girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (22)
  • medya (0)

22. Film başlamadan neredeyse yarım saat süren reklamları, aldığı ücrete rağmen tuvaletleri rezalet ötesi pis olan yer.özellikle son seanslarda kapıdan bile giremiyorum, Armada, gordion cinemaximumlarda öyle en azından.Ayrıca fiyat politikasını anlayamadığım yer. Aynı filmin aynı gün aynı seansı armada cinemaximum da hem öğrenci hem tam 12 lira.gordion cinemaximum da ise öğrenci 16.50 tam 18 lira. 3-4 durak daha fazla gider armada da izlerim filmimi

Düzenleme: yanlış avm adı yazmışım (gizlinot: Swh)

31 mayıs 20:14 31 mayıs 20:43

21. Bir daha gişesinden bilet almamaya yemin ettiğim sinema kuruluşu.

dün 3 kadın arkadaşımla birlikte cinemaximum’da 50 shades izlemeye gittik, çünkü (gbkz: jamie dornan). gişede sıra bize geldiğinde öğrenci kartımı, mars cinema club kartımı ve kredi kartımı uzattım direkt. 19,25₺ Dedi kadın. “Pardon, ne 19,25” dedim. olay şu, artık menüleri de bilete dahil ediyorlarmış. Ben menü falan istemiyorum dedim, saat olmuş gece 12. kaldı ki direkt yemek istemiyor da olabilirim. “menüsüz bilet fiyatında sadece 1,25 lira oynama yapılıyor” Dedi. “Yuh öğrenci biletini 18 liraya mı satıyorsunuz, internet sitenizde 13,5 görünüyor?” Dedim, o internet indirimi Dedi. valla arkadaşlarım çok izlemek istemeselerdi gider bir Cafeye oturur, belki 30-40 lira verirdim ama o kadar koymazdı yani. Talep etmediğin ürünü zorla satmak bu. O fahiş fiyatlı menülere ne kadar talep yoksa artık, resmen bilete kakalamışlar. 

ille de cinemaximum’da izleyeceğim diyorsanız bile, biletinizi sakın gişeden almayın.

diğer şikayetim reklamlar. Film bilette yazan başlama saatinden tam 28 dakika sonra başladı. ve bunun sadece 3 tanesi film fragmanıydı, fragmanlar da 1 dakikadan uzun sürmez genelde. 25 dakika reklam izledik. Sevgililer günü geldiği için sevgilisi kendisini Paris’e götürmüyor diye sinirlenen kadın, sevgilisi kendisine tek taş alamazsa kendisini bok gibi hissedecek kadın, en ucuz düğün alışverişini yapabileceğiniz tabak çanak firmaları, en Güzel balayı şu otelde yapılır... film araya girdi, ara bitti film başlayacak sanıyoruz yine reklam başladı 5 dakika. akıllı insan işi değil yemin ederim. 

Bir diğer şikayetim de, +18 ibareli bir film olan, dildolar, vibratörler, kelepçeler gördüğümüz, erkeğin meme emdiğini izlediğimiz bir filmde, ortaokul lise çağında bir sürü kız görmek. kimlik de mi sormuyorsunuz, o +18 orda keyfi mi var? Evet evlerinde de açıp porno izleyebilirler, ama insan içinde izleyince “oha adamın şeyi kıllı mıaaa iyreeeenç” falan gibi tepkilerle filmin her seks sahnesinde bağıra bağıra kıkırdadılar bir çok kez uyarılmalarına rağmen, “ya çok tatlaaaaa” falan gibi tepkiler verdiler ve çoğu kişi inanılmaz rahatsız oldu. 2 sıra arkamda oturuyorlardı ve sabretmekten Erenlere karışacaktım. çıkışta da 40 yaşlarındaki bir kadın yanlarına gidip “kızlar yaşınız belli ki bu filme tutmuyor, ama madem gelmişsiniz insanlara saygı göstermeniz gerekirdi sizi çok ayıpladım” falan Dedi, kızlar yine kıkırdadılar. Yeni nesil default olarak gevşek ve saygısız geliyor bence. kimliğe bakarak engellemeyi bırak, kapıda bileti kontrol ediyorsun, kızların tipi görünce de mi şüphelenmediniz yahu?

iş bu entry telefondan yazılmış olup, otomatik düzeltme kurbanı olmuş, farkedilince düzeltilmiştir. Arz ederim. 

10 şubat 17:43 10 şubat 19:21

20. bi arkadaşım burda çalışıyordu benim damla su coca cola markası olduğu için bedavaya veriyorlarmış cola alınca. cinemaximumda da 4 tl ye satıyorlar bedava gelen suyu. asla gitmedim öğrendikten sonra.

