yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (85)
  • medya (0)

  85. Köpeği fıstık'ın akıbetini merak eden takipçilerine yakın zamanda verdiği cevap:

  "En büyük hayalim birlikte büyümeleriydi ancak fıstık leshmania diye bir hastalığa yakalandı. yurtdışından ilaçlar getirdik ama maalesef paraziti tam olarak atamadı. Kimseye vermiş değilim, özel olarak pansiyonda kalıyor (kapalı bir alanda değil tabiiki)."

  birlikte büyütme konusundaki samimiyetine inanmakla birlikte (hamileyken anne, bebek, köpek paylaşımları sıkça yapıyordu), bebeği yeni doğduğu zamanlarda fıstık'ın bebekten pek hoşlanmadığını ilgisiz davrandığını ima eden paylaşımları vardı. sonra sessiz sedasız fıstık ortadan yok oldu. 2. bir evladı gibi sevdiği fıstık'ın hastalığından ve artık birlikte yaşamamalarından ötürü duyduğu üzüntüyü takipçilerine yansıtmadı. işin detayı ile ilgili kimse şu doğru ya da bu yanlış diyemez ama ben bu kadının köpeğini çok çok sevdiğine ve hayvansever biri olduğuna canı gönülden inanıyorum. en azından kendisini uzun süre takip etmiş biri olarak bu duyguyu fazlasıyla ondan aldım.

  2 aralık 2020 07:49 2 aralık 2020 08:05

  84. yıllardır baktığı köpeği Fıstık'a çocuk olduktan sonra ne olduğunu merak ettiğim influencer. Birden yok oldu hayvancağız, umarım düşündüğüm olmamıştır...

  1 aralık 2020 09:14

  83. Sebepsizce seviyorum bu kadını. Her soruma çok nazikçe cevap vermiştir şu ana kadar. Çocuğuyla da alakalı bir insan olduğunu düşünüyorum. Fıstık da bir süreliğine yokmuş. Nerde acaba :)

  18 nisan 2020 11:21


  82. Çektiği storylerin hepsinde çocuk inatla annesine bir şeyler soruyor ama annesi "evet aşkım, hı hı aşkım" gibi çocuğun yüzüne bile bakmadan başından savarcasına yanıtlar veriyor. Sanki sırf yaşı geldiği için yapmış çocuğu gibi, sesi de bir o kadar ruhsuz çocuğu ile konuşurken. 

  17 nisan 2020 00:27

  81. analığını, insanlığını, şahsiyetini bilmem. bir süre sonra sadece kendi fotoğraflarını paylaşan ve reklamdan başka bir şeyle uğraşmayan bütün bloger tayfasını takipten çıkardığım gibi kendisini de anfarov etmiştim. hoş hatun. ama merak ettiğim bir şey var. ojemrujumrimelimle kankeytoydu bunlar şimdi niye değiller? bilen anlatsın nolur sadhajskdaks

  4 nisan 2019 21:01

  80. Bebek sahibi olduktan sonra köpeği fıstığı öyle bir boşverdi ki sanki hiç olmamış gibi davranıyor.yazık üzülüyorum köpeğe o kadar ilgiden sonra bi anda böyle olunca ne hissetmiştir

  20 haziran 2018 14:04 20 haziran 2018 14:05

  79. blogger olarak sevdiğim yeni anne olmuş, kuaföre gitmesi bazılarımıza dert olmuş kişi.

  arkadaşlar yazmayayım dedim de kadının nereye gittiğinden, bebeğine kime bıraktığından, bebeğini nasıl doyurduğundan, neyle beslediğinden bize ne? sana ne? bana ne? gören de çocuğu tek başına eve kitleyip kendini sokaklara vurdu zanneder kadını.

  18 ocak 2018 13:47


  78. Bebeğini sağlıkla mutlulukla büyütsün insallah.

  Ne mutlu ona ki böyle güzel bir arkadaşlık ve dostluk sahibi olmuş. Neslihan sen ne yüce ve güzel yürekli bir insansın.. Seni çok takdir ettim. Aranızda kim yeni doğum yapmış bir arkadaşınıza, "bebeğine sabaha kadar ben bakarım sen uyu" diyebilir? Hadi der belki de, ama kaçınız bunu gerçekleştirebilir? Anneyle nöbetleşe kalkıp bir bebeğe her gece bakabilmek bile ..t ister. Bunu bir gece yapabilen ertesi gün kaçar...

  Kimsenin anneliğini eleştirme hakkına sahip değiliz. Bir anne herzaman çocuğu için en iyisini bilir. Çıkmış bir nefes almış, bunu yapabilmiş.. Ne mutlu.. Ben görünce çok memnun oldum açıkcası.. Çünkü anne daraldıkça bebek/çocuk huysuzlaşır, anne ne kadar mutlu ise bebek/çocuk o kadar sakin ve mutlu olur.

