yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (118)
  • oylar (119)
  • medya (6)

  118. yerli marka ama garip bir şekilde türkiye web sitesi yok, amerika sayfası var.

  cruelty-free statüsüyle ilgili bilgi almak için ulaşmak istedim ama amerika distribütörü de yeterli bilgiye sahip değildi. cruelty-free statüsünden emin olmadığımdan almayacağım bir ürün.

  ayrıca bu üründen kaynaklı bir şekilde ciddi bir sıkıntı yaşasak, karşımızda ulaşabileceğimiz bir mercii yok.

  bu marka pek güvenilir gelmiyor bana..

  6 eylül 22:47

  117. cildim sivilceliyken kullanmıştım. cildi çok güzel arındırıyordu ve bence sivilceleri de kurutmaya yardımcı oluyordu. tek sıkıntısı kuruduktan sonra ciltten çıkartmakta zorlanıyordum ve bayağı bi kurutuyordu yüzümü. ardından hemen nemlendiricimi sürüyordum. bence başarılı bir ürün ve içeriğinin sade ve temiz olduğunu düşünüyorum.

  25 ağustos 00:05

  4

  116. Tekli paket halinde almıştım.şu an propolisli olanını kullanıyorum.haftada bir duştan sonra t bölgeme ve yanaklarıma sürüyorum.gözeneklerimdeki etkisine bayıldım resmen kullandıktan sonra küçülüyor gibi.d onun dışında baya güzel temizlediğini düşünüyorum tüp olan versiyonuna denk gelirsem onu da alacağım.

  yalnız şöyle eksileri var kullandıktan sonra kızarıklık yapıyor ve kururken aşırı kaşındırıyor beni.kızarıklık için yıkadıktan sonra gül suyu sıkıyorum yüzüme ve kızarıklığı o an geçiriyor.fakat kaşıntı hissine katlanmak çok zor oluyor.o yüzden kuruduğu an yıkıyorum bekleyemiyorum daha fazla.

  Tanım: övgüleri hak eden claderm markasının kil maskesi

  24 ağustos 13:53


  1

  115. Narlı olanını kullandım. Bende aşırı yağlanmaya ve sonrasında bir hafta geçmeyecek tarzda sivilcelenmeye neden oldu. Yüzümün tamamına sürdüğüm için tüm yüzümde hem de. Hani yanak falan olsa anlarım da asla sivilce çıkarmayan yerlerimde dahi sivilce oluştu. Daha da almam. 

  13 ağustos 20:32

  5

  114. eskiden daha uygun fiyatlıydı elbette, yine talep görünce fiyatını yükselttiler. piyasada temiz içerikli, nispeten alınabilir kil maskesi bulmak zor. ben sade versiyonunu kullanıyorum. 2 paket bitirdim. çok seviyorum. temizlemesi kolay, etkileri muazzam. tavsiyemdir.

  4 ağustos 11:10

  5

  113. Uzun süredir tek kullandığım kil maskesi diyebilirim. Elimde sade (pure) versiyonu vardı. Yakın zamanda bitirip içeriğinde kahve barındıran versiyonunu denemek için aldım. Ve bingo, beni yine şaşırtmadı çok memnun kaldım. Tamamen fiyat performans ürünü gerçekten, ki buna rağmen içeriğinin sade ve temiz olması çok büyük artı sağlıyor. Haftada iki gün olmak üzere kullanıyorum, cilde bıraktığı parlaklık çok güzel. Derinden temizlediğini görebiliyorsunuz. Ayrıca siyah noktaların fazla olduğu t bölgeme sürdükten sonra konjak süngerle çıkarıyorum. Sonuç çok iyi. 

  4 ağustos 11:06

  5

  112. Propolis içerikli olanını kullanıyorum. Evde kil maskesi hazırlamaya üşenenler için pratik ve ucuz bir ürün. İçeriğinde kil, su, salisik asit, propolis bulunuyor. Yüzde birkaç dakika kızarıklık yapıyor ancak bende yanma, batma, iğneleme yapmadı. Gözeneklerin içini tertemiz yapıyor ve fazla sebumu dengeliyor. Düzenli kullanımda siyah noktaları ciddi anlamda azaltıyor.

  3 ağustos 23:45


  4

  111. Orijinal olandan sonra Kolajenli olanı denedim. Gratiste indirimde 10₺ civarına düşüyor(gizlinot: F/p canavarı). kolajenlide orijinalden çok daha az kum gibi tanecikler var. gözenek temizleme performansı orijinal olanla aynı derecede başarılı. Orijinali kadar Agresif değil. Kullanırken yüzümü kaşındırmadı, kızarıklık yapmadı. Yaşlanma karşıtı etki gösterdiğini düşünmüyorum.

  Daha uygun fiyata aynı etkiyi aldığım ve yüzümü rahatsız etmediği için kolajenli olanı almaya devam edebilirim. 

  29 temmuz 08:43

  5

  110. geçen gratiste 5 tlye satıldığı için denemek amaçlı bir tane aloe veralı olandan aldım. ilk kullanımda 5 dk zor beklettim yüzümde çok kaşıntı ve germe yaptı. ama yıkadığımda yüzümde herhangi bir kızarıklık ya da hassasiyet oluşturmadı. 2. kullanımımda çok rahat 10 dk beklettim. uyguladığınızda yüzü gerse de temizledikten sonra o gerginlik hissi kalmıyor kesinlikle. güzel temizlediğini düşünüyorum. bittikçe alacağım bir ürün. tekrar 5 tlye düşerse 3-4 tane stoklarım.

  20 temmuz 16:48

  4

  109. birkaç ay önce bim e gelmiş olması sebebiyle tüpte değil pakette olanından pure, propolis ve tea tree çeşitlerini aldığım kil maskesi. aztec secret indian clay maskesini kullanmaktan sıkıldığım için hem pratikliğiyle hem de fiyatıyla beğenimi kazandı. temizlemesinden de oldukça memnum kaldım. kanaatimce bir kil maskesinden beklenenleri oldukça yerine getiriyor.

  ancak şöyle bir sorunum var ki paketli versiyonunun arkasına tek kullanımlık yazmış olmaları sebebiyle tek kullanımda biteceği yanılgısına vardım. bence tek kullanımlık değil zira 20 ml bir yüz için oldukça fazla. paketi açtıktan sonra kurumasın diye ağız kısmını iyice kapatıp tekrar kullandım. ancak gerek saklaması gerekse uygulaması zor bir işlemdi. ayrıca paket içinde çalkalayamadığım için homojen bir görüntü elde edemedim. tekrar olarak paket olanını değil ancak tüp şeklinde olanı alırım.

  20 temmuz 16:42