yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (78)
  • medya (47)

  78. Başarılı, mutlu, zengin ve ünlü instagram erbabı.

  profiline girince good vibes only zehirlenmesine yakalanıyorsunuz. Para, para, daha çok para, daha çok tüket, daha çok marka, daha çok işbirliği... bağcılar apaçisi görse burun kıvıracak insanlar kocasına methiyeler düzüyor bakın bu bir dramdır. Bebekleri de dümdüz bildiğin sarışın bebek. Bütün avrupa'da yığınla benzerinden var. tatlı bütün bebekler gibi. Bu kadını The blonde salad zamanlarında keşfetmiş ve bayılmıştım. Tarzı çok orijinaldi, Kombinleri çok güzeldi. Pahalıyı ucuzu karıştırır kombin eylerdi çok da yakıştırırdı kendisine. şu an tarz marz yok bam bama evrildi. Aha bu tam chiara ferragni stili diyebileceğimiz bir şey yok mesela. Ne pahalıysa alıp geçiriyor üstüne. Başıma bir şey gelmeyecekse gelinliklerini de hiç beğenmemiştim demek istiyorum. Resmen kadını ite kaka dünyaca ünlü yaptılar.

  11 nisan 21:40 11 nisan 21:58

  77. eskiden asla hikayelerini seyredemezken şimdi özellikle akşama biriktirip fedez ve kendisininkileri toptan izliyorum ve mutlu ediyor iki kelime italyancamla bir de:) , fedezle olan ilişkileri bence çok tatlı, doğal, komplekssiz, bebekleri hele müthiş, corona günlerinin pozitifleri oldular vallahi.

  11 nisan 14:47

  76. Karantina dönemindeki postlarıyla beni mutlu eden ünlümsü.

  Eskiden Chiara'yi sevmezdim fakat su corona döneminde hem farkındalık yaratması hem de bir şekilde evde ailecek eğlenebilmesi çok hoşuma gitti. Eskiden asiri itici gelen fedez bile Bir anda tatlı gelmeye başladı. Ilginctir.

  Mutlu bir aile, kalp.

  11 nisan 13:36


  75. kaşını, gözünü, saçını, başını, vücudunu ve bilimum her fiziksel özelliğini beğendiğim kadın. bence ortalamanın çok üstünde güzelliğe sahip, bunun da ekmeğini yediğini düşünüyorum. dünyaya bidaha gelsem chiara olmak isterdim herhalde. bebeği de çok güzel allah uzun ömür versin ama sürekli paylaşmasını hiç uygun bulmuyorum.

  10 nisan 23:45

  74. bebegine bayiliyorum, cok bicir cok tatlis bir bebek. yalniz ne zaman denk gelip profiline baksam chiara'nin sürekli icinde oldugu 'fedez and I did the most beatiful baby ever' tripleri sacma, gereksiz. yav he he bi senin bebegin tatli, zaten pazarliyosun onu da pazarlayabilecegin kadar.

  10 nisan 22:41

  73. Bu hanimefendinin bebeği, hayatimda gördugum en en en güzel bebek olabilir. Hatta dünyanin en guzel bebeklerinden biri olabilir. Benim gibi çocuk sevmeyen birinin bile icini eritiyor o minnoş. Neyse nazar etmeyelim. Masallah leoncinoma.

  12 ağustos 2019 08:38

  72. 2009'dan beri takip ettiğim blogger. kendisini çok severim. onun gelişimini, olgunlaşmasını, büyümesini görmekten hoşlanıyorum. hayata bakış açısı, çalışkanlığı, kendini ve ailesini olduğu gibi paylaşması hoşuma gidiyor. tabii ki hayata 1-0 önde başlayan biri, daha çocukken dünyayı gezmeye başlamış annesi sayesinde. ama the blonde salad sonrası artık kendi ayakları üstünde duran hatta kendi sektörünü yaratan bir iş kadını olmayı da başarmış, aileden gelenle yetinmemiş yani. hatta ve hatta ailesinin de ünlenmesini sağlayarak tbs'i bir aile şirketi haline çevirdi son yıllarda. kendisini bir moda tasarımcısı olarak görmüyorum. dizayn ettiği, ikonikleşen amblemini hazır tekstil ürünlerine monte ederek moda tasarımcısı olunmuyor. onun işi 'bence' ayaklı reklam panosu olmak. dünya devi markalarla işbirliği yapıp en yeni ürünlerini tüm dünyaya tanıtmayı çok iyi beceriyor. hem de pek zahmete girmeden, kendi evinde ya da tatildeyken bile yapabiliyor bunu. evlilik ve çocukla birlikte güvenilirliğini de artırdı zaten, kitlesi inanılmaz büyüdü bu sayede.

  özetlemek gerekirse yaşam tarzını işe dönüştürebilen, işini aşk ve heyecanla yaparken ailesini, arkadaşlarını da ihmal etmeyen, herkesin güzel andığı güzide bir kadındır benim gözümde.

  19 haziran 2019 21:56


  71. Çocuğuna doğduğundan beri nefes aldırmayan instagram fenomeni.O çocuk kamera dışında birşey görmedi,bi rahat bırak chiara.Ama güzel kadın,fedezi de çok begeniyorum.Çok çekici bir havası var

  15 haziran 2019 16:19

  70. Bebeği aşırı tatlı arada sadece bebeğine bakıyorum. Fakat kocası fedez de eşinin üstünden geçinen hiç bir iş yapmayan tipi var. Tabi öyle değil İtalya da pop star galiba ama ikisi bence aşırı eğreti duruyor, bir türlü yakışmıyorlar. Bir önceki ile çok yakışıyordu. En ünlü blogger olsa da kendine has bir moda anlayışı, tarzı yok geliyor bana. Çok karışık giyim tarzı. Bundan dolayı moda ikonu değil. Ama bir konu da tebrik etmek lazım o da çalışma azmi çok çalışkan bir hanımefendi.

  15 haziran 2019 02:39

  69. kendisinin ve kocasının storylerinin özeti: bebekleri leo bir şeyler yaparken 'bravo amoreeee bravo bravissimo'

  30 mayıs 2019 23:12