sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (50)
 • medya (3)

50. hiç kullanmadığım,bu dövizle muhtemelen de kullanamayacağım marka.kadının yaptığı makyaja renklere bayılıyorum.Elif Aksu zaten güzel bir kız ama kızı meleğe çevirdi,nude makyaj nasıl yapılır bu kadından öğrenilir diyebilirim.ama tabi kendi ürünleriyle yapıyor makyajı,her makyajı öyle mi olur bilinmez.sağlıklı,parlak ten,nude dudaklar,smokey gözler,ama abartısız,çok şık ambalajları var bir de.rujlar beni büyülüyor.

16 ekim 2018 09:16 16 ekim 2018 09:32

49. üniversiteyi bitirip işe girdikten sonra maaşımın önemli bir kısmını feda ederek matte revolution serisinden very victoria rujunu aldım. bu kadar para verdikten sonra günlük kullanabileceğim banko bir renk olsun istemiştim. normalde o gün kullandığım ruju çantama atarım ve yiyip içtikçe yenilerim. bu rujda asla böyle bir şeye ihtiyaç kalmıyor, resmen 11 saat kaldı dudağımda. hatta öncesinde deli gibi kuru dudaklarımı doğru düzgün nemlendirmeme bile gerek kalmadı. yani “worth the hype” diyorum efendim...

15 ekim 2018 23:50

48. çok başarılı bir makyaj artisti olmasının yanı sıra ben kendisinin mimiklerine, hareketlerine tahammül edemiyorum. ekran başındayken gerçekten geriliyorum. kendi ürünlerini tanıtırken kullandığı abartılı sıfatlar, gözlerini kocaman kocaman açması, histerik tavırları ve yüzlerce defa yazıldığı üzere iki lafından birinin darlings olması irrite edici olsa da kendisinin yaptığı çoğu iş kusursuz. ancak çoğu modeli makyaja dahi ihtiyaç duymuyor, biraz daha problemli cilt tiplerinde makyaj yapmasının ürünlerini tanıtması açısından daha başarılı olacağını düşünüyorum. bir high-end ürün tercih edecek olsam kendisinin ürünlerini gönül rahatlığıyla kullanabilirim.

10 eylül 2018 08:50

47. Pillow talk rujundan sonra, pillow talk farları da wish listime doğrudan giriş yaptı... üstte bir süslünün de dediği gibi yeni pillow talk allık benim de pek ilgimi çekmedi yalnız

9 eylül 2018 20:00

46. pillow talk serisini genişleterek daha önceki dudak kalemi ve ruj ürünlerine bu sefer de 4lü far paleti ve allık eklemiş. Ben far paletini beğendim ancak allık çok ilgimi çekmedi. Mart ayında 2 adet far paleti almayı planlıyorum bu markadan, aklımda "golden goddess" ve "vintage vamp" var açıkçası, ancak mağazada gerçek duruşunu görürsem seçeneklerden biri de pillow talk olabilir.

wayne goss paleti yorumlarken gelin makyajları için ideal demiş, gerçekten de önümüzdeki yaz nikahımda kullanmak için dahi alabilirim. zaten nikah için diğer alternatifim de ct krem farlardan marie antoinette.

9 eylül 2018 18:03 9 eylül 2018 18:11

45. Yaptığı makyajlar için mi yoksa aksanı için mi izliyorum bilmiyorum. Ama kendisi izlemeyi seviyorum.

On lafından dokuzu (gbkz: Darlings ). Darling demediği zamanlarda ise ölümüne ürünlerini övüyor. Şu an en iyi mualar arasında gösteriliyor ve gerçekten yaptığı makyajlar çok çok beğeniyorum.

Bir de bu kadın asla fırça kullanmıyor. Her işini eliyle görüyor.

9 haziran 2018 02:03

44. Hemen hemen herkesin annesinin çevresinde insanlara "aşkım tatlım canım" diye seslenen samimiyetsiz bir arkadaşı vardır, bu kadın bana onları anımsatıyor işte. Darling aşağı darling yukarı, tüm videolarında zaten doğuştan aşırı güzel kadınları kullanır. Mature makyajlarındaki orta yaşlı kadınlar bile benden genç gözüküyorlar (gizlinot: Swh). Çok samimiyetsiz geliyor kişiliği ama gel gör ki yaptığı makyajların her biri ayrı efsanevi güzellikte.

23 şubat 2018 20:33

43. kendi markasından sadece "pillowtalk" isimli rujuna sahibim ve biticek diye korkudan pek süremiyorum. rengi ve yapısı çok güzel. keşke ülkemizde de olsa alsak diyemeyeceğim çünkü aşırı pahalı olur kesin. 

22 aralık 2017 14:57

42. Kim ne derse desin bana gore rujlarinin yapisi cok iyi bond girl, pillow talk ve walk of shame i kullandim trde olsa sanirim tum matte revolution koleksiyonuna yururdum diye dusunuyorum :)

22 aralık 2017 01:52

41. Filmstar bronze and glow seti ile tanıştığım marka. Yök gibi görünüyor ancak sağlıklı ve güzel bir görünüm veriyor cilde. Hiç makyaj yapmadığım günlerde bile sadece bronzer ve hafif bir allık ile iyi bir dorunum veriyor.

Geçen hafta pillow talk rujunu da aldım. Bitişi çok güzel kurutmuyor, rengi çok doğal, kalıcılığı mükemmel.

Maskarasını da en kısa sürede edinmeyi düşünüyorum

20 ekim 2017 12:02