girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • medya (0)

4. Kadıköy, tünel ve galata'da şubeleri bulunan hafif etnik tasarımlı harika kıyafetlere sahip mağaza. o kadar güzel ve kaliteli ürünleri var ki. Yanılmıyorsam istanbul'da üretiliyor ürünleri de. Çok şey aldım burdan hepsinden de çok memnun kaldım. Sadece bazı ürünlerinin s kalıpları büyük bence. Bu sezon internet mağazasından 3-4 tane elbise aldım. İnternet alışverişi inanılmaz hızlı ve çok nazik bir hanımefendi çalışanları. Mavi'ye ya da saçma sapan kalitede ürünlere fahiş etiketler basan inditex grubu yerine buradan alıyorum elbise, tulum gibi şeylerimi. Ürünleri %100 viskoz ya da pamuk. İade ve değişimde hiç sorun çıkarmıyorlar, hemen ürünleri kargoya veriyorlar. Aksesuar ve ayakkabı alışverişi yapmadım ama bu sene tatilde bol bol elbiselerini giydim, her girdiğim yerde en az 2-3 kişi sordu. Seviyorum :)

14 ağustos 20:46

3. Maluma ve Shakira'nın yeni şarkısı.(link: https://www.youtube.com/watch?v=RgULjdsjiLQ link)

8 temmuz 19:38 8 temmuz 19:44

2. çoğu yaz kıyafetim ordan. kankim de Galata Şubesi'nde çalışıyo.. bir şey alacağım zaman ona soruyorum direk.. 

kıyafetleri çok kaliteli, tasarımları gayet hoş. 

salaş ama hippilik akan salaşlıklardan değil şık bi salaşlığı var :) severiz...

8 temmuz 19:25


1. İspanyolca bir kelimedir. Gizli saklı, yasaklı anlamlarına gelir.

aynı zamanda çoğu ürününü(gizlinot: hepsini de olabilir emin değilim.) türkiye'de üreten, pamuklu, keten ve viskoz gibi tamamen doğal kumaşları kullanan bir firmanın da kendisine seçtiği isimdir. her sezonda ürettiği modelleri değiştirdiği ve kısıtlı sayıda üretim yaptığı için, buradan aldığınız giysileri genelde çevrenizde çok fazla görmezsiniz.

elbiseleri özellikle hoşuma gidiyor, hatta şu an bu girdiyi yazarken üzerimde doğum günümde kendime hediye ettiğim viskoz kumaştan çiçekli bir elbisesi var. gayet rahat, terletmiyor.

seri üretim yapan mağazalardan daha pahalı değil fiyatları. ilk alışverişte de indirim yapıyorlar ve 50 tl üzeri alışverişe kargo bedava.

clandestino ayrıca manu chao'nun çok güzel bir parçasının da ismidir. bu iletiyi okuduktan sonra dinlerseniz yaz gününüzü(link: https://www.youtube.com/watch?v=I0PjuPu78rQ ferahlatabilir.)

Not: ukte sahibi (yazar: ayhicalakasiyok)

8 temmuz 19:19