cinemaximum

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23)
  • medya (0)

23. bi arkadaşım burda çalışıyordu benim damla su coca cola markası olduğu için bedavaya veriyorlarmış cola alınca. cinemaximumda da 4 tl ye satıyorlar bedava gelen suyu. asla gitmedim öğrendikten sonra.

12 ocak 11:03

22. Migros'ta her 10 lira alışverişe bir bilet hediye kampanyasi var ama her cinemaximum salonunda geçerli değil. Fişin üzerinde bu yazıyormuş ama ben okumama rağmen aklımdan uçup gitmişti bu. Star wars'u imax izlemek için akasya avm'ye gittim ama orda geçmiyormuş. Mecburen natilus'a gittim ama oradaki salon imax değildi. Yine de öğrenci veya işsiz gençlik için bir bilete 29 değil de 10 lira vermek daha mantıklı oluyor... varsın imax kalitesinde olmasın napalım artık.

12 ocak 01:03 12 ocak 01:04

21. Alt yazılı filmde alt yazıyı açmayı unutan çalışanları gördü bu gözler. Daha lakayıt bir işletme olunamaz sanıyorum.

5 haziran 2017 17:09

20. En nefret ettiğim ve mümkün oldukça gitmeyi tercih etmediğim sinema. Birincisi yarım saat reklam izlemekten aşırı sıkılıyorum ve o reklamlar hiç bitmiyor bir türlü film başlamıyor. İkincisi salonları havalandırma açıısndan berbat en azından benim gittiğim bütün cinemaximumlar öyleydi. Asla havalandırmayı, klimayı çalıştırmıyorlar. Üçüncüsü koltukları acayip rahatsız. Tamam ben rahatına fazla düşkün bir insan olabilirim belki ama o koltuklarda rahat edebilen bir insan olduğunu da düşünmüyorum. Bir diğer nedeni kaçıncı oldu artık hatırlamıyorum görevli arkadaşların kesinlikle işlerini yapmamaları. Film başladıktan sonra hala ışıkların kapatılmamış olduğu zamanları çok gördü bu gözler. Fiyat politikalarına hiç girmiyorum bile çünkü bu şartlar altında gerçekten verdiğiniz parayı haketmeyen bir kuruluş.

5 haziran 2017 09:49


19. Tam 15 dakika reklam izliyoruz. Konu finansman ise zaten fazlaca ücret ödüyoruz. Resmen enayi yerine koymak bu insanları.

5 haziran 2017 01:06

18. Ramazanda sinemaya pek giden olmaz kafasıyla ! dublajsız filmleri günde sadece iki seans gösteren akıllı! firma.

4 haziran 2017 20:30

17. İnsanları resmen maddi olarak sömürmelerinden nefret ediyorum ama seçeneğim olmadığı için mecburen gidiyorum arada. Bilet fiyatları aldı başını gitti. yiyecek bölümünün fiyatları beni deli ediyo. Dışarıda bir liraya satılan sadece buzdan oluşan dondurmayı 4,75 e satan başka bir kazıkçı sinema var mı acaba? Fiyatlarının bu kadar yüksek olmasına rağmen ne sinema salonları temiz ne de tuvaletleri. en azından benim gittiğim yerde değil.ayrıca defalarca perdenin karanlık olduğu sadece sesin geldiği ve izleyenlerden biri şikayet etmediği sürece çalışanların müdahale etmediği bir sinema. Eeee sorması ayıp ben ne için veriyorum o kadar parayı?

4 haziran 2017 13:38 4 haziran 2017 13:40

16. Bilet fiyatlarıyla, filmi içerde yeniden mi çekiyorsunuz dedirten sinema.

Gidersem sadece ankamall'deki imax için gidiyorum. Onda da böbreği bırakıp çıkıyoruz zaten. Kampanya falan boş. Türkiyedeki en kazıkçı sinema kuruluşu olur kendileri. Reklamlar yarım saat sürüyor, ayrıca bence ses kaliteleri de öyle muhteşem değil. O kadar para gömüyorsak insan woow çok keyifli diyebilmeli.

Allah korusun karnınız acıkırsa öbür böbreği de bırakıp çıkmanız olası.

Ankara'daki süslülere büyülü fener'i öneriyorum. Bahçelidekinin bazı salonları çok küçük ama kızılay fena değil. Aslında burası da öyle ahım şahım değil ama en azından hem biletler daha ucuz, öğrenciye indirim yapıyorlar, hem de reklamlar 10 dk falan sürüyor. Haftaiçi salonlar boş. Love seatler de var. Bir paket mısır için de 2 günlük yemek parasını bırakmıyorsunuz. Tek sıkıntı görüntü kalitesi cinemaximumlardan bir tık aşağıda. Bir de ses yalıtımı iyi değil. Burası da kötünün iyisi yani.

Edit: unutmadan freezone'lulara büyülü fener'de bazı günler bir bilet alana bir bilet bedava oluyor.

4 haziran 2017 11:57 4 haziran 2017 12:01

15. Hepimizin aklına dönem dönem düşen "neden Türk sineması gelişmiyor?" , "neden vizyonda berbat Türk komedi filmleri ve türkücülerin yönetmenlik yaptığı ağlak filmler var?" "Neden bu ülkeden iyi filmler pek çıkmıyor?" Gibi soruların tek ve değişmez cevabı, büyük vebal alan , zihnimde bir canavar olarak imgelediğim berbat bir şirket.

4 haziran 2017 08:13 4 haziran 2017 11:26

14. cinemaximumu genel anlamda sevmiyorum ben, reklamları çok uzun sürüyor bir kere, fiyatları yüksek evet kampanyaları var onda bile fırsat kollanıyor. mesela maximum karta harcama sözüne 2 bilet hediye ediyor ama sadece bazı günler ve 19:00'a kadar olan seanslar için geçerli, yani kendine ait sinemasında güya hediye veriyor ama kullanılmasın diye kastıkça kasıyor.

butik sinemaları seviyorum ben, avmde el mahkum diye düşünmeyin pek çok yerde cinemapink var, reklamları kısa, salonları daha modern, love seat koltuklarınaysa ayrı bayılıyorum. İstanbulda pek çok lokasyonda da ulaşmak mümkün. Akmerkez, sapphire, metrocity, profilo benim sıklıkla uğradıklarım. aklınızda olsun süslüler

8 mart 2017 11:41