0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (20)
  • oylar (0)
  • medya (1)

20. kuru ciltliyseniz uzak durun. cilde saf asit dökmüş gibi mahvediyor.

13 mart 18:50

19. Bugüne kadar aldığım siyah nokta temizleme ürünlerinde de olduğu gibi pek bir işe yaramadı açıkçası. En iyisi buhar banyosu yapmak ve yumuşamalarını beklemek ve sonra da güzeelllce bir keselemek. Tabi cildiniz hassassa birsüre insan içine çıkmamak gerekiyor :) Hem doğal hem de temizleme ürünlerindeki bazı kimyasallara maruz kalmıyorsunuz.

13 mart 13:31

18. İndirimde görünce hiç araştırmadan, içinde ki alkol oranından habersiz alıp denemek istedim.Sabah evden çıkmadan burnuma ve t bölgeme uyguladım.Keskin kokusundan başka bir şey rahatsız etmedi sürerken.Aradan iki üç saat geçti geçmedi yüzüm kızarmaya başladı ve aşırı gerildi.aradan zaman geçtikçe kızarıklıklar artmaya, gözaltlarım şişmeye başladı.koştur koştur doktora gidip, iki tane iğne yedim bu losyon yüzünden.iki günde indi şişliklerim.eve geldiğim gibi çöpe attım.kullanmayın, kullandırtmayın.

13 mart 10:25


17. düzenli kullanımda işe yaradığını hissediyorum fakat nedense cildimi aşırı derecede yıprattığını hissediyorum. yanlış hatırlamıyorsam içinde alkol bulunuyordu sebebi bu olabilir

5 eylül 2016 23:35

16. Bundan yıllar önce faydasını görüp bir şişe bitirdiğim ürün.Bir ay önce hadi bakalım diyerekten bir şişe daha aldım lakin bu sefer sürdükten sonra yapış yapış bir his bıraktı.Yinede düzenli kullanıldığı zaman etkisini gösteriyor gerçekten

5 eylül 2016 23:29

15. bende hiç ama hiç işe yaramamış losyondur. işe yaramadığı gibi yanaklarımı da kuruttu. ama ne kurutmak.

14 haziran 2016 19:39

14. Yüz temizleme jelinin yanında hediye olması sebebiyle almıştım. Kesinlikle memnun kalmadım. Kokusu çok kötü, bildiğin kimyasal kokuyor. İçeriğinde alkol var ki bu cildi kurutur ve yüzü yaşlandırır. Alkolü farkettiğimden beri kullanmıyorum ve kendisini törpülerimi, makaslarımı silerken kullanıyorum. Bence gayet mantıklı.

14 haziran 2016 09:14


13. sadece burnuma uyguladığım losyon. kolonya sürüyormuşum gibi bir his uyandırıyor. siyah noktalar için de gözle görülür bir etkisini görmedim. düzenli kullanmadığım için de olabilir tabi.

28 ocak 2016 13:54

12. senelerdir severek kullandığım ürün. cildimde hiçbir kötü etkisi olmadı üstelik bahsedilen yanma hissi bende çok az oluyor, o da temiz hissettirdiğinden mi bilmem, hoşuna gidiyor açıkçası. temizleme konusunda çok iyi olduğunu söyleyebilirim. eminim ki bu üründen kat kat iyi losyonlar vardır, bittikten sonra mutlaka burada önerilen ürünleri deneyeceğim.

5 aralık 2015 20:19

11. alkol oranı yüksek bir ürün bu yüzden temizlediğinizde pamukta sizi hoşnut edecek kadar kir bırakır lakin içerdiği alkol sebebi ile benim cildimi tahriş etti. sadece burnumdaki siyah noktaların üzerine sürmek için kullandım ama tekrar asla kullanmam. clinique marka bir toniğe de çok benzer

6 ekim 2015 13:41