12 ocak 11:03


19. Migros'ta her 10 lira alışverişe bir bilet hediye kampanyasi var ama her cinemaximum salonunda geçerli değil. Fişin üzerinde bu yazıyormuş ama ben okumama rağmen aklımdan uçup gitmişti bu. Star wars'u imax izlemek için akasya avm'ye gittim ama orda geçmiyormuş. Mecburen natilus'a gittim ama oradaki salon imax değildi. Yine de öğrenci veya işsiz gençlik için bir bilete 29 değil de 10 lira vermek daha mantıklı oluyor... varsın imax kalitesinde olmasın napalım artık.

12 ocak 01:03 12 ocak 01:04

18. Alt yazılı filmde alt yazıyı açmayı unutan çalışanları gördü bu gözler. Daha lakayıt bir işletme olunamaz sanıyorum.

5 haziran 2017 17:09

17. En nefret ettiğim ve mümkün oldukça gitmeyi tercih etmediğim sinema. Birincisi yarım saat reklam izlemekten aşırı sıkılıyorum ve o reklamlar hiç bitmiyor bir türlü film başlamıyor. İkincisi salonları havalandırma açıısndan berbat en azından benim gittiğim bütün cinemaximumlar öyleydi. Asla havalandırmayı, klimayı çalıştırmıyorlar. Üçüncüsü koltukları acayip rahatsız. Tamam ben rahatına fazla düşkün bir insan olabilirim belki ama o koltuklarda rahat edebilen bir insan olduğunu da düşünmüyorum. Bir diğer nedeni kaçıncı oldu artık hatırlamıyorum görevli arkadaşların kesinlikle işlerini yapmamaları. Film başladıktan sonra hala ışıkların kapatılmamış olduğu zamanları çok gördü bu gözler. Fiyat politikalarına hiç girmiyorum bile çünkü bu şartlar altında gerçekten verdiğiniz parayı haketmeyen bir kuruluş.

5 haziran 2017 09:49

16. Ramazanda sinemaya pek giden olmaz kafasıyla ! dublajsız filmleri günde sadece iki seans gösteren akıllı! firma.

4 haziran 2017 20:30


15. İnsanları resmen maddi olarak sömürmelerinden nefret ediyorum ama seçeneğim olmadığı için mecburen gidiyorum arada. Bilet fiyatları aldı başını gitti. yiyecek bölümünün fiyatları beni deli ediyo. Dışarıda bir liraya satılan sadece buzdan oluşan dondurmayı 4,75 e satan başka bir kazıkçı sinema var mı acaba? Fiyatlarının bu kadar yüksek olmasına rağmen ne sinema salonları temiz ne de tuvaletleri. en azından benim gittiğim yerde değil.ayrıca defalarca perdenin karanlık olduğu sadece sesin geldiği ve izleyenlerden biri şikayet etmediği sürece çalışanların müdahale etmediği bir sinema. Eeee sorması ayıp ben ne için veriyorum o kadar parayı?

4 haziran 2017 13:38 4 haziran 2017 13:40

14. Bilet fiyatlarıyla, filmi içerde yeniden mi çekiyorsunuz dedirten sinema.

Gidersem sadece ankamall'deki imax için gidiyorum. Onda da böbreği bırakıp çıkıyoruz zaten. Kampanya falan boş. Türkiyedeki en kazıkçı sinema kuruluşu olur kendileri. Reklamlar yarım saat sürüyor, ayrıca bence ses kaliteleri de öyle muhteşem değil. O kadar para gömüyorsak insan woow çok keyifli diyebilmeli.

Allah korusun karnınız acıkırsa öbür böbreği de bırakıp çıkmanız olası.

Ankara'daki süslülere büyülü fener'i öneriyorum. Bahçelidekinin bazı salonları çok küçük ama kızılay fena değil. Aslında burası da öyle ahım şahım değil ama en azından hem biletler daha ucuz, öğrenciye indirim yapıyorlar, hem de reklamlar 10 dk falan sürüyor. Haftaiçi salonlar boş. Love seatler de var. Bir paket mısır için de 2 günlük yemek parasını bırakmıyorsunuz. Tek sıkıntı görüntü kalitesi cinemaximumlardan bir tık aşağıda. Bir de ses yalıtımı iyi değil. Burası da kötünün iyisi yani.

Edit: unutmadan freezone'lulara büyülü fener'de bazı günler bir bilet alana bir bilet bedava oluyor.

4 haziran 2017 11:57 4 haziran 2017 12:01

13. Hepimizin aklına dönem dönem düşen "neden Türk sineması gelişmiyor?" , "neden vizyonda berbat Türk komedi filmleri ve türkücülerin yönetmenlik yaptığı ağlak filmler var?" "Neden bu ülkeden iyi filmler pek çıkmıyor?" Gibi soruların tek ve değişmez cevabı, büyük vebal alan , zihnimde bir canavar olarak imgelediğim berbat bir şirket.

4 haziran 2017 08:13 4 haziran 2017 11:26