yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (78)
  • medya (3)

  78. seveni çok seviyor sevmeyeni çok fena gömüyor. hayatımda hiç çıkmadığım bir kilodayım ve vücut ölçülerim artık beni rahatsız ediyor, bir kaç kötü yorumdan sonra başka bir kanal bakayım derken birinin "diyetle de o kadar inceliyor." demesi üzerine chole'nin egzersizlerini yapmaya karar verdim. çünkü 1 aydır diyetteyim ve hiçbir sonuç alamıyorum.

  2 haftalık abs videosuna başlayacağım, bitiminde ölçülerimi güncellerim.

  Göğüs: 96

  Bel: 85 (Baş belam)

  Kalça: 99

  Bacak: 53

  Kol:27

  20 şubat 18:42

  77. Akın saatçi'nin karın videosunu incelediği bir videosunu (link: https://youtu.be/FhAmB8eJFyw Buraya) bırakıyorum.

  Bu kadının videolarını Neden verimli bulmadığımi ve sevmediğimi anladım sayesinde çok aydınlatıcı bir video olmuş.

  23 ocak 11:39

  76. 2 haftalık programını yapmaya başladım. Bugün 3. Günün videolarini bitirdim. Karnımda biraz düzleşme dışında hiçbir değişiklik yok tabii ki. 2 haftada mucizevi bir değişim olacağını sanmıyorum ama vücudumda biraz toparlanma ve şekillenme bekliyorum. 2 haftalık programını bitirdikten sonra başka bir programına başlamayı düşünüyorum.

  Ben tam zamanlı çalışıyorum ve yüksek lisans yapıyorum. Dolayısıyla benim için önemli olan 20 25 dakikalık bir videoyla tüm vücudu çalıştırabilmek. Çünkü zaman problemim var. Şimdilik chloenin videoları zamanımı almıyor ve tüm vucüdu çalıştırıyor gibi. O yüzden chloeye devam.

  17 ocak 16:27


  75. Ben 8 aylık hareketsizliğin üzerine slim thigh challenge yaptım ve sonuç oldukça tatmin ediciydi. Challenge sonucunda kaslarım güçlendi (yatağımı toplarken bile zorlanıyordum, eklem ağrılarım vardı geçti vs vs), tüm vücudumda toparlanma ve şekillenme oldu. Ek olarak birkaç cm inceldim ama bunda 3 kilo vermemin etkisi var diye düşünüyorum çünkü bu süreçte büyük orande temiz beslendim. Bu şekilde beslenmeseydim şişliklerim gitmezdi bence; bu hareketler de tek başına birkaç cm inceltemezdi. beslenme kesinlikle yüzde 60-70 etkiliyor. Bir ara da summer shredding challenge 2019 denedim ama onu devam ettiremedim yine de çok etkisini gördüm acayip kalori yakıyor.

  17 ocak 12:02

  74. 14 günlük programını tamı tamına yaptım sonuç sıfır. Ölçülerimde kilomda hiç bir değişiklik olmadı.

  17 ocak 11:23 17 ocak 11:23

  73. hourglass challengeını sadece 13 gün yapmama rağmen belim 2 cm inceldi. kalçada sayısal bir değişim olmadı fakat sıkılaştı ve biraz şekillendi. bugün get peachy challengeının 3. gününü bitirdim. finale ulaşırsam değişimi editleyeceğim.

  14 ocak:  

  __________

   bel: 61

   kalça: 90.5

   sağ üst kol: 25

   sol üst kol: 25

   sağ üst bacak: 50

   sol üst bacak: 50 

  17 ocak 01:15 17 ocak 14:46

  72. Yazılan çoğu yoruma katılıyorum ben de. chloe uzun süre yapılacak biri değil, spora ara vermiş ya da başlamak isteyen insanları challenge'lar ile gaza getiriyor. bir challenge sonrası başka rutinler ile devam etmek gerekiyor. biraz sıkıcı gerçekten videoları ve daha önce de belirtmiştim yaparken çok zorlanıyormuş gibi bir havası var. madfit ve pamela reif mesela o kadar rahat yapıyorlar ki hareketleri çok basitmiş gibi geliyor insana ama yaparken anlıyorsunuz olmadığını. madfit bana çok güven veriyor mesela ama spora ara verdikten sonra ona başlayınca çok zor geliyor bazı hareketleri. chloe spor geçmişi olanlar için çok çabuk adapte olabileceğiniz hareketler yapıyor bir de, o açıdan kendinizi alıştırmanız için çok iyi bir tercih. tabii ki çoğu videonun ve etkisinin şişirme olduğunu düşünüyorum, farklı ve kendi yaratmış olduğu bir sistemi, hareketleri yok çünkü. çok sık challenge paylaşması, videoların hepsini sitesinde sade şekilde vermesi gibi etkenler bence bu popülaritesini sağladı.

