yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (40)
  • medya (5)

  40. La mat de chanel reklam makyajını elimdeki inglot mat farlarla yapmayı denedim. Birebir aynısı olmadı tabi ama benzetmeye çalışırkenki hali bile güzel oldu. Tam bir sonbahar makyajı. Bugün hava da kapalı. Güne uydu.

  ilgili medya:
  1
  9 eylül 2018 11:58

  39. "Beauty is not a matter of gender, it is a matter of style" (güzellik cinsiyet değil stil meselesidir) diyerek "Boy de Chanel" adı altında erkekler için makyaj koleksiyonu çıkarmış marka. Koleksiyonun adındaki "boy" kelimesinin cinsiyeti değil Gabrielle Chanel'in aşkı Boy Capel'i temsil ettiği belirtilmiş.

  Koleksiyonda bulunan fondöten, kaş kalemi ve mat dudak balmı gibi ürünler 1 Eylül'de önce Güney Kore'de, 2019 Ocak ayından itibaren de tüm dünyada satışa sunulacakmış.

  ilgili medya:
  2
  29 ağustos 2018 10:02

  38. benim için sadece parfümleri ikonik olan moda markası.

  kıyafetleri eskiden ikonik olabilir ama şu an sıradışı bir şey görmüyorum.

  parfüm harici kozmetiği de abartı bence. sırf marka diye piyasaya sürülen ucuz üretimler.

  14 ağustos 2018 13:40

  37. bir moda devi.

  parfümleriyse kesinlikle imza niteliğindedir; asil, kadınsı ve buram buram kalite kokar. ne zaman (gbkz: chanel) dışında bir parfüm denesem, hep sonunda ona dönerim.

  chanel parfüm yolculuğuma, (gbkz: allure) ile üniversite dönemlerinde başladım. benim için vazgeçilmez bir koku oldu. kimi arkadaşlarım aşırı kadınsı, tam 40 yaş üstü parfümü deseler de ben severek kullandım, hala kullanıyorum. 

  sonra (gbkz: no:5) geldi. bu parfümü anlatmaya gerek yok (gbkz: marilyn monroe) güzel ifade etmiş zamanında.1952 yılında Lifemagazine'e "bazıları 'gece uyurken ne giyiyorsun?' diye soruyor. Pijama mı gecelik mi giydiğimi merak ediyorlar. Nasıl cevap vereceğimi bilemiyorum. Sonra gerçek cevabın en kolay yol olduğunu hatırlayıp 'Chanel No.5 ile uyuyorum' diyorum. Çünkü öyle yapıyorum." demiş.

  fakat belirtmekte yarar var, ilk sıktıktan hemen sonra kokladığınızda aşırı ağır gelebilir. zamanla kendini belli eden bir parfüm.

  en son (gbkz: chance) denedim. tam bir yaz parfümü. temiz temiz kokan, insana enerji veren, ne zaman sıksam hep parfüm soruları aldığım, harika bir koku.

  özetle, (gbkz: chanel) beni parfüm konusunda şimdiye kadar hiç yanıltmadı. 

  13 ağustos 2018 15:24

  36. Fashion tv’de chanel gecesi var. Sanırım reklam çekerken “insanlar anlamasın” diye özellikle çabalıyorlar. Az önce boş bir depoda önce kristal avize düşüp kırıldı, sonra kristen stewart boş boş koştu. (Gabrielle bag ad diye geçiyor adı) 

  Sanatla ve modayla ve çantayla ne alakası var, benim bu işlere hiç kafam basmıyor. 

  6 temmuz 2018 23:07

  35. gerek mecaz gerek gercek anlamda houture couture'de geçen hafta görücüye çıkan show'u ile çuvallayan moda evi. çuval demişken 45 derece sıcağın altında çuvalı andıran kumaşlarla yürütülen bazı mankenlerin aşırı sicaktan bayıldığı da iddialar arasında. Hatta canlı izleyenlerin çektiği fotoğraflarin zorla silindiği bir diger iddia. sıradan daha önce yapılmış hiçbir numarası olmayan pahalı giysiler oldukça renksiz ve bogucu. 100e yakın parça arasında 10 tane dise dokunur parça çıkaramayan moda evi tıpkı versace gibi bu yılın en vasatlarından.

  5 temmuz 2018 20:10

  34. (no: 287877) bu yoruma o kadar katılıyorum ki. 15 yıllık parfümüm olan chanel chance'i 2015'te her zamanki gibi yeniledim. adım gibi eminim ki bu koku eskisi gibi değil. katiyen aynı kalıcılıkta değil ve baskın notaları birebir eskisi gibi değil. nüans olsa da fark var. 

  tanım: maskarası ve parfümüne hayran olduğum, aksesuarlarını çok elegant bulduğum marka. 

  5 mayıs 2018 23:28 7 mayıs 2018 10:30

  33. Kıyafet ve çanta konusunda benim gözümde her zaman 50 yaş üstü sosyetik teyze markasıdır. Gerek fiyatlar gerek tasarımlar hep öyle. Klasik parfümleri bile öyle. Gençler için tabii ki bir sürü koleksiyonu/ürünü var ama klasik Chanel son derece yaşlı ve spesifik bir kitleyi hedef alan bir marka. 

  Edit: vay anasini ne çok süslü varmış chanel’in zengin kocakarı markası olduğunu düşünen. :)) Kral çıplak demiş gibi oldum valla :) 

  5 mayıs 2018 09:20 5 mayıs 2018 22:18

  32. Sadece tisse venitien adli far paletine sahip oldugum marka. Pigmentasyonu cok iyi fakat gramaji muadillerinin yarisi resmen. Bu serideki renk kombinasyonlarinin hepsi de birbirinden basarili bence. Gonul isterdi ki bir de cantam ceketim olsun, kader.

  5 kasım 2017 23:11

  31. sonbahar makyaj koleksiyonunu yine bilimum lifestayl bloggerımsılara yağdırmış olan marka. "sürekli kırmızı oje sürüyorum ama yollamışlar" tarzı paylaşım yapsak bize de gönderilir mi acaba? swh

  25 ağustos 2017 15:27