  Ben bebeğime kendim bakmak zorunda kaldım ve bebeğim bazı sağlık sorunlarından dolayı oldukça zor bir dönem atlattı. 3 yıl boyunca bir gecede TOPLAM 2 saat uyuyabildim. Ve normal olarak lohusa depresyonunun dibine vurdum. Maalesef bana böyle nefes aldırabilecek kimse olmadı. Keşke olsaydı.. Aferin kız Neslihan.. Yaptığın çok çok çok büyük bir iyilik. Insallah lohusa depresyonuna girmeden atlatsın bu dönemi Busi.

  Zaman zaman benim anneliğimi de eleştirenler oluyor. Onlara sadece gülümseyerek "insallah sizler de bir gün anneliği yaşarsınız diyorum". Sadece yaşadıklarında anlayacaklar çünkü.. Eğer anlamazlarsa zaten onlara da yazık, çocuklarına da..

  Şimdi bunları yazdığım için bana da bir sürü eleştiri gelecek. Peşin peşin söyleyeyim kendilerini tanımam, sadece IG den takip ediyorum. Buraya düşündüklerimi ve hissettiklerimi yazıyorum. Kesin kendileri yazdırmıştır diye de çamur atmayın, öyle birşey de yok. Ben sadece bir yenidoğana bakmanın bütün zorluklarını tek başına yaşamış ve kafayı sıyırtmış bir anneyim.

  Ve Allah hepimize böyle arkadaşlar, dostlar versin.

  18 ocak 2018 12:54

  77. çookk uzun zamandır takip ettiğim bi çoğu gibi aylaynır (gizlinot: bilerek böyle yazıyorum eyeliner yazamayan bir tayfa var ve koli koli ürün peşindedir nefretliğimdir kendileri) çekebilen takma kirpik konusunda çok videosunu seyredip yaptığım hataları gördüğüm biridir.

  gelelim annecik olmasına. bebeğini dostlarına bırakır bırakmaz kime ne, neye ne kimin umurunda. kadın annede oldu kendisinede baktı helal olsun etrafında öyle güzel dostları varki kendi camiasından, ona depresyonu yaşatmıyorlar. git kendini topla diyorlar. kusura bakmayın bunu annelerimiz bile yapmaz. hangi anne bebeğin, torununun ilk doğduğu günden itibaren gecesini gündüzüne katar bakar torununa, veya şöyle sorsam kaç tane anne torununa bunu yapar gelinine veya kızına bu kadar destek olur. 1 hafta durur sonra ay ben yoruldum der çeker gider. benim etrafımda doğum yapan annelerin neredeyse hepsi daha 1.hafta bile dolmadan tek başlarına kaldılar. çünkü artık herkes anneler babaanneler dahil gelim iki pış pış yapim iki eleştirim aman böylemi yapılır diye, çekim gidim modunda kimse kusura bakmasın, istisnalar varsada kaideyi bozabilecek çoğunlukta değiller.

  burada kimi eleştiriyoruz veya neyi eleştiriyoruz maşallah sağlıkla büyütsün demek yerine, ayyy kuaföre gitmiş tü kötü terbiyesize bak utanmadan kendine bakıyor deme büyüklüğüne kimse kimsede sahip değil. ne ona ne bir başkasına. medya önündeyse sosyal medya önündeyse bu kadar ağır eleştirme hakkına sahip değiliz.

  onu eleştirenler veya tü kötüsün sen anne diilsin anne bırakamaz vs diyenler acaba kendileri olaki hasta oldu depresyona girdi bişey oldu bırakabilecek etrafında kaç kişi vardır çocuğunu?

  o kadın bebeğini gayet güzel bir ortamda büyütüyor ve bana göre instamom hesapları arasında en yapmacıksız olarak büyüyecek bebek o olur. çünkü kişinin öncesini zaten biliyoruz.

  17 ocak 2018 18:36

  76. Kimi insanlar bir şekilde kötülükten haz alıyorlar. Bazilariniz bilmiyor ama lohusalik depresyonu diye bir kavram var literatürde. Anne mutsuzsa emin olun bebek mutsuz oluyor. Depresyondaki bir annenin cocuguna cok mu fayda edeceğini zannediyorsunuz? Saçını boyatmaya gittiyse ne olmus, cinayet islemedi ya.

  Bebegini birakip cikamazmis disari. Cikma senin kararin. Ama sen baskasinin hayatina mudahale etme hakkini nereden buluyorsun? Nerden geliyor bu ozguven? Mahalledeki her seye karisan kadin tipinin instagram muadili misin? Etrafımız bir suru herbokologla doldu... nasil sakinacagiz bilemiyorum

  17 ocak 2018 11:34