  Bugün de son challenge'ına başlıyorum, 28 günlük. yılbaşı sonrası biraz toparlanmaya ihtiyacım var. mayıs ayında 2 haftalık programını yapmıştık arkadaşımla ve güzel etkileri olmuştu. bu 28 günlük programı bitirebilirsem tekrar yorumlarımı güncellerim.

  güncelleme: çok hamlamışım ve son challenge çok zor geldi, devam ettiremedim :( chloe'ye ilk başladığım slim thigh challenge'a geri döndüm, videoları diğer challenge'larına göre daha kolay, şimdilik devam.

  12 ocak 19:24 9 şubat 16:58


  71. Benim hamlamış halimle rahatlıkla yaptığım bacak hareketlerini kendisinin niye yüzü şekilden şekle girerek bacağını tutarak yaptığını anlayamadığım YouTuber

  15 aralık 2020 12:32

  70. 2 seneye yakın spor yapıyorum araya bazı şeyler girip birkaç ay bıraktığım da oldu. Vücudum hareketlere alışık. Her neyse, 2 week shred programına başladım 12 gün önce son 2 egzersiz günüm kaldı. Bilmiyorum bu kadın bende işe yaramadı galiba. Karnım kaslı olsun istiyorum pek olmadı. Kilom 46-47 arası belim 61cm. Bu 12 günde hiçbir eksilme olmamış çok şaşırdım. İşe yarıyor gibi hissettim ama yok. İnce bel takıntım yoktur öyle ama benim bu kadını yaptığımı duyan arkadaşlarım kopacaksın artık demişlerdi. Çok önce ve sonrası video izleyince benim de herhalde 57 cm olur sandım ama kalmış öyle. Yediklerime aman aman dikkat etmedim ama bu süreçte kıtlıktan çıkmış gibi de yemedim. Çok kötülemek istemiyorum ama bu kadını iki tane fitness eğitmeni olan arkadaşım yapmamamı önermişti. Kısa süreliğine olan kaslar çabuk gidici dediler. Bence olsaydı da gidecekti çünkü hep devam etmek gerekiyor. Arka arkaya durmadan yaptım iki veya üç kez ara verdim. Bir de sıkıldım her gün aynı video vs dayanmaya çalıştım hala da bitmedi ama son iki günde de 2-3 cm'lik fark olacağını sanmıyorum. Çok az kaslarda belirginlik var ama o da spor yaptığının hemen ardında. Bilmiyorum her şeyi de yaptım. Neyse pamela reif deneyeyim belki o yardımcı olur. 

  14 aralık 2020 23:09

  69. videolarını yaparken bana tepiniyormuşum hissiyatı veren ve sürekli tekrara düşen youtuber. challenge'ları insanları spora adım atlamak için gazlıyor kabul ama kimse ikincisine başlayamıyor çünkü çok yoğun ve aynı kas grubuna yönelik antrenmanlar olduğu için tekrar bu sürece girmek külfetli geliyor. youtuberlara bakarsanız herkes 14 günlük karın antremanı videosu çekiyor ve şok oluyorlar. iyi de 14 gün boyunca karnını çalıştırmış hipertrofiye uğratmışsın tabii ki belli olacak, asıl önemli olan bundan sonrası. challenge bitti ee şimdi ne olacak o görüntü kaç gün kalacak sanki. bu sefer de 20 gün bilmem hangi bölgeye yoğunlaşmış programa başlayalım deseler yine hiç dengeli ve sürdürülebilir değil bence. onun dışında yukarıda okuduğum birkaç gönderiye istinaden ben de hareketleri düzgün yapamadığını düşünüyorum ve bu da benim motivasyonumu kırıyor. bu camianın en profesyoneli pamela reif bence.

  6 aralık 2020 14:04