşa kadar uzatma (tamam), seyrek kirpikleri hacimli gösterme (tamam), kirpikleri kıvırıp tüm gün boyunca o halde tutma (e bu da tamam). bahsetmeme gerek var mı bilmiyorum ama kirpikleri yapıştırmıyor, asla topaklanmıyor, akmıyor, dökülmüyor... ee bir insan bir maskaradan daha ne isteyebilir ki? bundan sonra başka maskara almıyorum. yeni maskara deneme serüvenim burada bitmiştir. çünkü bittikçe bunu alacağım.

  13 aralık 2018 02:17